Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е на мен 300 коня не ми трябват ... ама ми трябва нещо дето да набира по магистрала де .. не да са катуркам със 130 и да изпреварвам по някой заблуден тир чат-пат.

 

Едно корадо или голф g60 ме устройват идиално .. може и е36 ама ще тряя работя само за него , ако му стане нещо недай си боже :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе мен ако питаш...и 90 са достатъчни...зависи как са ги впрегнали...и да не са куци. :P

 

П.П....ама друго си е все пак да имаш още стотина-двеста в резерв... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Фен съм на по-старите колички .. тествал съм и ево-то на брата и обикновенно на негов приятел ... ми не ми харесва ... тая кола ми създава комплекс за малоценност ... gps-и , тракшън контроли , някви ненужни бози дето само ти пречат да си практикуваш олд скул шофирането ...

 

Лично аз предпочитам да вложа 10 бона в някво возило .. дето струва 5 , още 2-3 за пълна профилактика и още 2 за някой козметични подобрения ... боя , уредба и някой глезотиики други (ако си няма) и да си карам като човек .. иначе корадо g60 със оригинален немски заводски тунинг кит 2007ма пройзводство достига 295 коня . В vwclub има цяла статия с линкове към сайта на пройзводителя , тестове , клипове , отзиви на специалист и т.н. , не е проблем да се поразровя и да го постна ... за тея дето не им се вярва

 

 

Да не говорим пък колко по-забавно е да изненадаш неприятно с 20 годишна кола , някой наточен с кола на 1-2 години максимум :)

Link to comment
Share on other sites

е на долния само LSD вратите , които са напълно-напълно излишна гъзария струват 4-5 000 евра :)

 

Пък и с чук , длето , лека размяна на пантите и 2 най-обикновенни кола за домати , може човек да си направи "БезАмортисьорнаВерсия" :D

Коловете може и да не участват , ако колата има няква разновидност на люк и се прояви малко изобретателност ... пък и да не забравяме че с един ъглошлайф и една "българска" .. люк винаги може да се направи , че цяло кабрио даже :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Четейки изобретателните шеги - момчета радвам се че не ви познавам

Вече е късно :) :devil

 

...изкарах си добре на форумската... благодаря на всички присъстващи за доброто отношение...

...3 изпита през ден... дупе да ми е яко...

It's alive!

Честито завръщане след точно 6 месеца :)

Link to comment
Share on other sites

ми освен голфа ... да взема да му сменя двигателчето ... че да бяга малко повече , добра идея ли е ? :unsure:

 

Въпроса е какво сърце да му пресадя ... :D

 

смени го целия с КР

Link to comment
Share on other sites

140 коня били достатъчни!?Не, не са.Виж 200 вече си е приказка.Идващи от прав 6-так на БМВ - приказва е това вече.

 

Достатъчни в смисъл за градско каране и чат-пат извън града.Хем да не си абонат номер 1 на ОМВ( примерно ), хем като удариш стъпка с багажа отзад и по семейно си тръгнал за хижа, да не ти издъхва на големия наклон.

Link to comment
Share on other sites

140 коня били достатъчни!?Не, не са.Виж 200 вече си е приказка.Идващи от прав 6-так на БМВ - приказва е това вече.

 

Достатъчни в смисъл за градско каране и чат-пат извън града.Хем да не си абонат номер 1 на ОМВ( примерно ), хем като удариш стъпка с багажа отзад и по семейно си тръгнал за хижа, да не ти издъхва на големия наклон.

:wtf: :blink: :confused :huh: :woot :lol:

Специално са подредени в този ред. Надявам се някой ден да осъзнаеш какво си написал.

Link to comment
Share on other sites

аз си имам 90 коня и не ми трябват повече :) за града си е супер, за извънграда пак е добре :) вярно, че към 150 повече биха ме радвали, ама и сега съм си добре :) никъде никога не съм видял зор, пък и не се състезавам, така че...

Link to comment
Share on other sites

:) ами с парадирането на това, кой какво разбирал, защото е по-възрастен освен намеци друго не се прави.Тези ти препратки от цвят към форма, нали знаеш, че можеш за лично ползване да си ги оставиш.

 

Да беше казал на нас незрящите каквото имаше и да се свърши ама...

 

:) Ти оня виц за чукчата който ходил в Африка знаеш ли го ? Където почнал да разправя на старейшината какво представлява крокодилът.

- Е, ти северен елен виждал ли си ?

- Виждал съм естествено !

- Ами крокодилът няма, ама нищо общо с него...

 

140 коня били достатъчни!?Не, не са.Виж 200 вече си е приказка.Идващи от прав 6-так на БМВ - приказва е това вече.

 

Достатъчни в смисъл за градско каране и чат-пат извън града.Хем да не си абонат номер 1 на ОМВ( примерно ), хем като удариш стъпка с багажа отзад и по семейно си тръгнал за хижа, да не ти издъхва на големия наклон.

Искал си да демонстрираш свеж хумор..., предполагам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ми освен голфа ... да взема да му сменя двигателчето ... че да бяга малко повече , добра идея ли е ? :unsure:

 

Въпроса е какво сърце да му пресадя ... :D

сложи му VR6, има във ФВ форума един заедно със скоростната кутия и компютъра, ако не ти стигат парите ще ти свърши работа и един ABF - на части ги има под път и над път

Link to comment
Share on other sites

Пу, да го еа!

 

Искрени извинения на цялата сбирка от снощи в Пожарната, не можах да дойда, щото бях отвлечен в Кошарите и се прибрах чак днес следобяд. Имам един особено важен въпрос - защо Килерина го няма на нито една снимка като щеше да идва? И да питам Психара предаде ли извинения за отсъствието ми и специални поздрави на някой? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Весо така и не дойде, Иван поне аз не съм го чул да те споменава :bgrin:

 

------------------------------------------

 

Наложи се да си наруша мързеливото размазване, НО:

 

img3618shq6.jpg

 

Паприковано свинско вратленце, пръжнато в масло B)

 

И РАЗБИРА СЕ

 

img3617sos3.jpg

 

Простичко Шуменско е, но сега светът изглежда по-добре ХАХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Понеже вчера на срещата от форума от две три места дойде запитване, дали нямам роднински връзки с кмета(поради някаква външна прилика) се чудя дали да не помоля някой модератор да ми замени статуса на брата на кмета :D

Link to comment
Share on other sites

Понеже вчера на срещата от форума от две три места дойде запитване, дали нямам роднински връзки с кмета(поради някаква външна прилика) се чудя дали да не помоля някой модератор да ми замени статуса на брата на кмета :D

Готов си.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми мина подобна асоциация през главата ....

 

Между другото - не е ли братът на кмета по-правилно?

 

ЕДИТ: Абе Иване откъде ги извади тия опции ти бре момко?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...