Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз съм 1,80. Тя да е 182-3-4... БЕЗ ОБУВКИТЕ... (поставям примерна ситуация)

Лошо няма, обаче много трудно се намират и аз търся. Бърз въпрос за "голямото пиле" ли говорим: :lol:

 

Сега си се представи с 195? Ко прайм като трябва да се повдигнеш на пръсти, за да е целуниш? :P

Ща правиш като по филмите, леко накланяш назад и действаш, импровизираш според ситуацията

Link to comment
Share on other sites

............

Въпрос към мъжете: (после очаквам да съм разчекнат от жените) Бихте ли излезнали с по - висока жена от вас? (изключваме правилото, че в леглото всички са еднакво високи :lol: )

да, излизал съм, излизам и ще излизам с по-високи жени от мен. и по-красиви. и по-слаби. и по-сексапилни.

и кат си говорим за тръпки, тази от стиснатите устни на наблюдаващи "свалячи" никак не е лоша.

 

 

 

 

и само да уточня: джауре, аз от нормалните гниди ли съм?

Link to comment
Share on other sites

Лошо няма, обаче много трудно се намират и аз търся. Бърз въпрос за "голямото пиле" ли говорим: :lol:

А ти боя ли си просиш? :lol: Не говорим за животни...

Link to comment
Share on other sites

Наздраве Какче, жива и здрава. В момента с брат ми поливаме днешните придобивки :beerchug

Link to comment
Share on other sites

мамка му. няма ли да ми звънне телефона веднъж и да получа добра новина.

 

5та поредна неуспешна операция на мой познат. :angry1

как се преодолява ирационално желание да убиеш някой, за когото човешкия живот е само част от статистиката, само за да му покажеш какво е от другата страна? :angry:

Link to comment
Share on other sites

въпросът не е до парите и никога не е бил. лесни и бързи пари от комар - няма. днеска зимаш, утре връщаш с лихвите. правил съм го десеки пъти. има две вещества, произвеждани от организма на човек при възбуда най-често. таурин и адреналин. няма да обяснявам, който иска да си намери нещо и да чете за кво става въпрос.

 

E как може залагания на Еврофутбол да ти качват адреналина - та в това няма и грам сериозен риск? Играйте на световните финансови пазари и борси бе хора ако търсите истински емоции. Последните дни бяха изпълнени с такива събития и ефекти, че едва ли би могло да се измисли нещо по-екстремно, освен може би скачане от самолет без парашут. :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

E как може залагания на Еврофутбол да ти качват адреналина - та в това няма и грам сериозен риск? Играйте на световните финансови пазари и борси бе хора ако търсите истински емоции. Последните дни бяха изпълнени с такива събития и ефекти, че едва ли би могло да се измисли нещо по-екстремно, освен може би скачане от самолет без парашут. :lol: :punk

То ако продължава така, май ще почнат масови тренировки по работните места :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

E как може залагания на Еврофутбол да ти качват адреналина - та в това няма и грам сериозен риск? Играйте на световните финансови пазари и борси бе хора ако търсите истински емоции. Последните дни бяха изпълнени с такива събития и ефекти, че едва ли би могло да се измисли нещо по-екстремно, освен може би скачане от самолет без парашут. :lol: :punk

 

Ти намери в коя тема да дадеш тоя съвет. Всички са на вълна сейр и игнор :)

Link to comment
Share on other sites

Сега си се представи с 195? Ко прайм като трябва да се повдигнеш на пръсти, за да е целуниш? :P

Обикновенно толкова високите жени са грозни :bgrin: .Ама пък ако е готина кфо ма бърка-5 санта по висока от мен не са болка за умиране :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре, че са Лецки да ми оправят настроението xD.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че са Лецки да ми оправят настроението xD.

левски - забранени със закон, феновете - отказват се до живот чрез нотариално заверена декларация, а тези които не желаят да го направят - лов на вещици и в белене :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък с лошото. Така ще има един отбор по-малко, на който да залагаш. И ще ти спадне адреналина. Един вид действаш срещу густото си :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък с лошото. Така ще има един отбор по-малко, на който да залагаш. И ще ти спадне адреналина. Един вид действаш срещу густото си :laughing:

цяла тема съм направил по въпроса...има абзац и за такива като теб - не интересуващи се от футбол :laughing:

 

айде лека, че утре е петък и обикновено е интересно :music

Link to comment
Share on other sites

и само да уточня: джауре, аз от нормалните гниди ли съм?

 

 

Тц.

 

По въпроса за високите мацки - близо две години пропилях с жена, доста по-висока от мен.

 

Поздрав за всички - Хиподил - "Жената".

 

Аре лека, имам да празнувам.

Link to comment
Share on other sites

Тоше.. Кажи, че са презервативи, МОЛЯ ТЕ!!! :lol:

Въпрос към мъжете: (после очаквам да съм разчекнат от жените) Бихте ли излезнали с по - висока жена от вас? (изключваме правилото, че в леглото всички са еднакво високи :lol: )

 

по-висока, по-ниска - няма значка стига да е депутатска или дупетатска щерка. Кой, квото сака :lol:

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към мъжете: (после очаквам да съм разчекнат от жените) Бихте ли излезнали с по - висока жена от вас? (изключваме правилото, че в леглото всички са еднакво високи :lol: )

 

Защо не? Краката колкото са по-дълги, толкова са по-дълги... :P

Не бих се оженил за голяма саръчка, но пак казвам, краката - колкото повече, толкова повече.

 

[Edit] Е те сега я вапцахме! :D Не видах, че жената е влизала и не съм си с моя профил... Curunir съм. И не само че пиша за крака, а пиша и от профила й... ужас... [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Защо не? Краката колкото са по-дълги, толкова са по-дълги... :P

Не бих се оженил за голяма саръчка, но пак казвам, краката - колкото повече, толкова повече.

 

[Edit] Е те сега я вапцахме! :D Не видах, че жената е влизала и не съм си с моя профил... Curunir съм. И не само че пиша за крака, а пиша и от профила й... ужас... [/Edit]

BUSTED!
Link to comment
Share on other sites

Еми какво пък толкова , курето най-много да докара на някой удар като пише от неговият профил ... един човек по малко и за него цветя ще има .

:D

Link to comment
Share on other sites

[Edit] Е те сега я вапцахме! :D Не видах, че жената е влизала и не съм си с моя профил... Curunir съм. И не само че пиша за крака, а пиша и от профила й... ужас... [/Edit]

 

Сериозно - КАК успявате да не се избиете за компютъра? Защото от написаното съдя че има само 1 машина след като сменяте профили и т.н. ... та винаги съм се чудел. Тука имаме 2 машини + лаптоп и пак се ръгаме с лакти като седне някой където не му е мястото та какво оставаше да е само 1 компютъра... та винаги съм се чудел как го правите?

Link to comment
Share on other sites

Сериозно - КАК успявате да не се избиете за компютъра? Защото от написаното съдя че има само 1 машина след като сменяте профили и т.н. ... та винаги съм се чудел. Тука имаме 2 машини + лаптоп и пак се ръгаме с лакти като седне някой където не му е мястото та какво оставаше да е само 1 компютъра... та винаги съм се чудел как го правите?

Човек , аз само чакам да си оправя старият компютър , защото пък тук ситуацията е много по-сложна и седнеш ли един път на няколко дни тогава се чувствай цар ... поне е свободен през нощта , аз нали съм си нощтна птица ми е лесно така .

п.п. Извинявам се на Курето , че миналият пост прозвуча много грубо нещо и сега като го прочетох се усетих .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...