Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хубууу' де, сега какво правим ако някой не е кой знае какъв любител на метъл включително и Металика? Ще го линчуваме ли публично или само неговите мнения няма да се взимат в предвид когато става дума за музика? Питам че да знам какво да правя? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами в подобна ситуация единственото естествено и зряло решение, което може да се вземе е равномерно да намажем богохулника с катран, да го поръсим с пера от гарван и да го пратим на дружеството на орнитолозите :D

Link to comment
Share on other sites

Сашо, това "не са толквоа известни, сам се досещаш защо" е бая порочна практика да ти кажа честно. Аз уважавам преди всичко малките групи, от тях излизат едно 70% от песните, които наистина си заслужават слушането. Познавам бая хора, които като си слушкат мейнстрийм групите и просто пропускат тези нешлифовани диаманти, каквито са малките групи.

Скорпионе, чуй на Ulver -Hallways of Always, спец. таиз песен се води експериментална музика, иначе те са си блек метъл, но те втора такава песен едва ли ще направят, още по-малко някой друг да седне да я направи.

Link to comment
Share on other sites

гледам сте заговорили за музика, тук 90% май сте метъл/хард рок фенове.

Колкото по-малко се дере глас в една песен толкова по-добре...а ако може и да няма вокал - идеалка.

Link to comment
Share on other sites

Също така изключително много ме вълнува какво правим с хора чийто музикален вкус се простира от Rammstein до Vivaldi???

 

В колекцията си имам скандинавски блек метъл, джаз, Пърпъл, Елвис, мексикански хипхоп, бритпоп, готик електроника, експериментална електроника, класическа, етно и Сека Алексич, AMONG OTHERS. Какво можеш да ме прави човек освен да ме обича! :D

Link to comment
Share on other sites

Също така изключително много ме вълнува какво правим с хора чийто музикален вкус се простира от Rammstein до Vivaldi???

 

 

В колекцията си имам скандинавски блек метъл, джаз, Пърпъл, Елвис, мексикански хипхоп, бритпоп, готик електроника, експериментална електроника, класическа, етно и Сека Алексич, AMONG OTHERS. Какво можеш да ме прави човек освен да ме обича! :D

Me too, me too.

Ако сме заплашени от линч, да взема да не идвам на срещата, че може и да не се върна.

който иска да послуша малко повече eurodance http://di.fm - там от менюто си намерете eurodance и си го слушайте онлайн

Link to comment
Share on other sites

снощи се напих като дърво заклевам се ..... кът са почнах в 8 и са прибрах в 8 , поканих и ВИДЕН (раптор) ама той е маса несериозен и не дойде като си измисли някаква важна работа и ме остави сам с 4 путки и една бутилка черно джони литър която докато испия направо се отрових........... а пък аз го мислех за приятел , анатемосваме го и го приспадаме от групата на алкохолиците :)

Link to comment
Share on other sites

Тактичесеките ми ръкавици се доказаха в бой :lol: Antares ги е виждал, знае за какво става въпрос.Сигурен съм, че счупих челюстта на копеленцето/такова хрущене не може да се сбърка/, а на кокалчетата ми няма нищо. Само да успея да си поръчам още едни...

Link to comment
Share on other sites

снощи се напих като дърво заклевам се ..... кът са почнах в 8 и са прибрах в 8 , поканих и ВИДЕН (раптор) ама той е маса несериозен и не дойде като си измисли някаква важна работа и ме остави сам с 4 путки и една бутилка черно джони литър която докато испия направо се отрових........... а пък аз го мислех за приятел , анатемосваме го и го приспадаме от групата на алкохолиците :)

 

Васко не бъди безсрамник! Аз се бях почнал от 7 и свърших някъде там. Ако бях дошъл на 12 бири и да се почна с Джони сещаш ли се какво щеше да настане? А я кажи ти защо ти угасна телефона така а? Покри ми се нещо хахахахах... Между другото малко още оставаше да ме убедиш да тръгна

Link to comment
Share on other sites

едит : от 2 дни обмислям да завъря отгоре на аудито ми тромби като тираджийските , ебати бибитката ми е супер силна и пак никой не ебева като бибиткам , ше ги зашия тия тромби и някой ако ма засече като му бипна да му падат пломбите....... движението вече е ужасно трябват радикални мерки.....

отивам да работя :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Тромбите им използват въздух под налягане. Именно затова вадят такъв звук. Аз бих ти препоръчал да монтираш един мегафон някъде зад бронята. Така ще можеш да псуваш малоумните шофьори на воля. При това ще е много по - ефектно отколкото само да натискаш клаксона.

Link to comment
Share on other sites

Жената спеше бе каун хахахахах. Първо мислех да я будя, но после реших че тя и без това не пие.... Отделно да не припомняме кой е the blueball sheriff хахахахахах. Ще оставя Курунира да ти го преведе

Link to comment
Share on other sites

В момента много работи ми минават през главата, и все добри. Абе коя от коя по добра.

Да можеха и половината да се осъществят набързо, направо щеше да е супер.

 

 

 

В момента много работи ми минават през главата, и все добри. Абе коя от коя по добра.

Да можеха и половината да се осъществят набързо, направо щеше да е супер.

Link to comment
Share on other sites

Той е дебел!

Той не е дебел.

Той е дебел!!

Той не е дебел...

Той е дебел!!!

Той не е дебел, малка ти е устата!!!

Link to comment
Share on other sites

Пичове подарявам съквартирантка, ама много досадна!

 

ЕМО!

 

Убий я !! Ще спестиш и твоите и нейните мъки...

 

В този ред на мисли.... днес една тъпа офца (разбирай фризьорка) ми ампутира цяла педя коса..... а и казах да обере само връхчетата....

Link to comment
Share on other sites

Направих много симпатична противопехотна мина за защита на вилата от крадци..Аз съм гений, за пореден път се убеждавам в това!!!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...