Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

мерси на всички за пожеланията и наздраве http://www.vbox7.com/play:6ba14ec2

 

Аз се оттелгям за вечерта от форума хора.

Поздрав и от мен, че горният не ми понася.

 

Ах, поздрава не се понасял.Супер си е.За една голяма( да се чете мастика, ракия, уиски, водка, джин или каквото ви се пие ).Евалата, жив и здрав.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сега ме изкушавате да остава за още спам, не мога повече... отивам да си върша работата и да подремна малко.

Живи и здрави да сте хора.

Лека на всички от мен.

П.П. Вече заприлича на чат форума с тези постове сега.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз се оттелгям за вечерта от форума хора.

Поздрав и от мен, че горният не ми понася.

Ето ви линк с клипче даже.

ЛИНК

П.П. Абе Мразе, Пламен не е ли Мидекс бе... ама не мога да намеря къде ти е споменал името, още ме измъчва тази мисъл, я дай жокер (твое дясно да е) за да ме улесниш.

:)

 

С това трудно бих могъл да кажа на баща ми наздраве. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гримьора спи... нехарактерно за него явление... :huh:

Сега се обръщам да го видя, а той се завил през глава... жужаст!

Как ли да се погавря с трупа му? :pirate

Link to comment
Share on other sites

Клечка, кондом и ректално отверстие :) едното на другото и напъхано в третото, така че 2-рото да остане в третото при изтелгянето на първото.После като иде до кенефа може да го запишеш ако е възможно поне аудио или аудио и видео как ще се разкрещи :D

Link to comment
Share on other sites

Клечка, кондом и ректално отверстие :) едното на другото и напъхано в третото, така че 2-рото да остане в третото при изтелгянето на първото.После като иде до кенефа може да го запишеш ако е възможно поне аудио или аудио и видео как ще се разкрещи :D

 

Тва е много готино, ама нема стане! Ше се събуди - спи леко гада!

Link to comment
Share on other sites

....просто мразя да го правя през деня....
Аз пък най-много обичам тогава - всичко излиза наяве! :D :P :D :P
....
Евала!!!!! Това е гимнастиката! :laughing: :laughing: :laughing:
Аз пък си мислех, че лил_стенли е инвалид?!?!?! :confused Пък той даже тичал :wacko:
That's not funny! :mellow:
Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва, че Мерцедес (а и Ауди и БМВ) попрекаляват с пускането на все нови и нови модели. Това няма да ги доведе до добро, не само заради стагнацията на големите световни пазари, която не създава подходяща среда за постоянно пускане на нови продукти, ами и заради това, че стигнаха дотам моделите им да си подбиват продажбите един на друг. В САЩ, например, след пускането на единицата на БМВ, се оказа, че тя смуче клиенти основно от........ 3-та серия. Кому е нужно това??! :blink:

 

Мерцедес преди 14 години имаха само няколко модела - C-клас, E-клас, S-клас, CL-клас, SL-клас и G-клас (като Е-класата имаше и спортна версия - купе/кабриолет). Това са ти 6 модела. Сега какво.... излезоха каквми ли не изгъзици - SLK, CLK, CLS, ML, GL, GLK, R-клас, В-клас, А-клас (дано не съм пропуснал нещо)..... станаха 9 нови модела за 13-14 години И продължават да правят планове да пускат още, и още.... А е напълно безсмислено, тъй като както споменах вече, немалко от моделите им се самоизяждат един друг. :ph34r:

 

И БМВ, и Ауди, са същата работа. Фолксваген дори пускат конкурентни модели на флагманът си Ауди, та да е комедията пълна :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хммм, Саше, ще ти го обясня без да се правя на интересен.

Нямаш пари, а искаш яката работа - купуваш VW.

Имаш пари и искаш яката работа - купуваш Audi.

Моделите се правят еднакви спрямо класите. Не се правят, за да се конкурират. Човек, който може да си позволи Audi няма да се качи на "народната кола". Фаетона е А8 за бедните. Пасата е А6 за бедните. Голфа е А3 за бедните.

Link to comment
Share on other sites

Иване тез глупости откъде ти хрумнаха? Как можа да го напишеш това за Ауди и VW??? Отговорът е съвсем друг по принцип

Link to comment
Share on other sites

Клечка, кондом и ректално отверстие :) едното на другото и напъхано в третото, така че 2-рото да остане в третото при изтелгянето на първото.После като иде до кенефа може да го запишеш ако е възможно поне аудио или аудио и видео как ще се разкрещи :D

 

...пак се размечтах :( :P

Надявам се е само съвпадение след какво мнение си се размечтал. Искрено се надявам да не е свързано с него :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че на настолно РС с 22" монитор и безжична клавиатура се работи 2 пъти по-удобно от 17" лаптоп с малки клавишчета набутани едно в друго. :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислех, че лил_стенли е инвалид?!?!?! :confused Пък той даже тичал :wacko:

Това не ми пречи да тичам "умерено" за да не се претоварвам, пък и то упражненията за крака са зора, иначе с ръцете никакъв проблем (вдигам си тежести, лицеви, кофички, коремни), не съм с инвалидна количка все пак.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не са чели те Тери Пратчет пък и не са се замисляли че когато котката я няма мишките могат и да играят хоро обаче други същества са по-разумни да се замислят какво ли ще стане когато "котката" разбере пък това неминуемо се случва :)

 

Айде лека нощ от мен - всеки си с режима все пак...

Link to comment
Share on other sites

Лека дедо.Не режим, ами работа. А за Морския такава изненадка съм му приготвил :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Как да и направя огромната контролна на тая за 20 минутен час , как... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа добро утро първо на всички, да ви пожелая лек и спорен ден и да не настивате защото аз ще полудея с таз настинка дето съм гепил. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...