Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А рода , гледай underworld да видиш ква рода са :D

Link to comment
Share on other sites

Няма да ти мине....това са първите симптоми, след като те е ухапал 'колега'... :devil

Само внимавай на тоя етап с чесъна, че все още не си се трансформирал... :lol:

Аз мисля че мойте симптоми отговарят за синозит, а лупуса не ме е хванал още.

Мисля че чесъна не е против тях, то и среброто не е, тамяна също не е, за това викам че никой не може да ги спре.

Според мен, научно погледнато ако може да съществува такова нещо, има вариант среброто да изолира някои от мутиралите гени и да прекратява бързият метаболизъм който води до така нареченото "самолекуване" на самият организъм.

В момента казах нещо от сорта на бля бля бля бля бля, както и да е.

:zzz

Link to comment
Share on other sites

В момента казах нещо от сорта на бля бля бля бля бля, както и да е. :zzz

 

Спокойно, последните дни всички 'блякаме' в тази тема, а тя и още няколко са точно затова - да не блякаме в неправилните теми и раздели. :)

 

П.П. Не забрави ли нещо в предишния си пост? :)

Link to comment
Share on other sites

с тези минусови температури как излезаш на чист въздух вън, просто не става работата.

 

 

Аз от 8 до към 12 бях на студа - никви проблеми..

Link to comment
Share on other sites

@Мидекс

Да сложа усмихнато смайли, както винаги бих направил... в момента не мога да се сетя какво може да съм забравил.

@Атанас хех

Ти си планинарче/пещерняк, теб и в хладилна камера да те затворят ще ти е добре.

Единственото гадно на студа е като ти замръзва носа и ушите.

Това ми е най-омразното нещо от цялата история със зимата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Това дали се отнася за мен?

 

Е, в хладилна камера, ама с кал, ракия, прилепи и китарка.Най-гадното на студа е, че мацките не се шматкат полу-голи.

Link to comment
Share on other sites

Да, обаче плюса е, че търсят при кой да се згреят, мисли малко по-обективно над нещата... всичко си има минуси и плюсове като се замислиш сега.

Абе, и аз какво те слушам, какви жени бе, нали си имаш жена?

Забрави ги вече тези ергенски времена!

П.П. Отивам да си направя нещо за ядене или по-скоро нещо сладко за въглехидрати, че пак ми е отпаднало.

:)

Link to comment
Share on other sites

Пътешествието се отлага, 90% съм на линия за срещата!

 

Ред: Ваньо, в тази тема повече хора ще го прочетат. Все пак в другата не съм писал нищо, така че...

Link to comment
Share on other sites

Лека на всички от мен, отивам да си почина малко, после имам работа за вършене и чак утре на обяд или привечер ще спамя с вас, пък може някой полезен пост да пусна (такива нещое също съм правил понякога)... иначе няма да е форум тогава.

:)

Link to comment
Share on other sites

Един практически съвет от мен. Не пикайте докато гледате назад или да сме по - точни ще го кажа по друг начин. Не се обръщайте да погледнете назад докато пикаете. Особено когато е за повече от секунда.

Link to comment
Share on other sites

Един практически съвет от мен. Не пикайте докато гледате назад или да сме по - точни ще го кажа по друг начин. Не се обръщайте да погледнете назад докато пикаете. Особено когато е за повече от секунда.

Що...да не паркираше и колата в същото време? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що...да не паркираше и колата в същото време? :lol:

Говоря за нормална тоалетна. Ако си на открито няма проблеми. А тази дейност все още не съм се научил да я правя в колата. А да ти кажа не са много нещата които да не мога да правя в нея ;). Като сметнеш колко време прекарвам вътре ще ме разбереш защо.

Link to comment
Share on other sites

Какво густо е да си пуснеш една вентилаторна печка на по-слабото да ти духа в краката - хем не пари и не стопля прекалено много хем едно приятно такова става на крачетата. Замислям се да си направя отопляема стъпенка за краката - или да прикрепа към сегашната някакво ел. одеало или възглавница :)

Link to comment
Share on other sites

ТО и аз вчера бях 6 часа на студа, ама не се изкефих :)

Кфо да се кефиш то е ебахти бахъра...на мен ми замръзна бензина в Зипото :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ае, да видим как в четвъртък ще е 10, че ми стана интересно ;D.

Link to comment
Share on other sites

Аз от 8 до към 12 бях на студа - никви проблеми...."Искам да се наспя кат куче, щот ебах кат магаре и пих кат кит."

Ами нищо чудно, че не ти е било студено....то нуждата като свари - не пита... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе...като се замисля...Не, няма да споделям, пак ще ме награкат модераторски жени.

Link to comment
Share on other sites

Ти ша видиш утре в Софето като изкарат един транспаратн от форума на БГ-Мама да ти спрат ракията :) те са навсякъде.

:evil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

ТО и аз вчера бях 6 часа на студа, ама не се изкефих :)
Неделята бях 8 часа на студ. И се изкефих на макс :)

 

Редакция

Сънувах, че си поръчвам сандвич от някаква сергия. Когато ми го поднася, продавачът с нежна усмивка ми заявява: "Това ще бъде 65 лв!". Аз зяпвам от учудване и започвам гласно да се възмущавам, при което изпод сергията излиза джудже с автомат и клечка за зъби в устата...

rofl.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...