Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ред: Боре, май трябва да ти опресня познанията по SC :]

Пффффф, толкова зерглингли ще ти вкарам, че две седмици след това ще те е страх да погледнеш в тоалетната след ходене по голяма нужда :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тогава аз съм навит .

Може да поиграем и на нереален турнир .

Ти май се отказа от тази игра ... аз все още търся с кого да играя вечерите .

:)

Link to comment
Share on other sites

Ей затова обичам пещерняците - сега цъфна шефа ми с още двама от моя клуб и някакъв непозна с бира, кебапчета и отлежала полска ракия! :lol: Удряме кепенците и започва запой на работното място...Е, само да не дойде и шефката, че за нея няма чаша :)

Link to comment
Share on other sites

Elsewhere I propose the following overall treatment strategy for the psychoanalytic psychotherapy of borderline patients: 1) systematic elaboration of the negative transference only in the "here and now", without attempting to achieve full genetic reconstructions; 2) interpretation of the defensive constellations of these patients as they enter the negative transference; 3) limit-setting in order to block acting out of the transference, with as much structuring of the patient's life outside the hours as necessary to protect the neutrality of the analyst; 4) noninterpretation of the less primitively-determined, modulated aspects of the positive transference to foster the gradual development of the therepautic alliance; 5) formulation of interpretations so that the patient's distortions of the analyst's interventions and of present reality (especially of his preconceptions in the hour) can be systematically clarified; 6) working through first the highly distorted transference (at times of an almost psychotic nature) reflecting fantastic internal object relationships related to early ego disturbances in order to reach later the transference related to real childhood experiences of the patients.

 

Вече банално става, ама на мен ми се плаче :(

Link to comment
Share on other sites

Пффффф, толкова зерглингли ще ти вкарам, че две седмици след това ще те е страх да погледнеш в тоалетната след ходене по голяма нужда :P
Да, вероятно на арконите ми ще им е писнало до смърт зерглингско...
Link to comment
Share on other sites

Зависи от необходимата инвестиция :]

И при двете инвестицията е с ниска възвращемост ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, вероятно на арконите ми ще им е писнало до смърт зерглингско...

 

По-престижно е да държиш темплари които да изръсят по 2-3 сторма преди да се merge-нат - гарантирано избиват невероятни количества 'квото дойде не само зерглинги :) Ехх какви времена бяха - мачкахме наред с още 1 приятел... забравил съм я тази игра вече.

 

 

Долни, гнусни, отвратителни ШВАБИ!

 

Как може да пишеш така бе, серсем! Как може! И после аз да го превеждам, нали!

 

Often, multiple discrepancies among affect, thought content and behavior are present, and the total emotional situation of the interpersonal relationship between patient and therapist will determine which of these elements represent highest priorities for investigation in terms of their urgency or their predominance in distorting the "here and now" relationship.

 

И така страници и страници, до безкрай :cry

 

Че това си е кратък абзац! Като за германец де. Къде по-извъртяни неща съм виждал при това с технич шибан словоред като пратят накрая на изречението глаголите иди разбери какво има предвид. Бях се опитвал да чета в оригинал Ана Зегерс... нея си спомням но имаше и по-тежки случаи... та четенето на тези ме довеждаше до мисли за самоубийство като освен себе си имах желание да очистя и половината махала... та нищо не е това - съвсем нормално изречение :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, Дедо, аз си го разбирам съвсем спокойно като го чета, но да направиш абракадабра и да излезе разбираем и ясен български словоред от подобни неща... може да те закара нагоре по стената, както казват в Лондон :D

Link to comment
Share on other sites

Днес ми мина през главата да преброя колко пъти през миналия месец, нашият уважаван спамър Grimjaur (Наско, употребявам термина с най-добри чувства :rolleyes: ) е казал фразата "Добро утро"...ето кратката извадка от месец септември:

 

.....

Да взема аз да почна да ви викам лека нощ :lol:

Ай, аз ша си лягам, че след вчерашните среднощни консултации вече съм като утрепан.

:zzz

Link to comment
Share on other sites

Пих уникално якия коктейл носещ името Formula 1 :punk :D .По принцип не обичам коктейли щото съм на мнение,че само се усира хубавия вкус на водката(примерно) обаче тая Формулка влиза много айляк :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, Дедо, аз си го разбирам съвсем спокойно като го чета, но да направиш абракадабра и да излезе разбираем и ясен български словоред от подобни неща... може да те закара нагоре по стената, както казват в Лондон :D

 

A виж това наистина е друга тема. Преди време едно подобно немско изречение се бях опитал да го преведа разбираемо и излезнаха към 8 доста дълги на български, а не бих могъл да кажа че са кой знае колко ясни. Но то при такъв оригинал явно част от забавлението да го четеш е да разбереш какво изобщо е написано аджеба.

 

 

Я, дядката играел старкрафт. Издигна ми се в очите :)

 

А добрутро :) SC го играем буквално откак се появи. Не че се имам за особено добър а напоследък забравих какво и кога се правеше но преди 7-8 години тормозехме дечурлигата в HeadOff с един приятел. За сериозните сървъри нямахме достатъчно добър интернет а и с корейци не е работа да играеш SC.

 

То в този ред на мисли и DOOM (1) го играхме измежду първите в Пловдив когато Симо (последно беше в Macromedia) го донесе в 10+... Тва базуката много важеше ей :)

Link to comment
Share on other sites

abe koi ot foruma rabote6e kato spamer

Постоянно се сменят, вече не мога да ги следя, Гримйора за сега ми се очертава като водещ. :D

 

Като заговорихме за игри, се сетих едно време колко хубави игри излизаха, а ся само някакви пошли подобия на стари и отвърдени класики. На къде отива този свят не знам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аха аха... каква хубава игрица беше Lode Runner... Сега само някакви мега-реалистични игри искащи неземни видеокарти и с по 5 DVD-та картинки към тях :)

Link to comment
Share on other sites

Elsewhere I propose the following overall treatment strategy for the psychoanalytic psychotherapy of borderline patients: 1) systematic elaboration of the negative transference only in the "here and now", without attempting to achieve full genetic reconstructions; 2) interpretation of the defensive constellations of these patients as they enter the negative transference; 3) limit-setting in order to block acting out of the transference, with as much structuring of the patient's life outside the hours as necessary to protect the neutrality of the analyst; 4) noninterpretation of the less primitively-determined, modulated aspects of the positive transference to foster the gradual development of the therepautic alliance; 5) formulation of interpretations so that the patient's distortions of the analyst's interventions and of present reality (especially of his preconceptions in the hour) can be systematically clarified; 6) working through first the highly distorted transference (at times of an almost psychotic nature) reflecting fantastic internal object relationships related to early ego disturbances in order to reach later the transference related to real childhood experiences of the patients.

 

Вече банално става, ама на мен ми се плаче :(

 

SWEET! А аз се гордея с The Economist.

Link to comment
Share on other sites

Грааааадиииил.... грааааадииииил.... грааадиииил Илия мазна филия...

 

Пих... уф... абе не помня как се казваше тоя коктейл, ама е мноооого добър. Плодове, вино, натурален сок, ром и лимон... Ммммм как сладко влиза... Утре в тая тема ще си търся мислите, че сигурно ще е болница :D

 

Деее*** тия деградета...

Link to comment
Share on other sites

Гледа ми са някаф филм за Калифорния...ама хем да са в Калифорния(и Флорида може :lol: ) хем да е такова екшън комедийка...или пък само екшън.Някой да се сеща за филм,на който деиствието се развива на такова топло местенце и има смях и патрони :bgrin:

 

Burn Notice

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...