Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сериозно - КАК успявате да не се избиете за компютъра? Защото от написаното съдя че има само 1 машина след като сменяте профили и т.н. ... та винаги съм се чудел. Тука имаме 2 машини + лаптоп и пак се ръгаме с лакти като седне някой където не му е мястото та какво оставаше да е само 1 компютъра... та винаги съм се чудел как го правите?

 

В интерес на истината, тя не идва тук всеки ден, но като дойде, аз просто ставам и я оставям да се нарови в пощите си и във форума и останалите сайтове, по които ходи. След това я оставям и да си почеше езика в скайп за 30-ина минути и после тя сама става и се опитваме да правим нещо заедно - пуканки с филм или се търкаляме и мързел или излизаме някъде. Някакси не върви да кисна часове на компютъра докато тя е тук при положение че сме постоянно заедно само уикенда и някои делнични вечери. А и аз имам китара - оставям си жената да се вихри на компа и си подрънквам отстрани, мога да убия до час-два време така. Иначе тя си има лаптоп, понякога го взима тук и става идилия - тя плющи махджонг на бюрото до мен, аз на десктопния дръстя Oblivion... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Най-после разбрахме коя е тайната жена на цурунир *прави се на изненадан*.

Link to comment
Share on other sites

"Детствените момичета изпадат ли в цикъл?"

Link to comment
Share on other sites

Тука имаме 2 машини + лаптоп и пак се ръгаме с лакти като седне някой където не му е мястото та какво оставаше да е само 1 компютъра... та винаги съм се чудел как го правите?

 

единия в/у другия, как иначе.

 

lil stenly, ти не си ли върколак, ква нощна птица кви 5 лева ?

Link to comment
Share on other sites

тя плющи махджонг на бюрото до мен, аз на десктопния дръстя Oblivion... :unsure:

 

А така! Вместо заедно да играете на тетрис един срещу друг... преди време имах един приятел който идва на сутринта с едни червени очи и едвам гледа. Предната нощ знаех че ще ходи при една мадама и като го гледам се чудя какво толкова са правили, той вика - взехме 1 бутилка водка и играхме тетрис... ужким щяхме друго да правим но като се зарибихме - един срещу друг цяла нощ. А даже не е компютърджия той :)

Link to comment
Share on other sites

"Детствените момичета изпадат ли в цикъл?"

Да, на всяко 28-мо число в месеца...изпадат в цикъл...и то - нервен. :lol:

 

"Мога ли да забременея като правя френска любов?" (зададен въпрос в Тийнпроблем.нет) :woot

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината, тя не идва тук всеки ден, но като дойде, аз просто ставам и я оставям да се нарови в пощите си и във форума и останалите сайтове, по които ходи.

 

Време е да споделиш и кой KeyLogger използваш :devil

Link to comment
Share on other sites

единия в/у другия, как иначе.

 

lil stenly, ти не си ли върколак, ква нощна птица кви 5 лева ?

Как може да си такъв човек , до сега се опитвах да го пазя в тайна ... виж какво направи .

п.п. Слушам си музика .

:D

Link to comment
Share on other sites

Хич не е добро. От този панаир вчера още ми туптят краката. А другата седмица Реклама Експо. Мразя ги тези изложения, макар да са добре за бизнеса...

Link to comment
Share on other sites

Добро да е , всичко ме боли ... поне си намерих песнички и занимание да отпускам сега .

Winairon_Spore_by_LiLStenly.jpg

П.П. Приятно слушане ви пожелавам .

:)

Link to comment
Share on other sites

той вика - взехме 1 бутилка водка и играхме тетрис... ужким щяхме друго да правим но като се зарибихме - един срещу друг цяла нощ. А даже не е компютърджия той :)

 

First things first! Tetris > sex :lol:

 

Време е да споделиш и кой KeyLogger използваш :devil

 

Най-хубавия! startkeylogger Хубаво беше едно време да влезеш в irc, да напишеш startkeylogger в канала и всичкия народ, който е на бъгнатия тогава Norton Antivirus да го изхвърли от чата! :D

Иначе сериозно, не ползвам никакъв :D

Link to comment
Share on other sites

Чудя се защо човек като тръгне да прави нещо и изскочи проблем, които не е по неговата "специалност", първо решава да се прави на майстор и да го мъчи няколко часа да го оправи, вместо да се обади и да каже какво е. А не да се обажда след полунощ, да иска помощ, когато вече му е станало ясно, че не е баш такъв майстор, какъвто му се иска и вече е омазал нещата доволно много.

Link to comment
Share on other sites

На хората това им е в природата , аз си разбирам само от това което ми трябва , при мен е проблем като ми се обадят през деня , аз спрях да им се вързвам ... така се прави .

:)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се защо човек като тръгне да прави нещо и изскочи проблем, които не е по неговата "специалност", първо решава да се прави на майстор и да го мъчи няколко часа да го оправи, вместо да се обади и да каже какво е. А не да се обажда след полунощ, да иска помощ, когато вече му е станало ясно, че не е баш такъв майстор, какъвто му се иска и вече е омазал нещата доволно много.
!!!! Искаш без хляб ли да ме оставиш бе?!

'Место да му зема хх лева за чистене на вируси и оптимизиране на OS, му зимам 2*хх лева за преинсталация на OS и още хх/2 лева за качване на драйвери :)

Иначе за полунощ - елате утре, сега нямам възможност. А и винаги си забравям служебния ;]

Link to comment
Share on other sites

!!!! Искаш без хляб ли да ме оставиш бе?!

'Место да му зема хх лева за чистене на вируси и оптимизиране на OS, му зимам 2*хх лева за преинсталация на OS и още хх/2 лева за качване на драйвери :)

Иначе за полунощ - елате утре, сега нямам възможност. А и винаги си забравям служебния ;]

Така се прави .

:)

Link to comment
Share on other sites

А как се прави, като шефа е дал личния ти номер да ти звъннат, че и обекта трябва да тръгне сутринта? И тоя номер е от колегите в другия офис.

 

Скоро, много скоро....

Link to comment
Share on other sites

Скоро, много скоро....

 

Beware The wrath of mIRCata king :P

 

Успях да откъсна 2 часа от днешния работен ден и ся се чудя какво ще видя на Панаира после(освен хубави девойчета :love )

Link to comment
Share on other sites

А как се прави, като шефа е дал личния ти номер да ти звъннат, че и обекта трябва да тръгне сутринта? И тоя номер е от колегите в другия офис.

 

Скоро, много скоро....

Много е просто - не даваш личния си номер на шефа :) Или си го сменяш, без да предупредиш :) Това, разбира се, в случай, че имаш служебен :)
Link to comment
Share on other sites

Много е просто - не даваш личния си номер на шефа :) Или си го сменяш, без да предупредиш :) Това, разбира се, в случай, че имаш служебен :)

Аз упорито отказвам да ми дадат и такъв, че тогава ще се почне едно звънене от цяло стадо внедрители и тогава става още по-лошо. Сега това, че съм с телефон извън групата малко ги спира.

А телефона, който използвам е в група на фирмата на жена ми. Отделно че там сме вързали и половината рода - нейните родители, моите и ми е по-изгодно да съм там. А смяната на номера не е решение - ползвам го няколко години този и е известен на доста народ. :( Абе ще почна да пестя от зареждане на телефона и ще взема да го изключвам след 10. Кой звънял звънял :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...