Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами не, аз игнорнах вече един потребител, а постовете на друг са толкова отегчителни, че просто появата на аватара му ми е достатъчно за да скролна на следващия пост. Мозъкът ми е добре програмиран, игнорира подобни досадщини :Р

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Психаря по-веротяно има предвид хора, чиито постове са предимно: "днес си подстригах. след малко ще си направя айрян. сърби ме лявата мишница" и т.н.

То пък... ако има предвид тези хора, му се е откачила ръката да игнорва :)

Иначе и на мен не ми правят никакво впечатление - ми като се радва човекът, прекрасно - различи приоритети има.

A и в прав текст да ме коментират, добре са ми дошли, винаги съм се чудела как може да съм толкова търпелива преди да използвам игнор :)

Link to comment
Share on other sites

А Пешо ако не ме е игнорирал кога ще идва пак да играем (хубаво е да имаш един стабилен играч, дето не го е страх да го ритнат) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ш направя експеримент! Ш ва игнорна всички , beware :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ш направя експеримент! Ш ва игнорна всички , beware :ph34r:

 

 

Аре да идва събота беееееееее!!!!Че ми се ходи на пещера...Немам търпение.

Link to comment
Share on other sites

Blitz-a и Eleutherius не са чак такива спамери :)

Link to comment
Share on other sites

чувствам се пренебрегнат :D

все пак държа почетното 6-то място в спамърската класация, но пък съм единствен юзък от 2005г :music

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, lil`стенли, artilerista, Blitz_a, Eleuteus4o и Томахавката. Те са 1вия експеримент. Отявлени спамери... Датоник ме е разбрала най - добре.

А теб що те нЕма в цЕлата схЕма :lol:

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, lil`стенли, artilerista, Blitz_a, Eleuteus4o и Томахавката. Те са 1вия експеримент. Отявлени спамери... Датоник ме е разбрала най - добре.

 

Тя винаги те е разбирала най-добре :blush: Като пораснеш, ще го осъзнаеш още по-добре :P и ще разбереш, че без нея не можеш.... :D

 

ЕДИТ: Интересно ми е по къкъв критерий ги групираш или просто стреляш на посоки?

Link to comment
Share on other sites

Кой ще те обогатява с мъдрости ако ме игнорнеш, Психи, гуги!

 

Кой ще стопля света ти с пламъка на академичното знание и историите си от Oblivion? Кажи ми, кой! :D

Link to comment
Share on other sites

Аз в такъв случай се гордея ,че съм в 1вата група :)

 

Демото на Sacred 2 ми вдъхва надежда, че геймърските ми години не са безнадеждно отминали! Йей! :punk

link me , plox. :)

Link to comment
Share on other sites

после аз съм бил социопат, а?

В мое присъствие някой да се самоопредели като социопат! //Antares се смее като проф. Вучков//

Link to comment
Share on other sites

Мобо, не ме разбирай погрешно. Просто искам да вида, дали форума ще има внезапна промяна от липсата на дадени мнения. Аз няма да ги игнорна вечно. 2 дни са напълно достатъчни... Е, не 2. 4.

Link to comment
Share on other sites

Я ми кажете все пак, че ми е мноооого интересно:ако хвана някой определен от форума и се защитавам агресивно от него/щото аз не се бия, не съм такъв човек ;) / на някой от тоя форум дали ще му пука?Ей тъй, питам си просто, не търсете дълбоки психологически корени, освен 3 дневния ми запек.

Link to comment
Share on other sites

Я ми кажете все пак, че ми е мноооого интересно:ако хвана някой определен от форума и се защитавам агресивно от него/щото аз не се бия, не съм такъв човек ;) / на някой от тоя форум дали ще му пука?Ей тъй, питам си просто, не търсете дълбоки психологически корени, освен 3 дневния ми запек.

Зависи от тва кой ще хванеш :) Ако фанеш Пешо - Курето ще се радва, че ще бъде затапван по-малко на тема игри , ако фанеш Курето - Психара остава единствения вагон в mantrain-a им и така :)

 

Бах тва демото на Sacred 2 1.7GB , колко ли ще е цялата..

Link to comment
Share on other sites

В зависимост кой е обекта (уважаван или не, мъж или жена и т.н.) форумът ще реагира по два възможни начина - или ще те подкрепя и ще вика за теб, или ще те оплюе и ще те навре там, откъдето си излязъл (което практически е невъзможно). НО... ФОРУМЪТ НИКОГА НЯМА ДА ОСТАНЕ БЕЗРАЗЛИЧЕН!

 

П.П. Добре, че не се биеш... с твойта мания по бомби и оръжия...ще стане една.... :bgrin: :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен! Ако форумът е единодушен и демонстрира единомислие по всички въпроси - това е краят му. Липсва ли градивен спор, конструктивна критика - липсва качествен диалог. Тогава на лице имаме обикновен блог...

В тая линия на размисли и едва ли целия форум се обединява около една идея. Защото аз примерно дразня чистачите, Иво, теб (DaToNik) и др., на други пък може да съм симпатичен - нормално е, свят голям - хора всякакви...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...