Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това не ми пречи да тичам "умерено" за да не се претоварвам, пък и то упражненията за крака са зора, иначе с ръцете никакъв проблем (вдигам си тежести, лицеви, кофички, коремни), не съм с инвалидна количка все пак.

:)

 

Не се шегувам с това, както Сандман си мисли! Напротив, просто съм изненадана, защото наистина съм останала с това впечатление, може би е споменал някъде нещо или просто така си го представям, щом никъде не излиза и разчита на някой друг за елементарни неща. Логично е за мен. Но дали е истина, само той си знае. Лил стенли, извини ме, ако съм те обидила, но дори твоят отговор говори, че има някакъв проблем. Не си длъжен да ми обясняваш. Просто споделих впечатление, което не цели да те засяга, ама никак!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Какво означава "ръсак"?

Е, па тва не съм го очаквал от тебе баш....! :blink: Като те гледам си ми кажи-речи набор... а да не си правил през младостта си толкова култово нещо...

 

Клечка, кондом и ректално отверстие :) едното на другото и напъхано в третото, така че 2-рото да остане в третото при изтелгянето на първото.После като иде до кенефа може да го запишеш ако е възможно поне аудио или аудио и видео как ще се разкрещи :D

 

Неее..., това е твърде грубо, пък и шансовете за успех са минимални! По-културно е като чукнеш едно яйце да му отделиш белтъка и да го сипеш истимаро в гащите на жертвата (задължително на задникът). Реакцията на сутринта е много интригуваща... ;)

Link to comment
Share on other sites

Неее..., това е твърде грубо, пък и шансовете за успех са минимални! По-културно е като чукнеш едно яйце да му отделиш белтъка и да го сипеш истимаро в гащите на жертвата (задължително на задникът). Реакцията на сутринта е много интригуваща... ;)
Това е демо версията.

Пълната версия се практикува, когато жертвата е пияна на труп. Тогава към рецептата се прибавят няколко здрави шута в ректалната област, за болезнена достоверност. Може и да се добави телефонния номер на друга жертва, написан с червило на възглавницата на жертвата.

 

А сега ми хрумна и нов модел будилник. Предварително подготвен(махнати дрехи и приведен в удобна за работа позиция) ректум, бутилка кола, бонбони ментос, третото се пуска във второто, второто се раздрусва и отворът му се притиска силно към първото.

Link to comment
Share on other sites

Четейки изобретателните шеги - момчета радвам се че не ви познавам и че не съм ходил на почивка с копмпания като вас! Сериозно!

 

Е, па тва не съм го очаквал от тебе баш....! :blink: Като те гледам си ми кажи-речи набор... а да не си правил през младостта си толкова култово нещо...

 

А де... може и да сме го наричали по друг начин каквото и да е това но определено тази дума ми е непозната...

Link to comment
Share on other sites

Дедо Мраз-е ... почивка, с нас?! :) оптимист.Пък и както виждаш ние постъпваме така със( аз поне ) не толкова близки нам хора, просто споделили непредпазливо маса с нас :D и накопали се като кирки.За близките ни и приятелите си има друг арсенал.

Link to comment
Share on other sites

Тоя гъз ме заплашва, че ще ми обръсне вежда и половина докато спъ...

Всяка сутрин се будя, опипвам си лицето - на място са си... и се чудя кво друго може да ми е направил.

Живот под стрес!

Link to comment
Share on other sites

Не се шегувам с това, както Сандман си мисли! Напротив, просто съм изненадана, защото наистина съм останала с това впечатление, може би е споменал някъде нещо или просто така си го представям, щом никъде не излиза и разчита на някой друг за елементарни неща. Логично е за мен. Но дали е истина, само той си знае. Лил стенли, извини ме, ако съм те обидила, но дори твоят отговор говори, че има някакъв проблем. Не си длъжен да ми обясняваш. Просто споделих впечатление, което не цели да те засяга, ама никак!
Моя грешка!
Това е демо версията.

Пълната версия се практикува, когато жертвата е пияна на труп. Тогава към рецептата се прибавят няколко здрави шута в ректалната област, за болезнена достоверност. Може и да се добави телефонния номер на друга жертва, написан с червило на възглавницата на жертвата.

 

А сега ми хрумна и нов модел будилник. Предварително подготвен(махнати дрехи и приведен в удобна за работа позиция) ректум, бутилка кола, бонбони ментос, третото се пуска във второто, второто се раздрусва и отворът му се притиска силно към първото.

Да, ако искаш направо компресор за помпане на гуми... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Това е демо версията.

Пълната версия се практикува, когато жертвата е пияна на труп. Тогава към рецептата се прибавят няколко здрави шута в ректалната област, за болезнена достоверност. Може и да се добави телефонния номер на друга жертва, написан с червило на възглавницата на жертвата.

 

Хааа..., това с червилото е култово, но задължително условие е жертвите да се познават добре един-друг!

 

 

Четейки изобретателните шеги - момчета радвам се че не ви познавам и че не съм ходил на почивка с копмпания като вас! Сериозно!

Начи, глей ся! Тя шапката се скроява според човекът, има и далеч по-префинени методи да изгавриш някой пациент (особено ако той/тя не подозира нищо) въпросът е колко творчески ще подходиш към нещата... ;)

А де... може и да сме го наричали по друг начин каквото и да е това но определено тази дума ми е непозната...

 

Не ти ли се е случвало в младините (късните ученически години) да останеш без ст'инки а примерно да ти се пийва бирица, та две да не виждаш ? Забравих да отбележа, че горното важи за цялата ви компания. И как се постъпва в такъв момент !? Ами вади се онзи номер, дето не си от този град а трябва да пътуваш и т.н. и т.н.... (или свободни импровизации върху темата) таа... бихте ли ми услужили с пеесе ст'тинки.... (примерно) и това се прави от цялата тайфа докато не се събере достатъчно за едно добро пийване и апване в "Ромбус" или кръчма" Пловдив"....

В същото време не, че в къщи няма, но така си е по дручко...

 

Та, ръсак иде от ръсене (да изръсиш)

Link to comment
Share on other sites

Не се шегувам с това, както Сандман си мисли! Напротив, просто съм изненадана, защото наистина съм останала с това впечатление, може би е споменал някъде нещо или просто така си го представям, щом никъде не излиза и разчита на някой друг за елементарни неща. Логично е за мен. Но дали е истина, само той си знае. Лил стенли, извини ме, ако съм те обидила, но дори твоят отговор говори, че има някакъв проблем. Не си длъжен да ми обясняваш. Просто споделих впечатление, което не цели да те засяга, ама никак!

Никой не обиждаш, пък и това не мога да го приема като обида.

Добро утро на всички между другото.

Много добре се наспах.

:)

Link to comment
Share on other sites

Дедо Мраз-е ... почивка, с нас?! :) оптимист.Пък и както виждаш ние постъпваме така със( аз поне ) не толкова близки нам хора, просто споделили непредпазливо маса с нас :D и накопали се като кирки.За близките ни и приятелите си има друг арсенал.

 

солчица по джучките стига :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя гъз ме заплашва, че ще ми обръсне вежда и половина докато спъ...

Всяка сутрин се будя, опипвам си лицето - на място са си... и се чудя кво друго може да ми е направил.

Живот под стрес!

Пробвай да спиш с кофа на главата...може да свърши работа... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам по-добра идея, да слага спалният чувал на опаки, ще му помогне много, като чуе пзззззт, значи някой разкопчава и той ще е подготвен за ситуацията.

В момента се ядосвам, защото чакам един човек да ми отговори на имайла ама йок, никой, ама съм търпелив аз.

И не забравяйте да си раздвижвате пръстите преди да пишете, за да не пропускате буквички после.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не ти ли се е случвало в младините (късните ученически години)...
СЛАВА БОГУ - НЕ! Не съм падал толкова ниско. Това са наркомански номера...
Link to comment
Share on other sites

Тая държава ми се струва,че и се е ебала мамата.Особено училищата в София.

Представете си някой ден,някой такъв като

да стане президент.

Все още уча,ама до ся не съм виждал такива копелдаци.

п.п. Мани,ами тва на първа страница на Youtube.

Link to comment
Share on other sites

СЛАВА БОГУ - НЕ! Не съм падал толкова ниско. Това са наркомански номера...

 

По твое време, вече бяха станали такива. По времето за което аз говоря в целия град имаше точно 6 наркомана (поради понятни причини терминът "ОЧЗ няма да ти говори нищо) и неуточнен брой мангалчета дето дишаха лепило и "бронз". Така, че "наркомански номера" отнесено към онова време няма никакъв смисъл според мене...

Link to comment
Share on other sites

Хъм,Морския се оплаква от мене? Чудничко!!Сега ще измисля още нещо като допълнение към обръсването на веждите....Да речем...Някои незабелижими промени по запалката и цигарите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

По твое време, вече бяха станали такива. По времето за което аз говоря в целия град имаше точно 6 наркомана (поради понятни причини терминът "ОЧЗ няма да ти говори нищо) и неуточнен брой мангалчета дето дишаха лепило и "бронз". Така, че "наркомански номера" отнесено към онова време няма никакъв смисъл според мене...

Да, прав си. Няма от къде да съм чувал за организацията на чудовищата и злодеите. И логично - никога и никъде не съм чувал за ОЧЗ.

 

Винаги съм се чудел - ще ми разкажеш ли за чавдарските и пионерските връзки? И за знаменосците на четата? Ако може и за зелените училища и бригадите. И за комсомолската младеж, манифестациите, плана за петилетката и всички тези неща, които по понятни причини нищо не ми говорят.

Link to comment
Share on other sites

Да, прав си. Няма от къде да съм чувал за организацията на чудовищата и злодеите. И логично - никога и никъде не съм чувал за ОЧЗ.

 

Винаги съм се чудел - ще ми разкажеш ли за чавдарските и пионерските връзки? И за знаменосците на четата? Ако може и за зелените училища и бригадите. И за комсомолската младеж, манифестациите, плана за петилетката и всички тези неща, които по понятни причини нищо не ми говорят.

Прав бях, наистина "ОЧЗ" нищо не ти говори, свързваш го единствено с анимационното филмче! ;) Ами преди време (има-няма 10-11 години) специално на теб и на още двама - трима юнаци, съм ви разправял разни неща а вие ме зяпахте с едни такива големи, опулени оченца и си мислехте, че ви бъзикам нещо. Така, че не виждам смисъл да ти разправям каквото и да било! Не го взимай навътре, аз и на дъщеря ми съм се опитвал да и обясня каква ценност бяха навремето (за мен и приятелите ми) дъвките "Beep-Beep" или недозрелите череши на комшията, но и тя не може да ме разбере... макар, че се опитва.

 

П.С. Ето ТУК има едно полезно четиво на тази тема ;)

 

П.С.2 @Grimjaur така-така, накарай го да прекара животът си в непрекъснат страх! :devil

Link to comment
Share on other sites

Специално мен, много сериозно се съмнявам да ме познаваш. Но виждам, че наркоманското сравнение те е жегнало, за да прибегваш до язвителния тон :]

Прощавай.

Link to comment
Share on other sites

Специално мен, много сериозно се съмнявам да ме познаваш. Но виждам, че наркоманското сравнение те е жегнало, за да прибегваш до язвителния тон :]

Прощавай.

 

Ха ха ха... де го чукаш, де се пука! :) Обясни ми сега, кое точно те кара да мислиш, че си ме "жегнал" по някакъв начин !? По-точно с т.н. "наркоманско сравнение"? Това което исках да кажа е, че нямаш необходимият поглед за да се изкажеш подготвен по темата която бях засегнал (а тя дори не те касаеше).

И да познавам те и ти ме познаваш, но това е друга тема. Освен това, като оставим на страна леко поучителният тон на предното ми писание, не виждам аз пък с какво толкова те засегнах, та се впрегна така? Ако с това, че съм видял малко повечко неща от тебе съм те засегнал - съжалявам искренно. Наистина нямам вина, че нямаш достатъчно ясни спомени на база собствен опит от онези времена, та да знаеш точно за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Хъм,Морския се оплаква от мене? Чудничко!!Сега ще измисля още нещо като допълнение към обръсването на веждите....Да речем...Някои незабелижими промени по запалката и цигарите :bgrin:

 

Наско признай си веднага, че много преди Морския да замисля каквото и да било ти една вечер спомена, че спи и се каниш да му бръснеш веждата! Нагляр! Не ме карай да ровя из постовете!

Link to comment
Share on other sites

Спор кой е по-възрастен.Ебаси.И какво?Егн-то кореспондира с умствения потенциал на човек!?И ако не е чувал за ОЧЗ не трябва да му се обясни какво е защото, щом не знае по дефиниция не би разбрал?!Хората след опредлена година на раздане какво, не могат да бъдат истински, не могат да се радват на малките неща и да ги виждат?

Просто ми е чудно защо така?Защо трябва да подхождаме като другите с конфронтация, насмешка и пренебрежение вместо да си се усмихнем приятелски и да се опитаме да покажем на другия какво виждаме ние?!

Link to comment
Share on other sites

Anteres-a е търпял много унижение на SC....та като се зачудиш откъде извира тоя хейт...да знаеш.

 

Не знам за него но днес A55A551N-a как ме размаза не е истина направо - все едно никога не съм играл...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...