Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много долен ход от страна на готфадара... Тамън темата взе да става интересна... пу.

Присъединявам се към движението "зелени карти за модераторите" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много долен ход от страна на готфадара... Тамън темата взе да става интересна... пу.

Присъединявам се към движението "зелени карти за модераторите" :lol:

Можеш да се присъединиш ако искаш и към движението за отмяна на абортите при костенурките. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Седя и си мисля, че на Пазу съм му нещу крив. Но някак не мога да приема обида от човек, който смята, че ако се похвали, че е правел секс с приятелката си във форума е постижение. Или, че ако кара зад пожарна е професионален шафиор. Човек, който смята, че училището е задължение и просто трябва да го избута. Човек, който едва ли ще продължи интелектуалното си развитие, просто защото никога не го е започвал..

 

И имаме нова звезда във форума - АлБънди. Човек, който носи по - голям интелектуален багаж от 95% от потребителите във форума се държи като 16 годишен. Човек, когото до скоро, споменавах само с добро, защото ако се обаждаше - подкрепяше с факти, и предимно помагаше - започна да се заяжда. Но уви - не е най - силната му страна. Единствения човек, във целия форум, който се връзва на Бънди е Инсинератора. И то не за друго, а защото следи само темата за автомобилите и не знае, че Бънди не е това, за което се представя там.

 

И искам да изразя 1 поклон пред злобила и скорпиона. Винаги съм смятал, че се уважаваме, но заради спора не се е случвало да ме защитят. Благодаря ВИ, че се застъпихте за мен!

 

Та такива мисли ме налягат...

Link to comment
Share on other sites

Не бързай с радостта, 'щото много добре знаеш, че при друга ситуация ще захапя именно теб. Поводи редовно ми предотставяш :D В случая по-скоро извадих факти. А и чавето ме издразни и мен...

Ама нали съм мутромер и ректално-слюнъчен оператор.

 

П.П. Определено не съм сигурен дали се пише предотставям или предодставям, както и слюнъчен или слюначен. Бих се радвал, ако ме коригирате, пък било то и с подигравки :]

 

Edit: Ваньо, и мен така ако ме беше нахранил пред всички, както ти направи с поклонника на доктор Хаус - сигурно и аз бих търсил всякакъв начин да ти го върна ;)

Link to comment
Share on other sites

Кеф ми е как някой мод като затвори тема, пуска един многозначителен, но явно също и много дълбок коментар и с царствен жест трясва катинара. Едно такова величествено, властно, люссссс!

Link to comment
Share on other sites

П.П. Определено не съм сигурен дали се пише предотставям или предодставям, както и слюнъчен или слюначен. Бих се радвал, ако ме коригирате, пък било то и с подигравки :]

 

Нито едно не е вярно! Пишат се предоставям и слюнчен :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля че от 2 седмици не мога да си намеря обява за хубаво ПСП!Също така си мисля че съм супер преебан,защото новите,които продават по магазините не могат да се хакват :(

Link to comment
Share on other sites

Седя и си мисля, че на Пазу съм му нещу крив. Но някак не мога да приема обида от човек, който смята, че ако се похвали, че е правел секс с приятелката си във форума е постижение. Или, че ако кара зад пожарна е професионален шафиор. Човек, който смята, че училището е задължение и просто трябва да го избута. Човек, който едва ли ще продължи интелектуалното си развитие, просто защото никога не го е започвал..

 

И имаме нова звезда във форума - АлБънди. Човек, който носи по - голям интелектуален багаж от 95% от потребителите във форума се държи като 16 годишен. Човек, когото до скоро, споменавах само с добро, защото ако се обаждаше - подкрепяше с факти, и предимно помагаше - започна да се заяжда. Но уви - не е най - силната му страна. Единствения човек, във целия форум, който се връзва на Бънди е Инсинератора. И то не за друго, а защото следи само темата за автомобилите и не знае, че Бънди не е това, за което се представя там.

 

Имам чувството, че нещо съм изтървал. Някой ще ме ъпдейтне ли, че много фронтове станаха. Два от тях ги затвориха, но явно има още :)

 

Обаче откакто затвориха темичките, тази веднага стана активна :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не чак толкова. Навсякъде има лекета и лайна но нашите плуват най-отгоре а не са на дъното където им е мястото...

Подозирам че не си гледал цялото клипче.Сигурно повечето неща ги знаеш но все пак...там не става въпрос за написаното от теб. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

голям праз. всичко това е минало, което...........можем само да споменаваме за жалост.... никой не ни ебава из калъбълъка, че нямаме пленено знаме и че сме си запазили името, мизерията в тая страна е пълна

Link to comment
Share on other sites

голям праз. всичко това е минало, което...........можем само да споменаваме за жалост.... никой не ни ебава из калъбълъка, че нямаме пленено знаме и че сме си запазили името, мизерията в тая страна е пълна

е бива ли така да кажеш ся. закакво трябва някой да те признава за да се чувстваш горд?! то си идва отвътре.

 

По-скоро проблема ни е че сме комплексирана нация. Ако повече хора се оттърсят от тези мисли ще стане по-добре.

Link to comment
Share on other sites

е бива ли така да кажеш ся. закакво трябва някой да те признава за да се чувстваш горд?! то си идва отвътре.

 

По-скоро проблема ни е че сме комплексирана нация. Ако повече хора се оттърсят от тези мисли ще стане по-добре.

 

добре пич, огледай се на вън. Новините за калната европейска столица не спират, за корупция .....няма смисъл от коментар. Имаме славна история. Тва си ме кефи, но не ми помага. а за капак си имаме карабинери във властта.....нямам думи

Link to comment
Share on other sites

Добре бе момчета... и след като всичко това е налице, след като сме толкова хубави, прекрасни, даровити хора, след като сме променили света, защото американските президенти са преписвали от книгите ни, защо тук, днес, сега, нещата куцат?

 

Какво значи 'ти горд ли си?' Мога ли да бъда горд след като Бисмарк е нарекъл народа ми "конекрадците от долния Дунав"? След като сме представени като тоалетна на Ентропа в Брюксел? След като дори едно време народът ни да е бил нещо с което да се гордееш, 500 години османски пишки са го превърнали в едно страхливо, гъзолизно сборище от прееби-другарчета. Кога българинът е знаел какво е чувство на дълг, на гордост, на задължение - в кратките еуфорични години след освобождението. Да, били са се като лъвове, лека им пръст и светла им памет, не искам да похуля паметта на нито един войник, загинал на фронта. Въпроса е в настоящето. Как в това настояще аз да изпитвам тая гордост и любов към страната си, която е пълна с мутри, безпросветни, отблъскващо прости тинейджъри и младежи и запотени продавачи на зеле и картофи?

 

Във филмчето, в частта за математиците се споменава и Добромир Рахнев. Бяхме съученици. Но Рахнев сега не е у нас, в Щатите е. Личен избор, няма как да му се сърдя. Но колкото повече хора като него отиват навън, пропорционално тук нараства броя на въпросните продавачи на зеле и картофи. Които няма да измислят следващата автоматична скоростна кутия и няма да разработят нов самолет за авиацията ни.

 

Ай стига съм писал, че взе да ми става гадно... :sad1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...