Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
тая вечер е скучен форума нещо... лягам си :(

Прав си (само дето не смятам да си лягам)....снощи се нас*ахме да спамим в темите за спам, тая нощ всички се покрили някъде... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

г-н Андрей Райчев е идеалния пример за комунистическа отломка.Хора като него не са полезни, не са нужни на МЕН, на България.Този човек не мисли за семейството си, не мисли за България, той мисли за Русия, мисли за партията си.

Link to comment
Share on other sites

Абе...като се замисля...Не, няма да споделям, пак ще ме награкат модераторски жени.

 

Модераторските жени гракат като погрознеят :lol: :D :laughing: Още не са, надявам се :P

 

Ако е за ракията - хубаво! :D Те бащинство да не дойдат да търсят, че тогава.... :ghost

 

Бях намислила и още клетви в тези две насоки, но вчера се въздържах, щото реших, че ще прекаля, но ако ме предизвикаш ще отприщя бента :bgrin:

И никога не съм го разбирала това: Някой ти е виновен, според теб, за нещо, но ти "обиждаш" и насосваш всичките му близки и роднини, най-вече от женски пол :confused Ми съсредоточи се върху конкретния субект и толкоз! Защо да страдат невинни? Ама-ха, я! :wir :hump: :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Малко по-свързано може ли?Като за току-що събудил се човек, пишещ курсова работа?Че не ти схванах идеята.

Link to comment
Share on other sites

И никога не съм го разбирала това: Някой ти е виновен, според теб, за нещо, но ти "обиждаш" и насосваш всичките му близки и роднини, най-вече от женски пол :confused Ми съсредоточи се върху конкретния субект и толкоз! Защо да страдат невинни? Ама-ха, я! :wir :hump: :starwars:

 

Еееее кво му се връзваш като че ли не го знаеш какви ги реди. Аз като видя "добро утро говеда" примерно и се радвам :)

Link to comment
Share on other sites

Малко по-свързано може ли?Като за току-що събудил се човек, пишещ курсова работа?Че не ти схванах идеята.

 

Прочети го пак: Идеята е .....някъде там ;)

 

Еееее кво му се връзваш като че ли не го знаеш какви ги реди. Аз като видя "добро утро говеда" примерно и се радвам :)

 

Ти откъде разбра, че му се връзвам?! Аз казах вчера, че жените няма да му връзват и ДА МУ СЕ ВРЪЗВАТ!

Или си подведен от последната емотикона? А щом се радваш на "говеда" си е лично твой избор :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гледате ли кво става пред сградата на НС?

Датоник, стига глупости, не ми е до шегички.Клетвичката си беше насочена директно към модераторите, а това,че жените им четат форума е техен минус.Ще извиняваш, нямам време да разисквам темата, днес съм прекалено зает с друго.

Link to comment
Share on other sites

Или си подведен от последната емотикона? А щом се радваш на "говеда" си е лично твой избор :laughing: :lol:

 

Ами не само на говеда ами на всевъзможните животни и т.н. с които обявява добър ден. Знам че не го мисли нито се идентифицирам с въпросните животни нито нещо... та така - забавлява ме да видя какво ще измисли поредния ден...

Link to comment
Share on other sites

Абе, и аз какво те слушам, какви жени бе, нали си имаш жена?

Забрави ги вече тези ергенски времена!

 

 

Това съм го пропуснал.Жена нямам.Ерген съм и ми харесват ергенските времена.Готвя вкусно, няма задължителен секс, виждам се с приятели, хойкам, пия, мятам си чорапите на полилея и не ми се налага да вдигам капака на кенефа.Рай!

Link to comment
Share on other sites

...не ми се налага да вдигам капака на кенефа.Рай!

Повече няма да ходя по голяма нужда като идвам у вас....аааааа...мръсник такъв... :woot

Link to comment
Share on other sites

Повече няма да ходя по голяма нужда като идвам у вас....аааааа...мръсник такъв... :woot

Аз пък по навик вдигам капака, защото не живея сам в къщата.

Еми, мидекс, ти ако знаеш колко хора не го правят това, ще трябва да си ходиш по нужда само в у вас, пък това е доста трудно.

Случайно пък някой микроб да не ти се лепне на бузата, пък като се пробереш колко му е един душ... ако се чувстваш омърсен това е друг въпрос.

П.П. Гледах протестиращите как замерват със снежни топки и дивеят пред народното събрание сега по новините, обаче не ми направи впечетление нещо.

:)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз знам защо Васко ти праща ЛС-тата...

аз не съм пращал ЛС , писах в темата за нощните птици :wacko:

 

.........Добре че видях на Васко едно ЛС за магазина до р-т Екстаз и врътнах до там ...........
Link to comment
Share on other sites

аз не съм пращал ЛС , писах в темата за нощните птици :wacko:

Евала за ваще магазини...наложи ми се преди време да търся морска сол и единствения магазин в махалица,в който имаше беше вашия :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не, дружки са.Няма такива работи, те са свестни.А и е тъпо да си изпонаебеш приятелската компания.

Link to comment
Share on other sites

А и е тъпо да си изпонаебеш приятелската компания.

 

понякога някои абсолютно нормални фрази, срещащи се в ежедневието, звучат толкова яко и ободряващо :lol: :lol: :punk евала, тъкмо бях почнал да се депресирам, че цяла нощ ще съм на работа и това ми пооправи настроението :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...