Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

свят голям - хора всякакви...

 

Разни хора-разни идиоти. Не сте ми схванали въпроса...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не съм съгласен! Ако форумът е единодушен и демонстрира единомислие по всички въпроси - това е краят му. Липсва ли градивен спор, конструктивна критика - липсва качествен диалог. Тогава на лице имаме обикновен блог...

В тая линия на размисли и едва ли целия форум се обединява около една идея. Защото аз примерно дразня чистачите, Иво, теб (DaToNik) и др., на други пък може да съм симпатичен - нормално е, свят голям - хора всякакви...

 

Разбирам, че това е реплика към мен, но пак си чел-недочел:

1. Никъде не съм казвала, че форумът ще е единодушен и ще има единомислие по всички въпроси.

2. Когато двама спорят е трудно да критикуваш конструктивно, което осира качествения спор и скапва диалога (несъвместим със спора). А човека говори не за спор или диалог, а за агресивна защита :hump:

3. Искам да знам дали има наистина такива, на които да си им симпатичен (може и с анкета) :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз бе! Като цяло е ужасен метъл и не разбира бъкел от игри, но му прощавам, защото знае как да сипва с голям черпак и защото като цяло не е лош тип. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нямам нищо против Antares :) На срещата не спря да ръси истории, от който така се смях, че на другия ден ме болеше корема :lol:

 

А иначе се чудя, дали хората харесват японска музика?

Преди да сте отговорили чуйте това :)

Link to comment
Share on other sites

А иначе се чудя, дали хората харесват японска музика?

Преди да сте отговорили чуйте това :)

 

Needs more shakuhachi! :lol:

 

[Edit] Все повече си мисля (предвид, че нямам музикално образование и едва сега започвам да се самообучавам на солфеж и хармонии), че всичката не-електронна музика с класически/аналогови/акустични инструменти може да се опише с математическа формула и че има една формула с няколко променливи (интервали) и няколко константи (основни тонове), която може да опише мелодията, която е приятната за ухото и естетическия вкус на почти всеки човек, защото подобен тип мелодия се основава на интервалите между тоновете и комбинациите от интервали...

 

Леле, чак като си го чета сам едвам се разбирам... Но го чувствам, че е така! Звездите ми го говорят! :wir [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

LoL? Аз - спамер? НИКОГА! ;].

Ако искаш ще ти дам линкове към един друг форум, да видиш що е то спам... Там хората са глупави, не познават един бутона и всеки път като им щукне да добавят нещо, било то и 10 сек след като са написали първото, се пише нов пост :].

Link to comment
Share on other sites

Разбирам, че това е реплика към мен, но пак си чел-недочел:

1. Никъде не съм казвала, че форумът ще е единодушен и ще има единомислие по всички въпроси.

=>
В зависимост кой е обекта (уважаван или не, мъж или жена и т.н.) форумът ще реагира по два възможни начина...
Не съм съгласен! Ако форумът е единодушен и демонстрира единомислие по всички въпроси - това е краят му.
Визирам именно това - така формулиране излиза, че форума е единодушен, щом форума реагира като цял един организъм. Винаги има разногласия при мнението към даден човек. Ето, по-горните няколко поста доказаха именно това - има и хора, на които не съм им противен.
2. Когато двама спорят е трудно да критикуваш конструктивно, което осира качествения спор и скапва диалога (несъвместим със спора). А човека говори не за спор или диалог, а за агресивна защита :hump:
Защо не? Голяма част от критиката отправена по мой адрес считам като конструктивна - показала ми е страничен поглед върху мен/държанието ми, мнението ми, какъвто ми е трудно да имам (обективен). А често тази критика се е появила именно когато споря с някого, или опонирам на нечие мнение.

 

Държа да уточня - точно в този момент не се заяждам :D Просто изказвам мнението си ;]

Link to comment
Share on other sites

Едва успях да се отлепя от пейката днес... Дори си имах дружинка - котка, която най-нагло се настани на припек в скута ми. А пък би трябвало да има зачатъци на инстинкт за самосъхранение.

 

И така... Тя дреме, аз премижавам доволно, наоколо - спокойствие.

Link to comment
Share on other sites

А иначе се чудя, дали хората харесват японска музика?

Преди да сте отговорили чуйте това :)

не. ние тука, на балканите, си имаме yanni :music

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми немскоговорящо гуру, спешно :]. Става дума за 5 изречения и едни падежи, просто трябва да се попълни там dem, den, der, das и т.н. 10х :].

Link to comment
Share on other sites

frodo... Ти, скорпиона и Куру сте в номер 2. :)

EDIT: Заедно със Сашко. :lol:

3та група са Злобил, хХх, Раптор и Датоник. :)

Искам да знам защо не присъствам никъде, I will :cry

 

3. Искам да знам дали има наистина такива, на които да си им симпатичен (може и с анкета) :lol: :bgrin:

Заеш кой е по анкетите? и обикновенно моята страна печели ;) , а в случая може да сме на едно мнение

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, lil`стенли, artilerista, Blitz_a, Eleuteus4o и Томахавката. Те са 1вия експеримент. Отявлени спамери... Датоник ме е разбрала най - добре.

Eпа, Блиц не е спамер според мен. Пък артилериста беше, но напоследък му(им) дойде акъла :lol:

Ти си по-голям спамер от половината изброени от теб май :love

Ама, да не ти пука. Преживява се:))

 

Пфууу, ужасен лаг в тоя форум. Изпих едно кафе, докато ми се постне мнението:)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се помъчиш повече , че психара да ти метне оченце .

Той ако продължава така след една година ще трябва да игнорира всеки нов регистрирал се за да спазва бройката .

Трябва да започнем със залагания кой ще е следващият ... да има тръпка поне .

:D

Link to comment
Share on other sites

Ъм да , има , ама ти хич не си ми :)

 

Ми не съм те питала за мнението ти за мен, а и не си търся фен-клуб.

 

=>

Визирам именно това - така формулиране излиза, че форума е единодушен, щом форума реагира като цял един организъм. Винаги има разногласия при мнението към даден човек. Ето, по-горните няколко поста доказаха именно това - има и хора, на които не съм им противен.

Защо не? Голяма част от критиката отправена по мой адрес считам като конструктивна - показала ми е страничен поглед върху мен/държанието ми, мнението ми, какъвто ми е трудно да имам (обективен). А често тази критика се е появила именно когато споря с някого, или опонирам на нечие мнение.

 

Държа да уточня - точно в този момент не се заяждам :D Просто изказвам мнението си ;]

 

Форумът е нарицателно, което обаче се състои от множество елементи (всеки един ник) и през ум не ми е минавало да го възприемам като цяло (например ТИ и АЗ не можем да сме едно цяло по дифолт ;) ). Не можеш да критикуваш конструктивно, когато си наблюдател, т.е. никой не ти иска мнението, щото, примерно, не те засяга. Да не си противен не винаги значи да си симпатичен, но се радвам за теб повече отколкото си мислиш. И аз не се заяждам. Повечето ти постове имат стойност като мнение и за мен, но (както в случая правиш) се отклоняваш от идеята и отиваш в съвсем друг коловоз, което те прави в известен смисъл да звучиш като заядливец, защото вадиш фразите от контекста и ги раздуваш до безумие. Недей. И това е само моето мнение.

 

П.П. Защо ли пак влязох да пиша, мразя да се обяснявам. Отивам да си гледам работата. Айде със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ми не съм те питала за мнението ти за мен, а и не си търся фен-клуб.

Не помня и някой да те е питал за мнението ти за Антарес , ама как да е.Относно фен клуба - и да си търсеше щеше да има бая да търсиш :)

Link to comment
Share on other sites

Не помня и някой да те е питал за мнението ти за Антарес , ама как да е.Относно фен клуба - и да си търсеше щеше да има бая да търсиш :)

Аз не мога да разбера, защо се държиш като дете. А Антареса е достатъчно голям и следователно да не се нуждае от секретарка. Относно фен-клуба..... това беше грубо, цинично и признак на ниско самочувствие от твоя страна. Май някой друг си търси фен-клуб или има проблем с егото си.

Link to comment
Share on other sites

Тийнпроблем > булфорум

Тук всички се изтъркахме до болка просто... Затова много хора пишат по-рядко, в число и аз, просто няма какво да си кажем вече :3.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера, защо се държиш като дете. А Антареса е достатъчно голям и следователно да не се нуждае от секретарка. Относно фен-клуба..... това беше грубо, цинично и признак на ниско самочувствие от твоя страна. Май някой друг си търси фен-клуб или има проблем с егото си.

Държа се като дете , щото съм дете :) Нямам квалификацията за секретарка - липсват ми големите цици , русата коса и тъпия поглед , сеш` се? :) Фен клуба - не помня да съм твърдял , че не съм груб или циничен , самочувствието ми си е добре - от всичко по-малко.Ако си търсех фен клуб не мисля (предполагам и ти) , че щях да го търся точно тук :)

Link to comment
Share on other sites

Не можеш да критикуваш конструктивно, когато си наблюдател, т.е. никой не ти иска мнението, щото, примерно, не те засяга.
С това точно не съм съгласен. Преди няколко дни бях засечен (ако не се лъжа от Thief) и то съвсем на място и съвсем адекватно - взех си бележка, човека беше прав. Не съм му искал мнението, но все пак беше полезно за мен. Според мен това беше градивна критика.

Имам подозрението, че говорим за едни и същи неща, ама нещо не можем да си синхронизираме изразните средства ;]

Да не си противен не винаги значи да си симпатичен, но се радвам за теб повече отколкото си мислиш. И аз не се заяждам. Повечето ти постове имат стойност като мнение и за мен, но (както в случая правиш) се отклоняваш от идеята и отиваш в съвсем друг коловоз, което те прави в известен смисъл да звучиш като заядливец, защото вадиш фразите от контекста и ги раздуваш до безумие. Недей. И това е само моето мнение.
Просто някой пункт от изказването на човека преди мен ми е бил интересен и акцентирам на него :] Обичам да споря именно защото вярвам в съществуването на градивната критика. Проблема ми е, че понякога съм прекалено рязък, а и аз самия на моменти приемам въпросната критика прекалено лично.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...