Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе аз знам защо Васко ти праща ЛС-тата...да му направиш оборот, щото магазина е негов... :laughing:

 

НАИСТИНА ЛИ? Евала ако е така защото денонощни магазини не останаха направо и тоя ме спаси. Трябва да го черпя ако е така направо.

 

 

 

 

Трябва някоя нощ да се замъкнем двамата с двете коли и да кажем на магазинера(ката), че Васко ни е пратил, понеже организира голям купон за....новото си БМВ, да речем...или все ще измислим нещо, да натоварим багажниците догоре и да уточним, че утре той ще дойде да уреди сметката. :lol:

 

Едит: В багажника на моята мога да побера 3 прасета по 100 кила....не че съм го пробвал де... :bgrin:

 

Ееее що издаде сега идеята публично? Хубава идея си беше. Моя багажник събира спокойно 3ма четерима трупа както би се изразил г-н Вити по Анализирай Онова :) Аз съм удивен какво количество неща събира. За Авенсис Версо пък не ми се мисли - някой ми каза че било като маршрутка направо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мен ме подгони скуката, обаче имам да свърша няколко работи, та ще си пусна филм и ще се излегна на леглото след това... лека вечер на всички от мен!

Дали да не си сменя аватара?

Този ме дразни някак си.

п.п. Нещо ми е дискомфортно с него, хахаха, откачих с това седене, отивам да си върша работата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Мен ме подгони скуката............

 

Леле блазе ти. На мен не ми е било скучно от не знам колко време. По-скоро умишлено съм заебавал работата на моменти... ей днес колко изписах в тоя форум...

Link to comment
Share on other sites

При теб не знам как е, обаче се чувствам като "оутсайдер" от всички страни в каквото и да е, едно странно усещане, от това пък ме избива скуката, дори работа не ми се върши.

Всеки тръгнал да ми натяква какво не му харесвало.

Само като чуя нещо такова и всичко ми става безинтересно вече.

п.п. Сега оставих работата, пък реших пак да се просна пред компютъра за да отбия време.

:dry:

Link to comment
Share on other sites

...ей днес колко изписах в тоя форум...

12.jpg

 

Преди малко ме водеше с 1 пост....сега вече сме наравно. :devil

 

Минава ми идеята всеки ден да давам тридневен бан на текущата челна тройка...което пък ме навежда на мисълта дали не мога да се банна сам, че да си почина малко... :woot

Link to comment
Share on other sites

Ти не си ли чувал лафа че клиента никога не знае какво иска но е съвсем наясно какво не иска и не харесва :)

 

За аутсайдер - не знам какво те притеснява - не може всички да са овце от стадото...

Link to comment
Share on other sites

То си е вярно това, мразе, ама започнах да се отегчавам, всеки си знае неговото.

П.П. Абе дядо, хах, толкова време ми говориш за някаква почерпка, я поне си кажи името да те знам?

post-3236-1231811258_thumb.jpg

 

Преди малко ме водеше с 1 пост....сега вече сме наравно. :devil

 

Не може да стигнеш Атанас обаче.

:)

Link to comment
Share on other sites

То си е вярно това, мразе, ама започнах да се отегчавам, всеки си знае неговото.

П.П. Абе дядо, хах, толкова време ми говориш за някаква почерпка, я поне си кажи името да те знам?

Не може да стигнеш Атанас обаче.

:)

 

Не внимаваш в час момче... той Пламен маса пъти ме нарече по име тези дни но си проспал :) Ще те потормозя сега малко да видим ще го намериш ли и за колко време :) (а сещаш ли се кой е Пламен?)

 

За почерпката - трябва малко да ми мине точно сега зора иначе нямаш грижи :)

 

Атанас - не знам кога и с колко е бил, имаше някакви шампиони с 60 поста и нагоре, това трудно се стига освен ако не си киснал цял ден само и единствено във форума

 

 

---------------

 

A Midex не спи той... дебне за мечки гледам :) За има-няма 5 минути и ги хваща :) Но пък "вишистите по програмиране" са особена порода хора - всичко могат ;) Този термин го чувам за първи път и ако е това което си мисля (завършил висше информатика) общо взето означава че има някакво бегло понятие от нещата но уменията изискват много практика и четене. А "висшето" бегло одрасква повърхността...

Link to comment
Share on other sites

Дори и да съм знаел кой е Пламен съм забравил, не помня имена изобщо.

Като не знам кой го е казал ще трябва да прегледам всички твой постове, това ще ме довърши.

Ти не искаш да ме тормозиш, а да ме приспиш с тези "гатанки" сега.

:)

Link to comment
Share on other sites

post-3236-1231811258_thumb.jpg

Минава ми идеята всеки ден да давам тридневен бан на текущата челна тройка...

 

Бан на Dreamer? :laughing: Банни тогава и вено и вели :laughing: Доколкото знам, те винаги са били челната тройка :P

Не може да стигнеш Атанас обаче.

:)

 

Никой не може да ме стигне.

Атанас - не знам кога и с колко е бил, имаше някакви шампиони с 60 поста и нагоре, това трудно се стига освен ако не си киснал цял ден само и единствено във форума

 

Е, мен рекорда ми е бил към 50-тина поста.Га бях млад и тъп.Ся съм дрът и тъп. А добро утро, прасенца.

Link to comment
Share on other sites

A Midex не спи той... дебне за мечки гледам :)

Мечките ги дебне Раптора...вчера изяде една....но пък чух, че тая мечка била роднина с Феникса, така че скоро очаквам следващата серия на сагата... :pirate

Бан на Dreamer? :laughing: Банни тогава и вено и вели :laughing:

Не става...знай'ш ли колко пъти съм се опитвал... :laughing: ...а и тях напоследък ги е хванала липсата и отдавна отстъпиха първите места в дневния топ 10 на новите(стари) звезди. :P

Link to comment
Share on other sites

Бахти, от Русия насам не ми се бяха заскрежавали джамовете на очилата...А е само -12 според термометрите.Според джамовете ми е поне -18

Link to comment
Share on other sites

Лоши модератори, да ви бъгне джама дано, да ви замръзне блока на двигателя, да ви свърши пиенето, цигарите да ви опротивеят, жените ви да погрознеят и децата на главите да ви се качат!Нецензурните неща ше ми трият!!!Остава и на модерейтед да ме сложите, че хептен да мирясате.

 

Атанасе, от това се чувствам лично засегната, а с нищо не съм допринесла за нещастието ти! Затова:

 

Бахти, от Русия насам не ми се бяха заскрежавали джамовете на очилата...А е само -12 според термометрите.Според джамовете ми е поне -18

 

Скоро ще ти се спукат джамовете и космите ще ти изрусеят, но на кичури, боя няма да ги хваща, жените ще спрат да ти връзват и да ти се връзват, щото мъжете ще те зачекнат, в други дупки, освен в пещерни скоро няма да влезеш и Морския ще си ляга винаги преди теб и ще хърка като дъскорезница, неравномерно, а ако случайно успееш да задремеш, все протрити въжета ще сънуваш....

 

Мога и още, ама ми мина! :bgrin: :devil :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Атанасе, от това се чувствам лично засегната, а с нищо не съм допринесла за нещастието ти! Затова:

Скоро ще ти се спукат джамовете и космите ще ти изрусеят, но на кичури, боя няма да ги хваща, жените ще спрат да ти връзват и да ти се връзват, щото мъжете ще те зачекнат, в други дупки, освен в пещерни скоро няма да влезеш и Морския ще си ляга винаги преди теб и ще хърка като дъскорезница, неравномерно, а ако случайно успееш да задремеш, все протрити въжета ще сънуваш....

 

Мога и още, ама ми мина! :bgrin: :devil :bgrin: :lol:

 

 

Е, как да не си?Жена си му! :P

1.Джамовете и да се спукат, имам резервни.

2.Няма какво да изрусява, освен по гъза.

3.Жените не ми връзват, щот съм гадняр.Те само се шибат с мен.

4.Пак поради горната причина.

5.Днес бях в друга дупка, различна от пещера.

6.Морския много рядко си ляга преди мен и само аз хърка.

7.Протрити въжета не се ползват, освен за дърпане на коли и за връзване на магарета, а където се трие въжето се ползват отклонители, протектори и прехвърляния.

 

 

Така че - НЕ ВАЖИШ! :)

Link to comment
Share on other sites

Е, как да не си?Жена си му! :P

1.Джамовете и да се спукат, имам резервни. И те ще се спукат, споко!

2.Няма какво да изрусява, освен по гъза. Е, баш там ще е изненадата!

3.Жените не ми връзват, щот съм гадняр.Те само се шибат с мен. Като те видят така на кичури и от това ще се откажат!

4.Пак поради горната причина.

5.Днес бях в друга дупка, различна от пещера. ДРУГАТА няма да я има, поради горните причини!

6.Морския много рядко си ляга преди мен и само аз хърка. Той ще започне да си ляга и ДО теб! Ако не хърка, ще пърди отровително!

7.Протрити въжета не се ползват, освен за дърпане на коли и за връзване на магарета, а където се трие въжето се ползват отклонители, протектори и прехвърляния. Ти НЯМА да ги ползваш, само ще се стряскаш от гледката на сън, тъкмо когато си задрямал и ахах-аха да заспиш.

Така че - НЕ ВАЖИШ! :)

 

ВАЖА, ВАЖА - това ще стане АКО аз погрознея :lol:

 

По темата: РАЗЯРЕНИ ФЕНОВЕ?

Link to comment
Share on other sites

Здрасти на всички.

Не съм се наспал и малко ми е замаяно, събудиха ме принудително да се преместя в другата част на леглото!

Като чета постовете ми идва въпроса, в колко дупки е бил Атанас до сега?

:)

Link to comment
Share on other sites

Като чета постовете ми идва въпроса, в колко дупки е бил Атанас до сега?

:)

Женски или пещерни? Пещерните са малко....

Link to comment
Share on other sites

Ти пък женски сега, как може само за секс да мислиш?

Ми аре кажи и в колко женски тогава, щом са повече!

В момента си пуснах нещо старо, Стиви Б - Фънки Мелоди, много яка песен, направо ми дойде събуждането.

п.п. Още една хитова песен, пам пам пам, пампампам, папам пам if only I can... gotta get thru this, това е ретро.

:)

Link to comment
Share on other sites

С оглед на послледната страница в темата, смея да твърдя че лудите изобщо не са изчезващ вид.

А дори напротив множат се като гъби след дъжд. :D

И повечето от тях са все отровни.

 

Всичко това е в кръга на шегата разбира се, не се обиждайте. Това е. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък женски сега, как може само за секс да мислиш?

Ми аре кажи и в колко женски тогава, щом са повече!

 

:)

 

 

Не мисля само за ебане, мисля и за пиене и за ядене, че и на BlackGuardian за преводите мисля ;)

А за дупките/женските/ - не мога да смятам до толкова много без калкулатор.

Link to comment
Share on other sites

Нещо ме тресна главоболие, гадене, световъртеж, дразнение от шумове и светлина... сега пак ще се излегна на стола пред печката за да ми мине.

Иначе ми се пуши, обаче ако запаля цигара и ще се побъркам.

Трябва ми повечко чист въздух, че в тази стая само се пуши и сега повечето време е затворено всичко, а с тези минусови температури как излезаш на чист въздух вън, просто не става работата.

П.П. Пак се оплаквам.

:)

Link to comment
Share on other sites

Нещо ме тресна главоболие, гадене, световъртеж, дразнение от шумове и светлина... сега пак ще се излегна на стола пред печката за да ми мине. :)

Няма да ти мине....това са първите симптоми, след като те е ухапал 'колега'... :devil

Върколаците нека си излизат, никой не може да ги спре. :)

 

Само внимавай на тоя етап с чесъна, че все още не си се трансформирал... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...