Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ми не съм те питала за мнението ти за мен, а и не си търся фен-клуб.

 

 

 

Форумът е нарицателно, което обаче се състои от множество елементи (всеки един ник) и през ум не ми е минавало да го възприемам като цяло (например ТИ и АЗ не можем да сме едно цяло по дифолт ;) ). Не можеш да критикуваш конструктивно, когато си наблюдател, т.е. никой не ти иска мнението, щото, примерно, не те засяга. Да не си противен не винаги значи да си симпатичен, но се радвам за теб повече отколкото си мислиш. И аз не се заяждам. Повечето ти постове имат стойност като мнение и за мен, но (както в случая правиш) се отклоняваш от идеята и отиваш в съвсем друг коловоз, което те прави в известен смисъл да звучиш като заядливец, защото вадиш фразите от контекста и ги раздуваш до безумие. Недей. И това е само моето мнение.

 

П.П. Защо ли пак влязох да пиша, мразя да се обяснявам. Отивам да си гледам работата. Айде със здраве!

 

Ами форумът е за това, да критикуваш, да се съгласяваш или да даваш мнение, ако не ти искат мнението си има чатове и лични...

 

Аз не мога да разбера, защо се държиш като дете. А Антареса е достатъчно голям и следователно да не се нуждае от секретарка. Относно фен-клуба..... това беше грубо, цинично и признак на ниско самочувствие от твоя страна. Май някой друг си търси фен-клуб или има проблем с егото си.
А ти какво нейна секретарка ли си ?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Антарес, разбрахме се - говорим едно и също с различна постройка на изречението. А сега се сети откъде всъщност тръгнахме ;) :D

 

Tomahawx, досега умишлено подминавах заяжданията ти , но вече почна да ми писва от теб. Ще ти отговоря само сега и никога повече:

1. Не си дорасъл, за да държиш този тон на поне два пъти по-голям човек от теб;

2. Този човек е жена, за което й дължиш двойно по-голямо уважение, ако не вярваш - питай някой когото харесваш или родител да те научи на обноски, но мисля, че вече е твърде късно.

3. Когато двама души (възрастни) си говорят или спорят не се намесвай неподготвен, щото само се излагаш и ставаш за смях и най-много да отнесеш някой шамар.

4. Нещо си се объркал със секретарките;

5. Самочувсвието ти е голямо като цепелин, ама кухо, т.е. няма покритие, което те прави още по-смешен.

6. След като си дете, що не ходиш да си гледаш уроците, имаш още доста да учиш.

7. И аз не те харесвам, но форумът не заслужава да го занимавам с глупости.

8. Не се старай да ми отговаряш, едва ли ще го прочета - нямам толкова време за глупости, а и щом хора като теб си намират последователи тук, мисля и аз да последвам Блиц и още един куп хора и да спра да пиша, щото явно наистина няма какво да си кажем. С тези,които има, поддържам връзка извън Bulforum.

 

Явно антиженската коалиция пак се заформи - NEO_DDT току-що написа поредния си безсмислено тъп пост.

 

Лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

Антиженска? В грешка си , лелче , да си ме виждала да пиша нещо против копчето , рими сън или секънд лайф?Уроците си ги гледам , не ми пречи да се заяждам с теб , докато го правя.Виж.. ако ти можеш да правиш само по 1 нещо на веднъж.. Не мога да разбера кво очакваш да стане като кажеш , че няма да пишеш , минута мълчание ли искаш?Или да си носим черни ленти и да сложат тъмен скин на форума , за да може да се изкаже съпричастността ни към тази трагедия..

 

Няма да се направя на обидена госпожица и да кажа нещо от сорта на "не се старай да ми отговаряш" , точно обратното , отговори ми ако искаш , аз имам прекалено много време за глупости ;)

Link to comment
Share on other sites

Оуууу тпрууу... Сапрете се бре! Кво се изпокарахте за нищо?

 

 

 

щом форума реагира като цял един организъм.

 

Айде сега форума оживя и почна да води самостоятелен живот без участието на хората пишещи в него :)

 

 

 

Ето, по-горните няколко поста доказаха именно това - има и хора, на които не съм им противен.

 

Което страшно те изненада, а? Мислеше си че си противен на абсолютно всички ли? :P

 

 

 

 

Явно антиженската коалиция пак се заформи - NEO_DDT току-що написа поредния си безсмислено тъп пост.

 

Е стига де, и коалиции ли вече има? Задължително ли е човек да членува някъде за да не го изритат от форума? :)

 

Конкретно последния пост на НЕО ми се струва съвсем нормален да ти кажа :)

 

 

Иначе относно взимането на нечие мнение насериозно и твърде лично е добре да се замисли човек, когато някой му каже нещо кой е този някой защото всеки говори според опита си. Тази мисъл ми я сподели един човек за който работех преди 5 години и наистина се оказа много вярна. За едно и също нещо може да чуеш коренно противопоожни мнения и това е защото всеки е преживял различни неща.

 

Айде стига с философията от мен за тази вечер :)

Link to comment
Share on other sites

djadomraz айдее и ти си в антиженска коалиция, освен това си антисемит, расист, изсичаш тропически гори, разрушаваш озоновия слой, трепеш малки кученца и пишеш тъпи постове :lol:

DaToNik ами като си такова велико светило, общувай със себеподобни никой не те е накарал насила да общуваш с нас простосмъртните...

Link to comment
Share on other sites

расист

 

Абе само целокупното индийско програмистко съсловие мразя но пък го мразя от дъното на душата си :)

 

 

... и пишеш тъпи постове :lol:

 

A виж тук позна! :lol:

 

 

DaToNik ами като си такова велико светило, общувай със себеподобни никой не те е накарал насила да общуваш с нас простосмъртните...

 

Ееее не така де. Една мома ще има във форума и ще я погнем. С жените трябва по-меко така... со кротце, со благо... Виж я каква хубава торта беше направила на RaptoR-a за рождения му ден. Гадовете сами си я изядоха и не ми дадоха нищо даже не ме поканиха но аз продължавам да се надявам че за другия му рожден ден току-виж намажа и аз малко тортица...

Link to comment
Share on other sites

Абе само целокупното индийско програмистко съсловие мразя но пък го мразя от дъното на душата си :)
Що точно тях :)

 

Аз никой не съм погнал просто е глупаво някой да изживява като нещо много повече от другите и да заплашва с това че ще ни лиши от присъствието си... То со кростце со благо, ама и со малко кютек иначе ти се качват на главата :)

Link to comment
Share on other sites

http://bg.dtrailer.com/movies/watch/max-payne

Yes, Марк Уолбърг ще е Max Payne :punk Дано филма си заслужава.

 

Иначе добро утро на всички и да знаете че кифлата с мармалад е нещо много вкусно в комбинация със Кафе със сметана.

 

Едит: Ей ся прочетох 2 страници от форума - момци, не така лошо с дамите бре. :) Какво толкова са ви сторили. Ама ми се струва че и от мухата слон направихте нещо ... изгуби се добрия тон във разговора.

Link to comment
Share on other sites

кво не с лошо бе? просят си го.

некой от мъжете да е заставал подобна тъпа циганска поза "дължиш ми уважение, щот съм мъш"="аз съм сиган, начи ти ме репресираш, гаден расист"?

 

ще си спестя другите мисли, щот ще ме обявят не просто за женомразец, а и за фемофоб,фемоцид и фемомор поне.

Link to comment
Share on other sites

току що в пункта видях себе си след 40-50 години - неглиже, небръснат, благодарих си след като си направих място да си проверя срещите ;) :D :woot

разговорът:

мърдам се, след като виждам, че човека иска да си провери фиша.

аз след 40г: - ааа, не, не ми пречиш.

аз сега: - няма проблем.

аз след 40г: - благодаря...да видя има ли някоя и друга стотинка.

аз сега: - и аз така им викам - стотинки.

аз след 40г: - ми те са тва..../аз излизам от пункта/...еееее, мааму, пак за една среща...

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам хазарта под форма "гадаене на мачове". Както го виждам аз, тук нещата опират просто до бързи и лесни пари, няма я тръпката от рулетката, зара и картите, което бих могъл да приема за някакво оправдание за играене на хазарт.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам хазарта под форма "гадаене на мачове". Както го виждам аз, тук нещата опират просто до бързи и лесни пари, няма я тръпката от рулетката, зара и картите, което бих могъл да приема за някакво оправдание за играене на хазарт.

Аз сичко го виждам като една голяма глупост...щото са малко хората,които редовно хващат от еврофутбол или пък редовно печелят на покер :bgrin: .И като си направиш простата сметка,че като сложиш 5 пъти по 10 лева и на шестия път хванеш 30 лева кфо се получава?Пак си 20 лева вътре...не мерси за лесните пари-аз предпочитам да си карам на моите си :P

Link to comment
Share on other sites

въпросът не е до парите и никога не е бил. лесни и бързи пари от комар - няма. днеска зимаш, утре връщаш с лихвите. правил съм го десеки пъти. има две вещества, произвеждани от организма на човек при възбуда най-често. таурин и адреналин. няма да обяснявам, който иска да си намери нещо и да чете за кво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ама що не се възбуждате с планинско катерене като Джаура?

 

И как успявате да извлечете възбуда от попълване на фишче и сверяване после не знам :)

Тръпка има като метнеш заровете и си сложил на масата трицифрена сума.

Link to comment
Share on other sites

Шантави хора... Ш' ви пратя трескавици и гръмотевици, ако продължавате да се впрягате за такива неща :laughing:

 

Имам някакъв внезапен порив да открия офиса на копчето, а после да я скрия в торбата и тихомълком да я изнеса в посока Южния парк. Хубавото време ми действа адски деморализиращо.

Link to comment
Share on other sites

въпросът не е до парите и никога не е бил. лесни и бързи пари от комар - няма. днеска зимаш, утре връщаш с лихвите. правил съм го десеки пъти. има две вещества, произвеждани от организма на човек при възбуда най-често. таурин и адреналин. няма да обяснявам, който иска да си намери нещо и да чете за кво става въпрос.

Мда прав си...всичко си е до хората.Но щом си такъв Adrenaline Junkie защо не отидеш на някоя писта да караш с колата...или пък с мотор?Защо не скачаш с бънджи,защо не скочиш с парашут?Определено адреналина от еврофутбола не може да се сравни с тези неща но разликата е там,че при еврофутбола залога са 5 лева,а при наистина носещите адреналин "занимания" залога е живота ти.И аз като един от вторите типове започвам да се питам по някой път-заслужава ли си?Заслужава ли си това което си градил с години да бъде разбито...както ще бъдат разбити кокалите ти ако изхвърчиш от пътя,или пък ако не се отвори парашута.....бляяяяяяяя пак се отплеснах в мисли за живота и смъртта :wacko: .Може би трябва да отворя такава тема :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мда прав си...всичко си е до хората.Но щом си такъв Adrenaline Junkie защо не отидеш на някоя писта да караш с колата...или пък с мотор?Защо не скачаш с бънджи,защо не скочиш с парашут?Определено адреналина от еврофутбола не може да се сравни с тези неща но разликата е там,че при еврофутбола залога са 5 лева,а при наистина носещите адреналин "занимания" залога е живота ти.И аз като един от вторите типове започвам да се питам по някой път-заслужава ли си?Заслужава ли си това което си градил с години да бъде разбито...както ще бъдат разбити кокалите ти ако изхвърчиш от пътя,или пък ако не се отвори парашута.....бляяяяяяяя пак се отплеснах в мисли за живота и смъртта :wacko: .Може би трябва да отворя такава тема :bgrin:

а кой ти е казъл, че не правя някои от тия неща...или подобни ;)

...има една разлика тука - залози могат да се правят нон стоп, а екстремните спортове изискват доста отделено време, пари и т.н. човек, който не е комарджия по природа/не харесва футбол/колективните спортове, цялата материя му е малко мътна и странна/глупава. такъв човек никога няма да разбере тази тръпката. той си има други начини за забавление/разтоварване/зареждане...

 

 

сега бях в обедната на кафе и се зачудих - оня ден минавам през тепето на влакчето. никакви синигери. сетих се как като малки сме хващали по 20-30 за няколко часа/и после сме ги пускали, че умират в клетка иначе :bgrin:/...а сега нямаше нито един :bgrin:

на кафето блеех и забелязах, че няма птички - за 30минути видях 2 врабеца, никакви гугутки дори, да не говоря за пойни - кадънки, скатийки...

Link to comment
Share on other sites

а кой ти е казъл, че не правя някои от тия неща...или подобни ;)

...има една разлика тука - залози могат да се правят нон стоп, а екстремните спортове изискват доста отделено време, пари и т.н. човек, който не е комарджия по природа/не харесва футбол/колективните спортове, цялата материя му е малко мътна и странна/глупава. такъв човек никога няма да разбере тази тръпката. той си има други начини за забавление/разтоварване/зареждане...

Да де забравих да уточня,че незнам дали ти ги правиш тея работи :bgrin: .Така е...както казах-всичко си е до човек.Аз не съм комарджия не ме влекът евроспорта и покера...имам приятел който може да бичи покер цял ден,а аз само 5 минути да го гледам и ми става тъпо ;)

Link to comment
Share on other sites

Никога, ама НИКОГА не вярвай на роднини! ОСОБЕНО ОПРЕ ЛИ ДО ПАРИ!!!

Абсолютно. Майка ми е взела "на заем" (тоест - завинаги и безвъзвратно) от мен толкова пари, колкото сигурно не ми е дала за целия ми живот.

 

second.life - Парк-хотел Москва, ет. 5 :smile:

Но главната счетоводителка и директорката и без това само си търсят повод да ми се репчат. Тамън ще ме изволнят. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Никога, ама НИКОГА не вярвай на роднини! ОСОБЕНО ОПРЕ ЛИ ДО ПАРИ!!!

Ша са сетиш.

И още едно допълнение - не назначавай на работа при теб роднини или приятели. Ако си работодател де.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...