Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Във форума хората не са това, което са ;) Та-да-да-даааам!

 

Проклети да са всички сценаристи на този свят! Вече е 3 часа, а аз още не съм започнал работа, само зяпам сериали...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Във форума хората не са това, което са ;) Та-да-да-даааам!

 

Ама това е много жалко, защото различното им състояние във форума автоматично означава запълване на дупки а Аза и компенсиране на разочарования и проблеми със собствената личност.

Link to comment
Share on other sites

54.jpg

 

Прическа...Корсун е изрод...А като се замисля, че съм попадал и на такива "модници"...

Link to comment
Share on other sites

Вдишах много изпарения на калай и тинол (де*ба практиката , от шибания вятър , който идваше от шибания отворен прозорец всичко в мен идваше) и ся съм много леш..

Link to comment
Share on other sites

Ако е било през устата, т.е изпаренията са ти минали през зъбите - още по-гадно. Няколко годии практика и ша има :lol: :lol: вместо :D :D

 

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

И през устата и през носа... следващия път взимам маска.. едвам гледам ся.

Link to comment
Share on other sites

Бащата като от 25 години по цял ден е с поялника в ръка в стаичка 2х2 как е жив още? Нищо ти няма, до утре ще ти се е разминало.

Абе , професоре , дреме ми от колко години баща ти е с поялника , къде съм казал , че ще се умира?Их, дейба , казах , че просто ми е зле и компетентното по всички въпроси лице се обади веднага :angry:

 

mIRCa - Колофона отиваше в пича до мен :D

Link to comment
Share on other sites

[17:11] nane: 4udqt se ve4e za kakvo da se oplakvat i sega se oplakvat 4e imalo sex shops, prostitutes and strip bars near the hotel

 

Че тогава за какво си на почивка? :blink: Тъпи туристи...

Link to comment
Share on other sites

Курунир ма е блокнал в скайп.. ше плача.. :cry

Link to comment
Share on other sites

Баси... ракията, дето ми седеше на бюрото се е изпарила... с'я чашката има някакъв тънък слой слуз на дъното...

Link to comment
Share on other sites

Курунир ма е блокнал в скайп.. ше плача.. :cry

 

Е ся ще го наредя.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, мармоти такива. Да ви е спорен деня, както на мене снощи секса :lol:

Link to comment
Share on other sites

Къдя ша е свирнята?

в софия, в някоя зала беше, но не помня. 30-ти е работен ден - четвъртък, трябва някои болнични да взимам...

Link to comment
Share on other sites

След снощи съм малко обезводнен и с болно гърло и почнах да ги лекувам, но вчера беше готино поне. Жив и здрав Ваньо

Link to comment
Share on other sites

"Дупката си е дупка. Ама с малко лосионче, и ръката може да си е дупка." - анонимен източник, желаещ секс :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...