Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

'Щото съм абсолютен фърфалак. Цяла сутрин жаля, че ще пропусна Handmade day-я, а пък то... Съвсем се забълбуках във времевите си представи.

 

Реви сега, реви ! И покана ти бях приготвил.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Има си Златни,Св.Константин,Евксиновград... :love

 

а и някой от градските все още си ги бива и ги поддържат...

Стига си се лигавил с тея плажове ми идвай да играем футбол :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес Арилериста имал рожден ден. Да си жив и здрав бате. Късмет, щастие, любов и ти си знаеш още какво искаш. Наздраве и довечера недей да прекаляваш със спиртните напитки

Link to comment
Share on other sites

Днес Арилериста имал рожден ден. Да си жив и здрав бате. Късмет, щастие, любов и ти си знаеш още какво искаш. Наздраве и довечера недей да прекаляваш със спиртните напитки

 

 

Блогодаря ви на двамата за пожеланието. Да сте ми живи и здрави и все така засмени.

С напитките едва ли ще прекаля, но дано не подлудя чичови под нас.

Иначе с удоволствие ще си сръбна една две водки.

Link to comment
Share on other sites

Родителите ми са просто невероятни. Сигурно чувството им за отговорност е спряло да се развива, когато са били на 3 години. А може би ужасните глупости, които правят цял живот, са възпитателно средство за мен - "гледай, дете наше, и никога, ама никога не прави така". :angry:

Link to comment
Share on other sites

Родителите ми са просто невероятни. Сигурно чувството им за отговорност е спряло да се развива, когато са били на 3 години. А може би ужасните глупости, които правят цял живот, са възпитателно средство за мен - "гледай, дете наше, и никога, ама никога не прави така". :angry:

 

Споделял ли съм че сестра ми обичаше да ме дразни така. Почне да казва нещо и само общи приказки като я попитам добре де а какво точно е станало и тя "няма значение". Е как да няма значение, а и така казано недоказано само ме прави по-любитен. Другия номер - "абе чакай да ти кажа нещо...... а нищо нищо". Ейййй направо не ми се казва какво ми идеше да я направя в такъв момент.

Link to comment
Share on other sites

Споделял ли съм че сестра ми обичаше да ме дразни така. Почне да казва нещо и само общи приказки като я попитам добре де а какво точно е станало и тя "няма значение". Е как да няма значение, а и така казано недоказано само ме прави по-любитен. Другия номер - "абе чакай да ти кажа нещо...... а нищо нищо". Ейййй направо не ми се казва какво ми идеше да я направя в такъв момент.

killing spree :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през тиквата, че последните слъчеви лъчи на циганското лято, трябва да се използват подобаващо.Само не завиждайте много :P

Неска в 12 излезнах и се прибирам чак сега...голям кеф е да джиткаш по тенисчица :love :lol:

 

Едит:Започвам отново да цъкам RedAlert 2 :punk .Спомних си как преди 5-6 години бичихме с братчеда по цял ден и изнасяхме компютрите на Hard и ми са приигра :D

Link to comment
Share on other sites

Малеее изгубил съм всякъква форма :( .Преди изнасях 4 Hard-a сега един Normal ми се намъкна с инжинери през един незаварден от мен вход...и ми превзе базата :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Du.. du hast.. и така нататък.. през главата ми минават само някакви болни мисли и тва , че съм гладен , а ме мързи да си направя квото и да е... в такъв случай - благословени да са шоколадовите бисквити.

Link to comment
Share on other sites

В момента ми минават толкова мисли през главата , че чак се обърквам ... просто няма с какво да се занимая за да не мисля толкова .

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро.Вали, ама под земята ще е още по-влажно, тъмно и топло.А всеки от мъжката част на човечеството предполагам обича да се завира по тъмни, тесни, влажни и топли места :lol:

 

Осрана работа, водата в пещерата се е вдигнала, никъде няма да ходим...Е, поне ще си почина още повече...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен(или по-скоро добър ден :bgrin: ) .Ставам в чудесно настроение и ми е кеф въпреки кофти времето навън...дано и при вас да е така :)

Link to comment
Share on other sites

Днес и аз рина мифки. Пълен съм с енергия. Още с никой не съм се заял... Време е да се обадя на чистачите. :lol:

EDIT: Грешката поправена. Заядох се! :lol:

EDIT2: Лаури, жертво, не чети, ами пиши! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми айде добро утро и от мене , нещо и аз кипя от енергия и трябва да видя кво да правя , че в тва време възможностите не са много :]

Link to comment
Share on other sites

Еми айде добро утро и от мене , нещо и аз кипя от енергия и трябва да видя кво да правя , че в тва време възможностите не са много :]

Аз сядам да уча :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...