Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ебахти тънкообидния...... извинявай повече няма да правя така.... :(

Не бе, майна...изобщо не ми дреме, най-малкото от твои постове, тъй като се познаваме...но си ме сложил в кюпа...след това са се изписали 100 поста, мобо е писал, не знам кой си е писал...чак овърмен е писал...значи явно работата нещо се е раздула, а аз наистина нямам спомен какво, по какъв повод и дали изобщо съм писал нещо за нея, освен ако сме се майтапили нещо с нея - двамата взаимно...един-друг. Заяждане по принцип не правя с когото и да било....Пазу изобщо не го смятам, тъй като всички се майтапим с неговия голф, а и той много добре осъзнава, че всичко казано е на майтап...не се обижда, а ако изобщо трябваше да се обиди на някого....знаеш кой е най-достоен да заеме челното място, нали...нищо, че му се извини след ония постове? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
тая вечер форума е бахти скучния :(

Споко веселбата започва обикновено след 12 когато нощните птици са хакнали няколко питиета/ или афекс - масури/, и се развихрят из форума :laughing:

Link to comment
Share on other sites

признавам че може и да съм те вмъкнал в бързината , признавам пред всички , ти не си се заяждал с нея просто съм се объркал и вместо килера съм написал тебе :P

 

Пазу изобщо не го смятам, тъй като всички се майтапим с неговия голф, а и той много добре осъзнава, че всичко казано е на майтап...не се обижда, а ако изобщо трябваше да се обиди на някого....знаеш кой е най-достоен да заеме челното място, нали...нищо, че му се извини след ония постове? ;)

 

ааа аз си говоря сериозно :lol:

Link to comment
Share on other sites

ааа аз си говоря сериозно :lol:

 

Само дето ми е много трудно да те взема насериозно точно пък тебе :P

 

Едит: Ако никой не ме взима и мен на сериозно ще съм изключително радостен :)

 

 

Гухахахаха! Spelling Nazi STRIKES AGAIN! :lol:

 

презумпция - presume - presumption

 

Мерси. Малко грешки правя (ужким), но за тази дума не се бях замислял. Преди време още ми държи влага Теди ме поправи за еФтино...

Link to comment
Share on other sites

А дали някой, въобще, взима на сериозно форума и по-точно тази и подбни теми?

Link to comment
Share on other sites

Ти явно си от ония, дето искат да ги вземат насериозно?

И как го разбра, О Велики мислителю?

Link to comment
Share on other sites

На пръв прочит виждам няколко човека, които без форума ще си бият камшика. ov3rm4n спомена някои неща, но никой не се обади по въпроса. Не е нужно да казвам защо...това го знае всяко хлапе. Лошото е, че ov3rm4n е много прав. Което като цяло е кофти, щото вече не пишат онези хорица, които имаха нещо по-различно в главите от стандартните простотии. На мен ми е през ку*ра вече, но все си мисля, че нещата не трябваше да изглеждат така.

Сега е време за малко психоанализа от героите на новото време :D Живи и здрави, не се впрягайте излишно, прекаленият стрес не води до положителни резултати....особено при хора на възраст :D

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да казвам защо...това го знае всяко хлапе. Лошото е, че ov3rm4n е много прав. Което като цяло е кофти, щото вече не пишат онези хорица, които имаха нещо по-различно в главите от стандартните простотии.

 

Koi li ne se izredi na lije zadnika na overmana-a dnes...

Link to comment
Share on other sites

Абе кой който и с когото да си мери лицата, гъзовете и пишките. Аз знам, че съм най-големия лицемер, гъзомер, кракомер, простатомер и измервателен уред на всевъзможни началници, крайници и безкрайници... Айде мекия, твърдия и газообразния...

Чакам и Харе Кришна да се обади от страната на зелените полета.

 

П.П. Обожавам, когато някой прави сериозни анализи на нещо, което не взима насериозно.

Link to comment
Share on other sites

няма да може , в момента сигурно е на гей забава с приятелите си и като му дойде вечерният час към 2.00 и майка му го прибере ще седне да пише пак депресиран и отчаян във форума тъгувайки за приятелката си ...... стамат....... и ще разсъждава над сложни въпрос като например защо хората не отричат гей връзките и тревата.... :(

 

 

 

приликата с познати лица е абсолютно случайна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, Стамат отдавна е бита карта. Бил на гей-феста и го улучила БНСарска тухла. Сега е актуална графиня Курнелия и свитата и от придворни "дами".

Link to comment
Share on other sites

явно съм пропуснал този път .... по принцип забелязвам темите в които си излива мъките и душата ама тая за раздялата със Стамат съм я прпусканл.....тццц а каква двойка бяха....

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам как успя да ги изброиш двама, като никой от тях не е сам в главата си :] То кой ли е...

 

Ред: Забравих да вметна:

приликата с познати лица е абсолютно случайна :lol:
А със задниците приликата умишлена ли е?
Link to comment
Share on other sites

Ама да не му е зле ...... винаги си има компания ... пък и едва ли на въображаемите му приятели им втръсва от теории за човечеството и разни дрУМ ЕНД БАСССС работи

 

 

едит : тва за задниците е подвеждащ въпрос , протестирам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега е актуална графиня Курнелия и свитата и от придворни "дами".

 

Искрено се надявам това да не са нескопосно завоалирани инсинуации спрямо неопетненото ми име! :ph34r: :laughing:

 

[Edit] Скорпус, с това ранно лягане никога няма да прокопсаш в Oblivion :lol: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Оф прекъсвам чата, че батко Виден поне мен ще ме набие със сигурност. А и домошарката ми натежа на клепачите. НЕ НИЩО НЕ СЪМ ПРАЗНУВАЛ! Просто разширих кръга на приятелите си по случай датата...

 

П.П. Злобиле - гледай на другата среща да дойдеш!

 

Редакция1: Протеста се отхвърля!

 

Редакция2: Куру, абе двама като си ги мерят, що винаги някой държи да се вмъкне и да го ползват за измервателен уред. Или иначе казано - гузен негонен бяга :lol:

 

Редакция3:

гузен негонен бяга.. :)
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ БАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХА ПУСКАЙТЕ ВОДАТА< АЗ СВЪРШИХ!!!!
Link to comment
Share on other sites

гузен негонен бяга.. :)

 

едит: или както са казали старите хора като 2ма си ги вадят да си мерат патките не си подлагай дупето между тях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе, не знам кое - над, под-съзнание ли е, но как по дядовите ще ми хрумне точно в навечерието на втори февруари да си обръсна подмишниците, корема, гърдите и <пийп>... И с тая дълга и буйна косица... просто очаквам скоро включване с непривично предложение от Ваньо... Чак страх от себе си ме хваща... от 'де да знам дали нощно време няма да си посегна...Очаквам дълго и обстойно пояснение от страна на Харе Кришна за живота, вселената, човешката сексуалност, сексуалната ориентация и има ли тя почва у нас...

 

Граф Куру, за мен това е късно лягане!

Link to comment
Share on other sites

Ваш'та м**а бива баш ли когато съм заринат от бачкане да пишете такива неща и то в такива количества че едвам да смогна да ги изчета и да не ми остане време да се намеся като хората... ши ви скъсам ушите! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че вече повече от година теориите за конспирация, заговори, Велчови завери и прочее продължават да се развиват... Аз лично нямам намерение да се поддавам на глупави провокации, много отдавна бе говорено по тези теми, казано е каквото има да се казва.

Link to comment
Share on other sites

Koi li ne se izredi na lije zadnika na overmana-a dnes...

 

yeah - you want to believe :)

 

от лизане на моя задник полза няма, тъй че никой не ми го и поглежда (и слава Богу), А и по default ov3rm4n е лош, гадняр, комплексар и заядлив - как да лижеш задника на такъв? Лиже се задник дето попочерпва от време на време с пиячка, попочетква болното ти самочувствие, погъделичква нараненото ти его и самолюбие, пуска авантажи и аванси.. та келепира е в лизането на други задници, но това няма защо да го обяснявам, то си се вижда много добре и от самолет - и лизането и келепира от него. [_insert_nick_here_] ей сега ще дотърчи да обясни и ще запръскат лиги :) - оставям поленцето свободно, няма да чакаме дълго, за да го попълни съответния ник собственоръчно.

 

От тия хвърчащи лиги и това бясно гъзолизане ефекта е че хората които имат какво да кажат наистина пишат все по-рядко и/или просто престават да пишат... всъщност дали това е проблем зависи от гледната точка - може да е и съзнателно търсен ефект. Друго си е лиготия и простотия до шия - човек се чувства по-комфортно в позната среда, сред себеподобни :) . Различните дразнят и развалят фона. Но това няма да го разберете, защото изчезването на качествения контингент не ви прави впечатление... той ви дразни с присъствието си, не с отсъствието си. И те така вече повече от година. Разликата се вижда по заглавията и съдържанието на постовете от тогава и сега.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...