Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Само аз ли имам проблем с ICQ в момента? :huh:

Ако използваш нещо различно от ICQ клиента(miranda, qip) от сутринта имаше проблем, но сега се е оправило. Тамън ми се включи ICQ-то

Link to comment
Share on other sites

Вариации на тема "Тютюнопушенето" :

 

Мисленето убива.

Мисленето може да доведе до бавна и мъчителна смърт.

Мисленето сериозно вреди на вас и на другите около вас.

Вашият лекар или фармацевтът ви могат да ви помогнат да спрете да мислите.

Link to comment
Share on other sites

Долни, гнусни, отвратителни ШВАБИ!

 

Как може да пишеш така бе, серсем! Как може! И после аз да го превеждам, нали!

 

Often, multiple discrepancies among affect, thought content and behavior are present, and the total emotional situation of the interpersonal relationship between patient and therapist will determine which of these elements represent highest priorities for investigation in terms of their urgency or their predominance in distorting the "here and now" relationship.

 

И така страници и страници, до безкрай :cry

Link to comment
Share on other sites

"Избери си работа, която ти харесва и никога няма да ти се наложи да работиш" - Конфуции.

Не работата е създала от маймуната човек.Осъзнаването на добре свършената работа е направило това./Аз/

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да превеждам литература, Джабуре, ама никой не плаща за художествени преводи :(

 

 

Ами, аз всъчщност нямах предвид тебе, а себе си :huh: А за преводите си прав....Чак ме е срам да кажа колко искаха да ми платят за два превода на техническа литература.Ама понеже са приятели, се разбрахме да намерят бачковска ракиица от манастира и да я изпием заедно.А за художествената литература на никой не му пука, защото хората четат все по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да превеждам литература, Джабуре, ама никой не плаща за художествени преводи :(

Аз пък искам да мога да я чета и разбирам :(

То и затова сега почвам курсове. Ама като не попаднахме на учители по тоя английски...

Link to comment
Share on other sites

Днес ми мина през главата да преброя колко пъти през миналия месец, нашият уважаван спамър Grimjaur (Наско, употребявам термина с най-добри чувства :rolleyes: ) е казал фразата "Добро утро"...ето кратката извадка от месец септември:

 

Sep 2 2008, 07:09 -> Добро утро кочина.

Sep 3 2008, 07:33 -> Успах се... Добро утро, кочина.

Sep 6 2008, 07:03 -> Добро утро, келешчета.

Sep 8 2008, 07:19 -> Тежи ми главата...Добро утро на всички и успешна седмица.

Sep 9 2008, 07:06 -> Добро утро, маймунарник.

Sep 10 2008, 07:36 -> Добро утро кочина.

Sep 12 2008, 09:28 -> Добро утро!

Sep 12 2008, 10:38 -> Добро утро и на тебе.

Sep 22 2008, 08:01 -> Добро утро, маймуняци!

Sep 23 2008, 08:13 -> Добро утро, говеда.

Sep 24 2008, 07:19 -> Добро утро, пернати.

Sep 26 2008, 07:40 -> Добро утро, събудих се в прекрасно настроение.

Sep 27 2008, 07:31 -> Мръсен гаден ден, мръсен гаден ден... Добро утро.

Sep 28 2008, 07:49 -> Добро утро! И приятен ден на всички.

Sep 29 2008, 07:19 -> Добро утро, мръсници :) Успешна работна седмица и да пиете повече.

Sep 30 2008, 07:11 -> Добро утро на всички!!

------------------------------------------------------------------------------------------

Oct 1 2008, 07:14 -> Добро утро, кучета.

Yesterday, 07:39 -> Добро утро на всички, приятен и успешен ден, аз отивам да сера.

Today, 07:15 -> Добро утро, дяца.

Последните 3 не се броят, понеже са от настоящия месец, както и махам едно персонално обръщение от миналия месец...значи остават 15 бр. поздравления за месец септември, от което си вадя 3 извода:

 

1. Наско не ни уважава достатъчно, защото ни е поздравил само през половината месец.

2. Наско си навива будилника около седем без нещо и понякога се успива.

3. Съдейки по често сменящите се цветущи обръщения...Наско все пак ни обича.

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

На гореспоменатия индивид бъдещия аватар:

008038226-big.jpg

 

И по-добре можеше, ама ме домързя :]

 

 

:laughing: :laughing: :laughing:

 

Между другото сексът в пещера е много ...трудоемко занятие.Иначе картинката дет си спретнал, кърти.И ставам в 6:30.И...да, все още ви обичам, копелета боклучави с вмирисани усти, пишки като молив и рубинени задници. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Има и по-лошо, и по-древно проклятие:"С пещерняк да се напиеш"...Вярвайте ми, това си е наистина проклятие...

Link to comment
Share on other sites

Beware The wrath of mIRCata king :P

 

Успях да откъсна 2 часа от днешния работен ден и ся се чудя какво ще видя на Панаира после(освен хубави девойчета :love )

Има и хубави автомобили, но мадамите си заслужават повече от тях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Яде ми се пица. Дали да си поръчам за вкъщи или да ходя на място. То според мен свястна пицария остана май само Годзилата. Преди ходих в Крушата, ама след като в пепероните вместо луканка/луканков салам ми шибнаха някъв шпек, реших вече да не ходя там.

Я предложете някоя пицария различна от Верди и Кастело?

Link to comment
Share on other sites

Това не ви ли прилича на единица от StarCraft? :)

Ебати ситроена

Link to comment
Share on other sites

Зависи от необходимата инвестиция :]

Абе ти инвестирай в кола, пък те мадамите ще почнат да се лепят като бонус. Така с една инвестиция 2 заека. Щот с готина мадама може и да не караш готина кола. За да дойде кола покрай мадамата, може и да не е хубава, ама богата ;)

Link to comment
Share on other sites

Да си ги опресним заедно някоя вечер , че тази игра съм е забравил , какво що е ... ще е хубаво да врътнем няколко пъти , а то това означава няколко часа (карери зийлоти драгуни) и няма да има милост вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

Sheldon (Big Bang Theory) meets Craig Ferguson :woot

Довечера трябва да се заредим с пуканки :smile:

Link to comment
Share on other sites

Гледа ми са някаф филм за Калифорния...ама хем да са в Калифорния(и Флорида може :lol: ) хем да е такова екшън комедийка...или пък само екшън.Някой да се сеща за филм,на който деиствието се развива на такова топло местенце и има смях и патрони :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...