Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Дърт... Вече излизам от категорията на 17 годишните... Трябва да скачам на 18 годишни...

Още ли си искаш бирата от миналогодишния ми рожден ден :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21

Link to comment
Share on other sites

Започнах и аз да подсмърчам. Всеки киха и кашля.. :dry:

 

 

Щото малко пиете и не ядете чесън.

 

Добро утро, мизерници. Витоша е бяла, което значи скоро ски, а на вас ви пожелавам повечко гадости през седмицата.Майтап бе!Всичко хубаво. :) И повече свястно настроение, а да ми разправяте кви проблеми сте имали.Аре майната ви :)

Link to comment
Share on other sites

Скоро ски няма да има. По-скоро ефектни пребивания :D

Абе... как е множественото число на утро?

Утра.

Link to comment
Share on other sites

Това България е уникална работа... визитка с 3-4 телефона и 1 час никой да не вдига! :(

Link to comment
Share on other sites

9 часа в лозето... ще ми се да бях смъртен... :cry

В събота пренесох 2 ремаркета грозде от редовете на лозето до самото ремарке, а в неделя едно ремарке от ремаркето до избата. Отделно още "козметично" мъкнене и бране. Е, неска едвам си вдигам ръката, за да си почеша врата. Имах предвид, че те разбирам напълно! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Който иска да става смъртен да ми пише на лична , едно , две , три заклинания (обаче форума не поддържа енкодинга който ми трябва) и е до там .

:D

Link to comment
Share on other sites

Ами като не си вдигате гъзовете от кафенетата, ще ви боли всичко я.И тия напомпаните пичлемета, дето си мислят, че като могат да дигат 120 от лежанка са голяма работа...Големи торби с лайна са. Я елате пиленца, да ви опъна да нацепите 8 кубика дърва, ама всичко на ръчица, че след това и пренасяне и редене.А на следващия ден - бъркане на бетон и наливане на основи. А по-следващия - 8 часов преход в планината.Аз мое да дигам само 85 кила, ама ми стига, колкото да се издрапам на 120 метра над земята.Ай, приятен обед на всички.

Link to comment
Share on other sites

Нещо странно става .

През нощта забравям какво съм правил и говорил през деня понякога .

После пък обратното .

Това го осъзнах като говорих с няколко човека от форума за някакви неща , които вече са ми казвали .

Преди на изледвания попитах (просто от любопитство) и ми зададоха въпроса дали съм си удрял тила някъде , само в последтвие на удар или голям стрес може да стане такова нещо .

Още не съм казал на никой близък за да не се притесняват .

Казаха ми иначе , че щяло да ми мине след време или да си остане така !

Ама смях си беше , всеки път питах томахолк на колко години е и сега пак не мога да си спомня .

Иначе как да кажа на нашите , ще се поникьосват много ?

Сега чакам да видя какво ще стане и как да кажа на нашите , че много често забравям незначителни неща , което не е голям проблем , поне важните ги помня .

п.п. Впрочем това се случвало при не малко хора , не било нещо страшно , примерно след катострофа , удар и подобни работи , човек след това почвал да забравя някой неща , които според него са незначителни или поне така ми казаха като ме видяха как се бях притеснил от началото .

Link to comment
Share on other sites

Ами като не си вдигате гъзовете от кафенетата, ще ви боли всичко я.И тия напомпаните пичлемета, дето си мислят, че като могат да дигат 120 от лежанка са голяма работа...Големи торби с лайна са. Я елате пиленца, да ви опъна да нацепите 8 кубика дърва, ама всичко на ръчица, че след това и пренасяне и редене.А на следващия ден - бъркане на бетон и наливане на основи. А по-следващия - 8 часов преход в планината.Аз мое да дигам само 85 кила, ама ми стига, колкото да се издрапам на 120 метра над земята.Ай, приятен обед на всички.

Grimajur-a нешо са ядоса май :lol: .Споко бе...то си има сила има си и издръжливост.Дядо ми мое да е 70 кила и да е на 67 години обаче е секи ден по къра и по нивята и по лозетата...аз един ден да бера царевица ми стига :bgrin: .Тфа е-old school никогиш немоем ги стигнем :D

Link to comment
Share on other sites

Преди месец и половина - 13 кубика дърва - нацепени и подредени от мен и брата за 1 уикенд.

Преди 3 седмици - 3.2 тона грозде, пренасяни с кофи от латекс (онези по 25 л) от редове по 100-120 м. пак от мен и брата. 1.2 тона беше трансформирано в джибри за ракийца. Това пак за 1 уикенд.

Преди 1 седмица - замаска на 1 цял етаж (за незнаещите-цимент + пясък, които активно се бъркат с лопата, докат се получи хомогенна смес). Тва сам в помощ на частанат работа на баща ми.

Преди 2 дена - 1.5 тона зърно, напълнено и пренесено в чували (средно по 35-40 кг), половината от които после бяха смелени в мелница. Това пак сам с малко помощ от дядо ми.

Извод: Живота на село е прекрасен. :)

П.п. И съм 71 кг, 183 см и не ходя на фитнес. :P

Извод 2: Не съм заякнал, а само съм се изгърбил :D

Link to comment
Share on other sites

То значи тогава , че и аз съм от тая школа , торби с бетон и чували с въглища по петдесет кила та кръста да ти се строши след няколко часа , обаче кой да е върше тази работа .

Един приятел пък върши цялата работа в тях (защото живее без баща си) и е станал здравеняк , та не може да му се опре човек .

Вършете малко повече "селска" работа и вие ще заякнете малко .

Какво ми се тъпчете с химии и ми вдигате лостове ... така е де .

п.п. Едно е да заякнеш , друго е да направиш релеф по тялото , ако съчетаеш тая селска работа с малко тренировки ще видиш как се получава , преди векове какви фитнес зали е имало .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Grimajur-a нешо са ядоса май

Не съм. :)

 

Извод 2: Не съм заякнал, а само съм се изгърбил :D

Добре дошъл в клуба...

 

Имах предвид,че ако не вършиш такъв тип работа често си е доста уморително и изтощително ;)

 

Че то на село не е никак лесно :D Ама е яко :)

Link to comment
Share on other sites

Вдъхновено от:

Кой е виновен при катастрофа в следната ситуация:

 

Кръстовище, на кола А й светва зелено и тя завива наляво, отсреща на кола Б също й е зелено и тя завива надясно, но се насочва към лявото платно на улицата, вместно към дясното, и съответно кола А и кола Б се фраскат.

 

Смътно си спомням, че имаше правило, което гласи, че при завиване трябва да се минава по най-късата крива. Тоест по тази логика завиващият надясно е виновен. Прав ли съм?

 

Тука на село с предимство е тоя, който се изреже най-бързо от кръстовището... Ако успееш с мръсна газ и палене на гуми да изпревариш колоната отсреща и да направиш ляв завой пред всички - с най-голямо предимство си.

 

Отделни бонуси към предимството ти:

+30% предимство - Ако колата ти има спойлер.

+15% предимство - Неонки на чистачките

+39% - Ако си с ауди а4

+85% - Голф 2

+90% - Ако си с лъскава черна кола със затъмнени прозорци

+30% - Ако си със специален номер на колата

+45% - Ако си с полицейска кола

+69% - Ако си с джип

+40% - Ако си с Hummer

 

Ако процентите надвишат 100 - тогава вече правилника изисква от теб да напсуваш и да освиркаш с клаксона тези, които си засякъл.

Link to comment
Share on other sites

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1466497520

 

 

Depeche Mode отново в София

 

Легендарната британска банда ще свири на националния стадион „Васил Левски" на 18 май

 

 

 

:love :D :laughing: :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...