Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
понякога някои абсолютно нормални фрази, срещащи се в ежедневието, звучат толкова яко и ободряващо

 

 

Ами представи си, кво е тъпо да изчукаш всички момичета с които се познаваш от 1000000000 години, спали сте в палатки, закопчани в общ чувал, къпали сте се заедно, срали сте заедно...И изведнъж, заради някво тъпо начесване на сливата/или краставицата/ се гледате на кръв, не си говорите и прочие.

Link to comment
Share on other sites

... къпали сте се заедно...
Баси, и аз искам такива приятелкииии.... Вече си представям как се къпя с някои от моите приятелки... :happy:
Link to comment
Share on other sites

Еееее, то това не се брои... Друго си е под душчето голички...аз така си го представих... :)

 

Аз бански - йок! Само с неопрен ходя на плаж...зимата :D

 

На времето слушах чалга, денс и техно, ама сега вече минах на Death Metal...

Link to comment
Share on other sites

И аз едно време пиех флирт( точно докато разбера каква помия е ) пък ся черни неща :D провал, еволюция...разни имена еднакъв ефект :D

Гледам оферта за работа имаше към мене.Да ориентирам аз пари не давам за да си почива някой.За тясно специализирани и трудно осъществими услуги, това вече е друго.

Link to comment
Share on other sites

Не, щото ми е много смешно някой като каже - Ееее, на времето и аз слушах Метъл, ама ся слушам Ернан Катаньо. Ми да ти.... :D

Link to comment
Share on other sites

То всеки от някъде тръгва.Първите касетки, които сам съм си купувал( освен VHS-овете на дисни :D ) бяха на Шамара и Гумени глави( тяхните се презаписваха :) :) ).Много им се кефех като малък.Сега като ги пуснат в Royal и си пропускам ударите на 8-ball :D

 

Много ме дразни така като почна аз нова странициа.

Също ме дразнят и хората, които напълно отричат други стилове освен този, който им харесва.Ама говоря за тотално отрицание.

Link to comment
Share on other sites

Е, чи къ?!

 

Къде другаде можеш да се наслушаш на яко ретро, после ретро БГ рап, да гаврътнеш по едно с приятели, да цъкнеш малко pool?!В 9-ball пускат Katra FM( не е лошо ама не е и хубаво ), в Тракия не ходя да играя :) , пък на Гладстон онова местенце е все пълно.

Link to comment
Share on other sites

Е, чи къ?!

 

Къде другаде можеш да се наслушаш на яко ретро, после ретро БГ рап, да гаврътнеш по едно с приятели, да цъкнеш малко pool?!В 9-ball пускат Katra FM( не е лошо ама не е и хубаво ), в Тракия не ходя да играя :) , пък на Гладстон онова местенце е все пълно.

 

Според мен Рояла е деградирал тотално :( А и откакто последния път келемето на пулта ме удари в сметката, повече там няма да ида. Във Фокс-а също пускат ретро чат-пат , но пак интериора и поддръжката куцат яко... Виж, в Дениро бива засега ,ама ако вземат да сменят некадърния пултаджия може и по-добре да е :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

в рояла последният път дебелата сервитиорка беше толкова потна че като ми донесе уискито и щях да се наръгам с щеката..... беше непоносимо........

Link to comment
Share on other sites

Ами оная другата дет прилича на мъж... Имах чувството ,че щеше да ми лепне един шамар, задето съм се осмелил да си поръчам нещо и съм и развалил сладкия лаф с бармана :blink:

Link to comment
Share on other sites

Друг е въпроса , че хуя ми е по-прав от щеките там...

Link to comment
Share on other sites

моя пъ май е пораснал или тая е станала по плитка.....

или щото бях пил 3 уискита и немах удържане .... пък и чужда п♛тка дъно няма както казваше дядо ми едно време.... :)

Link to comment
Share on other sites

аз си пия кафето тука и си мисля само как ще се кача в колата, ще запаля и ще се прибера за двата часа сън, които ме чакат :)

 

между другото, добро утро :) виждам, че някакво движние по форума има :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не ползвам техните :lol: ама не ми е направило впечатление да са по-криви от другаде.Де Ниро ми хареса в Тракия ама ми е далече пък и не обичам да ходя в Тракия.

Link to comment
Share on other sites

Дубрутру, ескимосчета :)

Ааа, ескимосчета бяхме вчера. Особено докато успея да покарам иглуто, дето ми се води кола :lol: :lol:

Днеска е направо жега.

Link to comment
Share on other sites

в рояла последният път дебелата сервитиорка беше толкова потна че като ми донесе уискито и щях да се наръгам с щеката..... беше непоносимо........

 

 

Ами оная другата дет прилича на мъж... Имах чувството ,че щеше да ми лепне един шамар, задето съм се осмелил да си поръчам нещо и съм и развалил сладкия лаф с бармана :blink:

 

 

Друг е въпроса , че хуя ми е по-прав от щеките там...

 

 

моя пъ май е пораснал или тая е станала по плитка.....

или щото бях пил 3 уискита и немах удържане .... пък и чужда п♛тка дъно няма както казваше дядо ми едно време.... :)

 

хихихихихххии за целия разговор :lol:

 

Аз не ползвам техните :lol: ама не ми е направило впечатление да са по-криви от другаде.Де Ниро ми хареса в Тракия ама ми е далече пък и не обичам да ходя в Тракия.

 

Де Ниро са на път да му таковат мамата с тия лиглички

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден, Чефо! Бъди здрав и внимавай с малките ракийки довечера :P :lol:

Мерси, мерси. Чефо отива да поучи теория на рязане и спояване при Шишкова, че с един бонбон няма да си зема изпита :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...