Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ша са сетиш.

И още едно допълнение - не назначавай на работа при теб роднини или приятели. Ако си работодател де.

Точно за работа става въпрос... Разни братовчеди... ДА ГО ДУХАТ!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Точно за работа става въпрос... Разни братовчеди... ДА ГО ДУХАТ!

И аз никога не бих наел роднини да бачкат във семейния бизнес...по-скоро бих им дал 500 лева отколкото да ги взема на работа ;)

Link to comment
Share on other sites

колената са ми меки без да съм правил секс...усещам сладострастни вибрации и се задъхвам, а съм си на работното място :woot

и това ако не е кеф :music

Link to comment
Share on other sites

Което страшно те изненада, а? Мислеше си че си противен на абсолютно всички ли? :P
90% съм сигурен, че го казваш на шега, но все пак ще отговоря - никога не съм мислил, че целия форум ме мрази. Все пак си показвам рогите само в "Тя и Той", а има толкова много потребители, които не припарват тук :Р
Добре де, ама що не се възбуждате с планинско катерене като Джаура?
Или да въртите педали като Скорпиона :)
Link to comment
Share on other sites

щото все некой ме е послушал и му е прерязал въжетата на джаура или е свил игличките на скорпа.

 

няма по-сладка тръпка от това да лишиш наркоман от дозата му......

 

 

а в една друга тема новобранец заплашва овърмана че ша го изкаже на админите къф е лош. сапунка с елементи на ехън - тва не съм го засичал по телекутиите.

Link to comment
Share on other sites

Точно за работа става въпрос... Разни братовчеди... ДА ГО ДУХАТ!

Аз пък разбрах, че някой ти иска пари на заем и ще ги върне много скоро. Обаче се почват едни оглушки и това, че ти е роднина автоматично значи, че няма нужда да ги връща.

Насоката ти на мислене е много правилна.

Link to comment
Share on other sites

Флюбен съм. И всичко ми е ей така ляляляля :lol:

А денсиш ли като аватара си? :)

 

Преди малко платих най-дългата сметка в живота ми (4.37 метра) :lol:

Има и снимка ама сега ме мързи да я кача.

Аааа никви такива - давай я насам. Тов е интересно. Ама и дай малко инфо за какво става дума - какво си купувал, къде, защо

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Майка ми е взела "на заем" (тоест - завинаги и безвъзвратно) от мен толкова пари, колкото сигурно не ми е дала за целия ми живот.

 

Без да се заяждам но да дадеш на майка си пари на заем... ц ц ц... аз и давам всеки месец по малко отделно и плащам сметките и въобще не ми и минава през ума да чакам да ми ги върне или нещо. Според мен е срамно е че изобщо се е стигнало да ги поиска вместо ти сама да предложиш да и помогнеш....

 

90% съм сигурен, че го казваш на шега

 

Т.е. все пак имаш 10% съмнения че това което казах съм го мислил абсолютно насериозно??? Леле какъв имидж съм си бил изградил.....

 

Преди малко платих най-дългата сметка в живота ми (4.37 метра) :lol:

Има и снимка ама сега ме мързи да я кача.

 

Аз съм виждал сметка в mr.Bricolage - към 19 метра, защото всяка една гайка и болтче което имаше баркод го сканираха поотделно вместо да напишат 50 болта и 50 гайки... и така за всяко нещо което имаше по много бройки - вместо това всяка бройка поединично я продаваха.

Link to comment
Share on other sites

Т.е. все пак имаш 10% съмнения че това което казах съм го мислил абсолютно насериозно??? Леле какъв имидж съм си бил изградил.....

Аз имам едно такова виждане, че няма нищо на 100% сигурно. Та 90% си е доста добро постижение. Е, не е като 99%, ама не е и 50% нали :)

 

ЧерниПазачо дай я тази снимка, похвали се де.

Link to comment
Share on other sites

Тоше.. Кажи, че са презервативи, МОЛЯ ТЕ!!! :lol:

Въпрос към мъжете: (после очаквам да съм разчекнат от жените) Бихте ли излезнали с по - висока жена от вас? (изключваме правилото, че в леглото всички са еднакво високи :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Тоше.. Кажи, че са презервативи, МОЛЯ ТЕ!!! :lol:

Въпрос към мъжете: (после очаквам да съм разчекнат от жените) Бихте ли излезнали с по - висока жена от вас? (изключваме правилото, че в леглото всички са еднакво високи :lol: )

Ами не ще се чувствам тъпо, най-много съм излизал с висока колкото мен и то с обувките :)
Link to comment
Share on other sites

Задачи от лихви. Serious business.

Link to comment
Share on other sites

После хората обвиняват мен в генерализации и обобщения...

Ми тва приятелю е щот си особено тежък случай !

 

Странното е, че съм доволен от себе си. Ама, толкова съм доволен, че чак не мога да се понасям ~!

 

Ш' зема а са напия таа вечър !!!!

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към мъжете: (после очаквам да съм разчекнат от жените) Бихте ли излезнали с по - висока жена от вас? (изключваме правилото, че в леглото всички са еднакво високи :lol: )

Мда , що да не изляза :) При мене работата е , че не се срещат често по-високи от мен (189) , ама пак има :)

Link to comment
Share on other sites

Коляно в корема (ако го стигна) да стане 175 и просто се навеждам :D

Link to comment
Share on other sites

И всичките ни дни са преброени, но съдбата е на четири и може да брои до десет...

 

Но Смъртта може да брои едва до седем и да си бърше сополите...

 

Лека и приятна вечер на всички, аз съм доволен от свършеното днес, отивам да разпускам с бира...

Link to comment
Share on other sites

За кво 4,37 метра сметка ве? Поне кажи за какво е :D.

Link to comment
Share on other sites

Само да обясня за ...нормалните гниди : катеренето не ме възбужда, а ме кара да се оттърся от стреса. Със спелеология се занимавам не пак заради възбудата, а със строго научна цел.

 

И да поясня - едно въже не се прерязва толкова лесно.Особено 10,5 мм dyneema. И пак пояснение - единственото, което може да ме възбуди/не в сексуален смисъл/ е шоколад.

 

Хайде, пак да ви пожелая лека вечер.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...