Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
За два дни успях да овладея спам-а в мен. Не знам да ли ще успея да издържа още дълго :)

Няма проблем...пусни десетина поста тук-там и ще ти мине. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еми айде добро утро и от мене , нещо и аз кипя от енергия и трябва да видя кво да правя , че в тва време възможностите не са много :]

Чекия?

 

От снощи съм се обезводнил и сега наваксвам

Link to comment
Share on other sites

Спах над 8 часа (нещо което не ми се е случвало от седмици) и се събудих с главоболие. А ужким от недоспиване боляло глава... пфу

Link to comment
Share on other sites

Чекия?

Ще си протъркам ръката :/

Link to comment
Share on other sites

Спах над 8 часа (нещо което не ми се е случвало от седмици) и се събудих с главоболие. А ужким от недоспиване боляло глава... пфу
Зависи от това кога си станал. Ако си проспал периода си на активност, не се учудвай, че те боли глава. Оптай с кратки сладки дрямки преди обяд и ранния следобед.

Иначе си мисля, че есенно-зимния период не е толкова зле. Червено винце с прясна мръвка, армеева чорба с праз, чудна чистота и приглушеност в първата утрин с хубав сняг...

Link to comment
Share on other sites

Спах над 8 часа (нещо което не ми се е случвало от седмици) и се събудих с главоболие. А ужким от недоспиване боляло глава... пфу

Минава ми, че аз ако спя 8+ часа наведнъж, значи ще съм си взел съня поне до края на годината. :lol:

Послушай какво ти казва alchemy - краткият следобеден сън няма нищо общо с нощния.

За момента на събуждане - абсолютно съгласен...понякога съм лягал в 4 сутринта и съм се събуждал като кукуряк в 5.30...да, ама пусто мислене...как така ще се минавам да стана в 5 и половина, при положение, че трябва да ставам в 7.30 и имам още 2 часа дотогава - заспивам отново и в 7.30, ако изобщо може някой да ме изправи от леглото...съм толкова скапан, че ме държи чак до вечерта. :sick

Link to comment
Share on other sites

Тока спираше на няколко пъти до сега , по време на бурята не спира , а след нея ... на тези тук , които отговарят за трансформаторите май им е през ония кога ще го спрът , обаче то не е само тук така сигурно .

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз си легнах в 6 и съм станал към 12. Спах като заклан... само по едно време една напушена котка мина през стаята и събори два стола...

Link to comment
Share on other sites

Here we go...Another day, another strike

Here we go...It's the living sacrifice

Here we go...Against your bullshit ways

Here we go...Against your false pretend

Here we go...Another day, another hour

Here we go...Take back the power

Here we go...I'd rather die on my feet

Here we go...Than keep living on my knees

:sayjin
Link to comment
Share on other sites

Баба ми ме изнервя адски много и хубаво, че си прекарвам половината време в София, че да не и се случи нещо лошо и още по-добре, че след месец-два шсе преместа да живея сам ... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мисля да организирам мусака парти :lol:

Mмм, от известно време се каня да сгтовя ма говедата дет живея с тях не заслужават... Учебника за фотошоп почва да ме дразни...

Link to comment
Share on other sites

"Мъжът й, бай Спироооо, герооой на трудааа!!

Той крави пасешее и Пена ебешееее"...

 

Релакс със китарка преди началото на новата седмица...Най-накрая си сготвих зеле с домати...Мисля пак да запием...

Link to comment
Share on other sites

Биррраааааааааааааааа!!!!!!!!Боооооооооооооооой!!!И тъпа съквартирантка...

Link to comment
Share on other sites

Дадох месечната си дажба за еврофутбол( и хазар въобще),която се равнява на 1 лев :lol: .Тъпите Фенербахче падат,а така като гледам няма шанс да обърнат :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...