Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Наско признай си веднага, че много преди Морския да замисля каквото и да било ти една вечер спомена, че спи и се каниш да му бръснеш веждата! Нагляр! Не ме карай да ровя из постовете!

 

 

Тва е щото докато аз спях, той ми наръфа тиквата с машинката за подстригване ;)

Link to comment
Share on other sites

...
Пак ли установи връзка с извънземните?

 

djadomraz-е, с тебе така и не сме направили батала! Thief-а побeгна с оправданията, ама поне ти се окажи сериозен :D

Link to comment
Share on other sites

В 8:00 нямах нито 1 човек онлай от цялата ми скайп листа! В 9:46 имам само 1 и той е DND. Кво стаа тая сутрин? Всички ли са вилняли снощи?

kude gleda6 :) az daje sum skype me :D ama ne v 8.00, v 8i 15 :)

Link to comment
Share on other sites

Надявам се е само съвпадение след какво мнение си се размечтал. Искрено се надявам да не е свързано с него :lol:.

А даже не бях забелязал че тфа е над моето мнение :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Предстои да се паркирам брутално налян...

 

И все пак Наско - ПО-ЗДРАВ за тебе специално

Поздрав и за двамата!
В 8:00 нямах нито 1 човек онлай от цялата ми скайп листа! В 9:46 имам само 1 и той е DND. Кво стаа тая сутрин? Всички ли са вилняли снощи?
Браво бе, изхвърлил си ме от списъка с абонати май, защото цяла нощ бях на линия! :P
Link to comment
Share on other sites

djadomraz-е, с тебе така и не сме направили батала! Thief-а побeгна с оправданията, ама поне ти се окажи сериозен :D

 

Ами айде. Казвай как и кога и да се пробваме :)

Link to comment
Share on other sites

Къде играйте бе хора, с кой патч, ако е оффи ще мога да влезна и аз, да раздвижа старите навици.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз напоследък само във headoff.com че ми писна да ме мачкат корейците в US West.

 

Ванка за каква комуникация говориш, нали ми имащ мобилния?

Link to comment
Share on other sites

Аз напоследък само във headoff.com че ми писна да ме мачкат корейците в US West.

 

Ванка за каква комуникация говориш, нали ми имащ мобилния?

Значи хеада е, аз съм с най-новият патч, ще има ли проблеми... не съм го барал от годинка някъде.

:)

Link to comment
Share on other sites

Спор кой е по-възрастен.Ебаси.И какво?Егн-то кореспондира с умствения потенциал на човек!?И ако не е чувал за ОЧЗ не трябва да му се обясни какво е защото, щом не знае по дефиниция не би разбрал?!Хората след опредлена година на раздане какво, не могат да бъдат истински, не могат да се радват на малките неща и да ги виждат?

Просто ми е чудно защо така?Защо трябва да подхождаме като другите с конфронтация, насмешка и пренебрежение вместо да си се усмихнем приятелски и да се опитаме да покажем на другия какво виждаме ние?!

 

Виж сега! Айде да не започваме и с тебе! Посочи къде точно се спори кой е по-възрастен и къде се твърди, че ЕГНто кореспондира с багажа!? Ти примерно, би ли могъл да убедиш слепец по рождение, че (примерно) доматът е червен ? Не би успял - той ще твърди, че доматът е объл! Ти би ли тръгнал да обясняваш какво и как виждаш на някой който се опитва да те оплюе а всъщност си плюе по чепиците. И ако случайно се опиташ да му обясниш, че си плюе по обувките, то това отстрани няма ли да изглежда като насмешка?

Link to comment
Share on other sites

Дават го добро времето тези дни, да, обаче сигурно пак ще дойдат големи студове точно около рожденният ми ден, дано да е топло февруари месец... тогава ми се събират много неща да правя и ако има студ ще ми е гадно да търча с документи на всякъде.

:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през кухата тиква, че ако скоро не си намеря свястна програма за цепене на .avi, която да не ми прецаква звука ще се самоизкормя!!! Цяла сутрин се мъча с virtualdub и вече откачам! ОТКАЧААААААММММ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Който му трябва - ми има скайпа. Който иска - ще го получи на ЛС.

Иначе периодичнио разцъквам Europe, nickname: f0ck (с нула). Към telia.net имам чувството, че имам по-добър пинг, отколкото до HoFF-a... А и HoFF-а от край време е бъгав и мирише.

 

Гадо, към мен ли завоалираш метафорите си, или по принцип така си фучиш :lol:

 

Ред: Я, Thief дебне. Чудно ми е, дали за колелото или за StarCraft ще се заяде с мен тоя път?

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през кухата тиква, че ако скоро не си намеря свястна програма за цепене на .avi, която да не ми прецаква звука ще се самоизкормя!!! Цяла сутрин се мъча с virtualdub и вече откачам! ОТКАЧААААААММММ!!!!!!

Пробвай с Addobe Premier, много добра е, но е малко тежка за компа :)

Link to comment
Share on other sites

Гадо, към мен ли завоалираш метафорите си, или по принцип така си фучиш :lol:

 

Не бе, нищо не завоалирам, с тебе мисля, че... приключихме!? Хоста нещо е възмутен и се опитвам (без да се усмихвам щото пак ще каже, че сарказнича) да му обясня какво аз виждам в случая....

 

П.с. Единственно някоя брутална проява на простотия може да ме накара да се разфуча. Това твоето си беше в гранниците на нормата така, че не - не фуча... ;)

Link to comment
Share on other sites

Който му трябва - ми има скайпа. Който иска - ще го получи на ЛС.

Иначе периодичнио разцъквам Europe, nickname: f0ck (с нула). Към telia.net имам чувството, че имам по-добър пинг, отколкото до HoFF-a... А и HoFF-а от край време е бъгав и мирише.

 

Ред: Я, Thief дебне. Чудно ми е, дали за колелото или за StarCraft ще се заяде с мен тоя път?

 

Нямам Europe. Имам обаче Garena. По-добра е от Europe, а за лаг...сравним е с локална мрежа.

Айде намирай още някъв ламус и да ви гаврим 2 в 2. Сериозно говоря.

 

Мога да се заям с тебе за още 100 неща...но днес нещо съм на кеф. Пък и не съм заядлив, не знам защо съм изградил такъв имидж :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...