Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък мразя депутатите, обаче не знам какъв статус да си измисля, че да моля който и да било да ми го сменя.

:wacko:

На мен пък не ми мина подобна асоциация през главата ....

 

Между другото - не е ли братът на кмета по-правилно?

 

ЕДИТ: Абе Иване откъде ги извади тия опции ти бре момко?

Айде сега и ти пък за грешки ще следиш. :D

В администраторският панел, раздел потребители, там цъкаш на едит за профила и добавяш какъвто си искаш статус.

Обаче ти си модератор, да ти е гадно... иначе може да ти се дадат такива права.

П.П. Поне така мисля.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ЕДИТ: Абе Иване откъде ги извади тия опции ти бре момко?

Принципно го няма като модераторска опция. Трябва да имаш няколко джокера в ръкава и тогава става номера :allien.

 

 

Копирах какво е написал mIRCata. Ако прояви желание може да се промени.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми мина подобна асоциация през главата ....

 

Между другото - не е ли братът на кмета по-правилно?

 

ЕДИТ: Абе Иване откъде ги извади тия опции ти бре момко?

Би трябвало да може да редактираш в профила ми. Май там бяха и тия статуси, но netroot може по-добре да ти каже, нали го направи преди малко :)

Edit

Оп, той ме е изпреварил с отговора.

Нямам идея как е по-правилно. На мен почти не ми преподаваха български в училище, та съм скаран с брата, братът или там както. Тук може би трябва Наско да се произнесе. Ама той днес с тоя имен ден.... Може и чак утре, вдругиден да каже :):)

ПП Честит имен ден Grimjaur.

Link to comment
Share on other sites

Аз в един друг форум сам си го сменям това без да имам никви жокери в ръкава :P

Това си е настройка на форума. При нас не могат да сме сменят лесно ;).

Не мога да ти обясня защо е така. От както съществува форума е по този начин. Трябва да помислим дали няма да е по - добре ако се разреши всеки да може сам да си го променя.

Link to comment
Share on other sites

Така ще загубиш бая чифтокопитни
Конете и магаретата са нечифтокопитни. Чифтокопитни са кравите, а тях е трудно да ги загубиш, когато караш Golf2.
...е на долния само LSD вратите...
То заради LSD-то ли голфърите си вярват, че карат спортна кола?

 

Сори... не се сдържах!

 

Ред: Някой форумист днес да е фучал над здравец с ATV?

Link to comment
Share on other sites

едни приятели днеска отидоха да карат там викаха ме и мене ама съм болен :(

 

пък и аз си продадох моето атв почти веднага след като го купих та не можах да му се порадвам.... :(

Link to comment
Share on other sites

Конете и магаретата са нечифтокопитни. Чифтокопитни са кравите.

Вярно, никога не бях се замислял кой е чифт и кой тек. :bgrin: Май трябваше да употребя само "копитни". :P

Link to comment
Share on other sites

Това си е настройка на форума. При нас не могат да сме сменят лесно ;).

Не мога да ти обясня защо е така. От както съществува форума е по този начин. Трябва да помислим дали няма да е по - добре ако се разреши всеки да може сам да си го променя.

 

za клубф1 говоря. някви нови версии ли са, кво са. и като сложиш голяма снимка само я преоразмерява

Link to comment
Share on other sites

Ето, ясно ми е вече колко струва Психара...

Тъй като на купона Ванчо ми каза, че не ми е простил още (за к'во ли, че не се сещам), а не може да сложи 2 аватара едновременно...сега очаквам "Анти-Куру" кампания... ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като на купона Ванчо ми каза, че не ми е простил още (за к'во ли, че не се сещам), а не може да сложи 2 аватара едновременно...сега очаквам "Анти-Куру" кампания... ;)

Може аватар + подпис - 2в1 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Заговорих се с едни познати за холандските жени. Реших да им намеря малко снимки от архива. Да уточня, че преди 2 години работих с около 600 холандци. Започнах да разглеждам снимките и толкова спомени ми нахлуха в главата. От както работя извън страната(3 години) точно тези моменти от тези снимки са най - приятните които съм имал. Може би и най - приятните от живота ми до момента. Невероятно работно място и невероятна атмосфера имаше. За съжаление беше затворено :(. Ето ви 5 снимки да видите как си изкарах 1 цяла година. На нито една от снимките ме няма.

 

http://picasaweb.google.com/netrootbg/Bosn...ey=M7TRz4h9Z3A#

Link to comment
Share on other sites

Заговорих се с едни познати за холандските жени. Реших да им намеря малко снимки от архива. Да уточня, че преди 2 години работих с около 600 холандци. Започнах да разглеждам снимките и толкова спомени ми нахлуха в главата. От както работя извън страната(3 години) точно тези моменти от тези снимки са най - приятните които съм имал. Може би и най - приятните от живота ми до момента. Невероятно работно място и невероятна атмосфера имаше. За съжаление беше затворено :(. Ето ви 5 снимки да видите как си изкарах 1 цяла година. На нито една от снимките ме няма.

 

http://picasaweb.google.com/netrootbg/Bosn...ey=M7TRz4h9Z3A#

Ти какво по-точно си работил :blink: :lol: :bgrin: ... амм хубаво че те няма на нито една снимка,защото ако ти беше мъжа с прашките определено щях да си разваля мнението за теб :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти какво по-точно си работил :blink: :lol: :bgrin: ... амм хубаво че те няма на нито една снимка,защото ако ти беше мъжа с прашките определено щях да си разваля мнението за теб :lol:

Поддръжка на компютърна мрежа. На мъжа с прашките имам още доста снимки ако искаш да ги видиш. На какичките в клетката също ;). Тази с костюма на тигър пък е в топ3 на най - красите жени които съм виждал. И познайте какво работи... Кара линейка в холандската армия :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Сега като се загледах започна да ме натъжава факта, че само аз нямам произволен статус от повечето потребители тук, отивам да се хвърля от някъде... не мога повече така.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

че само аз нямам произволен статус от повечето потребители тук

 

:blink:

 

Жените са за педераси! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сега като се загледах започна да ме натъжава факта, че само аз нямам произволен статус от повечето потребители тук, отивам да се хвърля от някъде... не мога повече така.

:lol:

Оле човек одеве си рязах вените заради тва ... кво ли е да имаш прозволен статус във форум ... бахти якото ...

Link to comment
Share on other sites

:blink:

 

Жените са за педераси! :bgrin:

Йойнг. :blink:

 

Оле човек одеве си рязах вените заради тва ... кво ли е да имаш прозволен статус във форум ... бахти якото ...

А, не ве, аз редовно се хвърлям от терасата като видя човек с произволен статус, не е като рязане на вените обаче трябва да го пробваш.

:D

П.П. Добро утро на всички.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм си мислила, че педагогиката може да е толкова труден предмет. Но след като се сблъсках с нея... :sick

Link to comment
Share on other sites

не се учудвай с всеки изминал пост ме избива рибата.....

:P

 

10 минути драги зрителЕ се смея на глас и чета Тунинг.бг. Не без майтап. На който му е криво - да почете да си оправи настроението :bgrin: :bgrin:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4Lfj8g_mHeE...feature=related - много се радвах тогава как му го върна заради малайзия по-рано

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...