Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добро утро на всички, времето е хубаво, с разкъсана облачност, температура на въздуха 11 градуса.Очертава се идеален ден за катерене. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Добро утро на всички, времето е хубаво, с разкъсана облачност, температура на въздуха 11 градуса.Очертава се идеален ден за катерене. :)

 

Бахмааму, Джауре, ти и в събота ли ставаш толкова рано? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бахмааму, Джауре, ти и в събота ли ставаш толкова рано? :lol:

 

 

Рутина. :) За сметка на това в неделя спя до късно/9:30-10:30/. Човек все пак трябва да си създаде някакъв ритъм на живот ;)

 

По темата:над Витоша има облаци, не ми харесва.Ама пък всеки аматьор може да катери при слънчево и ясно време, по суха скала...Тръпка трябва да има!!!Особено след запоя снощи....

Link to comment
Share on other sites

Постоянно се сменят, вече не мога да ги следя, Гримйора за сега ми се очертава като водещ. :D

 

Като заговорихме за игри, се сетих едно време колко хубави игри излизаха, а ся само някакви пошли подобия на стари и отвърдени класики. На къде отива този свят не знам :wacko:

Той има в предвид спамър от тия дето пращат писма по пощите, е не кой пише най-много във форума.

Като заговорихте за стари игри, се сетих когато брат ми ми донесе от София нива на Дуум1 направени от негови колеги. Бяха направили сградата на ВИАС и гадовете бяха на местата на преподавателите :):)

Link to comment
Share on other sites

Постоянно се сменят, вече не мога да ги следя, Гримйора за сега ми се очертава като водещ. :D

 

 

Еееее, тц-тц-тц! Лайно да бях, нямаше да ме дъвчете толкова често, политик да бях - по-малко щяхте да ме псувате/да, да точно за тебе говоря, дето последния път като се видяхме, май не беше на кеф/.Ми спамете и вие бря!!! :laughing: Между другото/в стил Гудо/ ебати кравая пиян пуснах сега в белия трон.Тва да изсереш пияното е половината изтрезняване.А после едно шкембе с мноо люту и чесън + биричка - и аре по баирите.

 

Редакцийка - поздрав за всички с Елизиум - Алпинист.Има го във вбоха, ако някой не го е слушал

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да си стрелям на спокойствие без да ми вземат много пари , като нямам 18 години?

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да си стрелям на спокойствие без да ми вземат много пари , като нямам 18 години?

 

Никъде.

Link to comment
Share on other sites

Моите supreme шофьорски умения на човек, който има книжка от 50 дена се оказаха почти безполезни, когато се наложи да взимам разстоянието от Санкт Петербург до нас ( 1,5 км ) за 15+ минути.

Хев а найс дей :].

Бахти наглите педали, хем виждат, че съм с импровизирана лепенка "млад шофьор", хем пак не ме пускат.

Link to comment
Share on other sites

Очаквах точно такъв отговор...

 

 

Можеш да попиташ тук.Но нищо не гарантирам.Все пак, най-малкото, ще ти дадат полезна информация.

Link to comment
Share on other sites

Led Zeppelin - The Battle of Evermore

 

Брутру банда! Шашаво - главата ми е празна и чиста! Никакъв махмурлук! Днес, както каза Наско, е един прекрасен ден за каране :D Остава и да се организирам с някой ;]

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, времето е хубаво, с разкъсана облачност, температура на въздуха 11 градуса.Очертава се идеален ден за катерене. :)

 

Бахмааму, Джауре, ти и в събота ли ставаш толкова рано? :lol:

 

Луд умора нема - само се поти :)

Link to comment
Share on other sites

Луд умора нема - само се поти :)

 

Грешен отговор! :P Правилният е :"Луд умора няма, пий вода и продължава."

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да си стрелям на спокойствие без да ми вземат много пари , като нямам 18 години?

 

Според мен ако отидеш с баща ти на някое стрелбище не би трябвало да има проблем...

Link to comment
Share on other sites

Тюх. Изпуснах панаирното изложение.

Някой мил човек има ли път в тази посока, за да ми отмъкне малко брошури от фирмите, предлагащи технологии и съоръжения за обработка и пречистване на водата?

 

Моля!... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през тиквата, че последните слъчеви лъчи на циганското лято, трябва да се използват подобаващо.Само не завиждайте много :P

Link to comment
Share on other sites

Homemade, handmade single player sex! Минаваш сичките кампании и после играеш срещу ботове :lol:

 

П.П. Саше, че то остана ли плаж у Варна?

Link to comment
Share on other sites

П.П. Саше, че то остана ли плаж у Варна?

Има си Златни,Св.Константин,Евксиновград... :love

 

а и някой от градските все още си ги бива и ги поддържат...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...