Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Преди месец и половина - 13 кубика дърва - нацепени и подредени от мен и брата за 1 уикенд.

Преди 3 седмици - 3.2 тона грозде, пренасяни с кофи от латекс (онези по 25 л) от редове по 100-120 м. пак от мен и брата. 1.2 тона беше трансформирано в джибри за ракийца. Това пак за 1 уикенд.

Преди 1 седмица - замаска на 1 цял етаж (за незнаещите-цимент + пясък, които активно се бъркат с лопата, докат се получи хомогенна смес). Тва сам в помощ на частанат работа на баща ми.

Преди 2 дена - 1.5 тона зърно, напълнено и пренесено в чували (средно по 35-40 кг), половината от които после бяха смелени в мелница. Това пак сам с малко помощ от дядо ми.

Извод: Живота на село е прекрасен. :)

П.п. И съм 71 кг, 183 см и не ходя на фитнес. :P

Извод 2: Не съм заякнал, а само съм се изгърбил :D

 

Пич, ти бая тонаж си направИ'л :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хорово пеене на оплакващите се

 

:lol: :lol: :lol:

 

http://www.complaintschoir.org/choirs.html

 

В Германия все по-голяма популярност получава новия музикален жанр-”хорово пеене на оплакващите се”. Немските музиканти се обединяват, за да пеят за най-различни проблеми: лошото време, съпружеската невярност, отвратителната работа на комуналните служби, недалновидните политици и т.н.

 

Отличителна черта на хоровото пеене на оплакващите се е, че трябва да се пее за наболелите проблеми весело и мажорно.

Това е само за мен :rolleyes:

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хората са ненормални да дават толкова много хиляди за маркетингови проучвания, когато всичките изводи, до които стигат, може да им ги направи просто един по-наблюдателен човек!

Link to comment
Share on other sites

Хората са ненормални да дават толкова много хиляди за маркетингови проучвания, когато всичките изводи, до които стигат, може да им ги направи просто един по-наблюдателен човек!

 

 

Ще се учидиш, колко често хората гледат и не виждат. слушат и не чуват, говорят и не казват нищо.

Link to comment
Share on other sites

Ще се учидиш, колко често хората гледат и не виждат. слушат и не чуват, говорят и не казват нищо.

Или пишат и не написват нищо :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, мушмороци. Имам ебати гадния нет тая сутрин.

 

Добро да е. Между другото някои още си пият бърбъна от предишния ден. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хората са ненормални да дават толкова много хиляди за маркетингови проучвания, когато всичките изводи, до които стигат, може да им ги направи просто един по-наблюдателен човек!

ако нямаш име в която и да е сфера си г-н никой, но по какъвто и начин/примерно идва от мама и тати/ да си го изградил тва име вече си готов :music

бтв - има адвокати в пловдив, които взимат 1000лв за издръжка, а не могат сами да си напишат исковата молба :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Днеска лекцията по НП може да мине в продуктивно слушане на лектора или слушане на всички албуми на DJ Simos и гледане на филмче...живота предлага какви ли не пътища...

Link to comment
Share on other sites

3:30 - 8 :]

Мани другото, ми си легнах добре подпийнал и напушен... Това е баси рожденния ден, от Петък се е почнало... Да не разправям какви "мисли" ми минават през петролопровода... Така яко съм олабил шайбата, че чувствам как всеки момент ще търча да обяздя порцелановия жребец...

Link to comment
Share on other sites

Току-що научих, че ползват торбести плъхове за разминиране!!В шок съм!!!! :blink: Толкова труд да се направи едно минно поле, а гадните гризачи идват и намират мините, положени с толкова труд!!!Абе къде гледат тия от защита правата на животните, мамка им зелена?Бива ли така да развалят труда на сапьорите.Че и животинките тровят!/тротила не е от най-неотровните вещества/.

Link to comment
Share on other sites

Добре, Джауре, ебати, не живеем във военна зона!

 

Защо се възбуждаш толкова от военни работи? Колко смяташ, че ще е средната продължителност на живота ти в една модерна война? Колкото и моята, без да съм се занимавал с литература на военното дело - много много малка.

 

Всеки с хобитата си, не казвам, че хобито трябва да е полезно или продуктивно, просто ти си безкрайно забучен в една военна култура на грубости, смърт и разрушение. Това доставя ли ти истинско удоволстве?

Link to comment
Share on other sites

Добре, Джауре, ебати, не живеем във военна зона!

 

Това доставя ли ти истинско удоволстве?

 

 

А ако живеехме?

Да, доставя ми.

 

А сега и истината за написването на горния пост:

за пореден път/от реакцията ти/ се убеждавам, че хората ме смятат за вманиачен идиот-психопат-милитарист.Това за плъховете го прочетох в НГ и много ме изкефи.Изброявам причините:

1.Много по-малко мини в света=много по-малко невинни жертви/само в Афганистан има разпръснати над 50 000 000 мини./

2.За плъховете това е абсолютно безопасно, защото най-малкият натиск за една мина 1,5кг.А плъхът тежи около 400гр=няма детонация=жив плъх=повече живи хора.

3.Плъховете се размножават бързо, обучават се лесно и са в по-голяма безопасност от хората.

4.Противопехотните мини са едно от най-опасните оръжия.Колкото повече намаляват в света, толкова по-добре.

 

Не съдете за човек само по мненията му във форумите.Както казвам понякога, макар и да не звучи сериозно - аз съм пацифист. ;)

Link to comment
Share on other sites

:thumbs-up:

 

Вече се чувствам по-добре. И това не е ирония. Благодаря за пояснението. Няма как да съдя освен по постове, защото не познавам всички, но след като казваш така - чудесно.

Link to comment
Share on other sites

:thumbs-up:

 

Вече се чувствам по-добре. И това не е ирония.

 

 

Не се и съмнявам. Просто понякога на хората нещо им прещраква и започват да пишат/говорят глупости.

Link to comment
Share on other sites

Не се и съмнявам. Просто понякога на хората нещо им прещраква и започват да пишат/говорят глупости.

Нещо такова се получава и със Скорпиона. Тука уж дразни хората, заяжда се с всеки, ама на срещата на форума - нищо-такова. В смисъл точен си е, направихме як мохабет.

Link to comment
Share on other sites

Шшшт! Tихо ся, не прекалявай! Да не изнасяме от срещите неща, които са си за там ;]

 

Нека във форума сАтанас да си е катерача-милитарист, а аз да съм байкъра-злобар :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...