Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не съм вярвал, че ще успея да изгоря от слънцето през януари...По цял ден, докато се шматкам над земята, гледам хората долу, щъкащи, живуркащи, заети с дребните си дела/от тая височина дори автобусите са с размерите на запалка/ и все по-ясно и ясно осъзнавам, че човека е като мравката, само малко по-тъп.Щото мравките щъкат целенасочено, а човека и идея си няма за какво, как и къде бърза.Мравешка история.Като се опитаха да ме обидят наскоро, че много нависоко съм си вирел носа, си помислих:"Че как няма да е на високо, аз всеки ден съм на около 30-40 метра над останалите, ако това не е високо - здраве!"И като погледна надолу в празното пространство, ми иде да се изплюя върху всичката тая мърдаща дребна гадост долу, плюскаща, мислеща, бързаща, творяща - но на дребно.И се спирам поради две причини - 1.не е много възпитано да плюеш върху главите на хората/друго е да им се изсереш отгоре/ и 2. и те като мравките умират от една плюнка...особено върху представата им че са нещо....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

:) ами с парадирането на това, кой какво разбирал, защото е по-възрастен освен намеци друго не се прави.Тези ти препратки от цвят към форма, нали знаеш, че можеш за лично ползване да си ги оставиш.

 

Да беше казал на нас незрящите каквото имаше и да се свърши ама...

 

Едит: Горе пък като видях рФактро се сетих, че ми се ще колата ми да си има бутон за два режима.1-вия тоя който ползвам през повечето време - върви си нормалко както в диапазано 600 - 3700 оборота.2-рия да е постоянно като след 3700-тния оборот.Прекалено голяма разлика има.Тези инжинери в Швеция не знам как са правили map-а на ECU-то на двигателя, но все едно караш турбиниран двигател от преди поне 3-4 поколения.

Link to comment
Share on other sites

...изкарах си добре на форумската... благодаря на всички присъстващи за доброто отношение...

 

 

...3 изпита през ден... дупе да ми е яко...

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм нападала или обиждала никого от този форум. Дори в ПМ-ите съм се държала добре и с уважение. Но това не важи за обратната страна. Не е нужно някой да ме учи как да се държа или изразявам, камо ли каква да бъда. Не мога вечно да съм в defended позиция, затова просто спирам да пиша, този път завинаги. Благодаря на всички, които са се държали прилично с мен. Хайде, всичко хубаво и успехи на всички!

 

 

...изкарах си добре на форумската... благодаря на всички присъстващи за доброто отношение...

...3 изпита през ден... дупе да ми е яко...

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Че то това дами ли са? :blink: :bgrin: Тормоз, тормоз и само тормоз!!!Иначе те нас ще изтормозят!

Link to comment
Share on other sites

Предлагам : Лечение на камъни в бъбреците

 

Метод : Возене в голф 2 по паваж

 

Цена : По договаряне , може и бартер за бмв e36 , след успешно приключване на лечението

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Предлагам : Лечение на камъни в бъбреците

 

Метод : Возене в голф 2 по паваж

 

Цена : По договаряне , може и бартер за бмв e36 , след успешно приключване на лечението

 

:lol: :lol: :lol:

За*би тва е36 , докато за 100лв. ще смениш всичко по голф 2 при е36 само за добър ден ще ти искат 100лв. в сервиза помисли си пак ...

Link to comment
Share on other sites

BMW E36 и Golf II просто не мога да разбера защо ги сравнявате??Бавареца си е с класи над спънатата каруца VW,но пък не е за всеки джоб...верно че са по-старички ама БМВ си е БМВ-парите по поддръжката са му повече :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Нещо се заглавичвам да мисля за миналото..ровя се в неща които оставих зад гърба си..в неща които "преживях"..ровя се и започвам да потъвам в това което "надмогнах"..няма усмивка, а отминало щастие със солен привкус..депресирам се..

Link to comment
Share on other sites

няма смисъл от депресиите

квот било било

само тряа да се помни че в тоя живот приятели няма

всичко опира до интереси и винаги на първо място трябва да е семейството

и другото е че от путките най-големия х♚й може да набараш хахахаха

 

успех на всички:)

Link to comment
Share on other sites

ми освен голфа ... да взема да му сменя двигателчето ... че да бяга малко повече , добра идея ли е ? :unsure:

 

Въпроса е какво сърце да му пресадя ... :D

Link to comment
Share on other sites

ми освен голфа ... да взема да му сменя двигателчето ... че да бяга малко повече , добра идея ли е ? :unsure:

Мммм, не - по-добре мини на изпитания способ за увеличаване конските сили на Голфа (обсъждали сме го подробно, че и картинки с обяснения сме прилагали) - двоен ауспух, емблема GTI, мигащи диоди, къдет' се сетиш (цветни), тонирани стъкла и т.н. Писали сме кое колко коня и кое колко магарета качва. При достатъчно добавяне на нужните аксесоари ще докараш конете до към 500-600...магаретата идват като бонус. :bgrin:

 

П.П. Да не забравиш оная джаджа, дето се слага в ауспуха и свири като турбо (за заблуда на противника)... + 80 коня & 25 магарета. :lol:

Link to comment
Share on other sites

двоен ауспух

П.П. Да не забравиш оная джаджа, дето се слага в ауспуха и свири като турбо (за заблуда на противника)... + 80 коня & 25 магарета. :lol:

двойния аспух са само две фасонни алуминиеви тръби ... за заблуда на противника .. се маха изобщо аспуха + поставяне на спортен филтър :D

Link to comment
Share on other sites

Е да де....накрайниците имах предвид, да не си луд да сменяш целия ауспух....и освен това в никакъв случай да не си го махнал!! Така ще загубиш бая чифтокопитни, а и като е двоен, ще може да сложиш две джудавки от ония свирещите, че да се чува по-надалече. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако щете вярвайте Авенсиса си движи повече от достатъчно, продължавам да недоумявам защо хората искат коли от 300+ коня... а Авенсиса е и тежък (което пък е хубаво защото на паваж не друса много)...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...