Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Всеки има право на вкус, това дали е лош вече е отделен въпрос. ;)

 

 

Правото на избор не лишава от правото на лош вкус...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бой нямаше. Имаше превантивно-възпитателна дейност, извършена с голяма динамика

---- nasо

знаех си че един ден това че чета ситните текстове ще ми се отплати.

 

взето е от тук в долния десен ъгъл точно до рекламите.

 

edit: разказа ми се играта докато го цитирам. шъ зема най-сетне да изуча некой програмен език и ша изям ляба на програмистите.

Link to comment
Share on other sites

Оле, оле, Гадо, не чети, че пак ще ме емнеш! :D [/Edit]

Няма бе, спокойно ! Мина ми, просто изпитвам хронично отвращение към клавиатурата (кирилизацията) на служебният ми компютър . :D А докато се пребера в къщи и то взе, че оттече.

 

На всичкото отгоре съм абсолютно съгласен с теб за това дето всеки има право на лични предпочетания.

 

П.с. Внимавай в изказванията си относно "субективното" и височината му ! Щот следващият път няма да се сдържа и ще задълбая здраво в необятните дебри на солипсизма и отчасти на софистиката. ;)

Link to comment
Share on other sites

ПУИСОООООООНС Е ГЛООООАААААААААХРХ

 

След безкрайно търсене намерих песента на Шато Валон. Невъзможно е да произнесеш тия думи по тоя начин, точно в началото на припева се казва "puissance et gloire", което звучи просто като купчина звуци :D Без да съм гледал нито едната от двете думи във френски речник... това нещо като "сила/могъщество и слава" ли трябва да е? Който едно време е играл Diablo и са му падали брони xxxxxx of Puissance е гледал в речник и знае какво значи думата :D

Link to comment
Share on other sites

Добре, Джаур, как става тая бе, мама му. Цял ден се старая да пиша смислени постове, вечерта пак лъсвам над теб на върха на спамърите за деня. Това е конспирация! :cry

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да взема да си купа едно Мачете и да разпора гумите на всички ш****и и несъобразителни съседи!!!!!!!!Направих си пред блока място където да си спирам колата и евентуално майка ми нейната и познайте!?От месеци немога да намера къде да спра.А всички мн добре знаят,че аз съм го направил,най-малкото щото чакъла е от покрива на блока.Трябваше да са свали за да се сложи асвалтова хартия.Не ме питайте как съм го свалял аз и един мой приятел в продължение на седмици и колко пот и умора са отишли.И не стига,че едно браво не са казали,едно благодаря...ами и ..... Ай..да спират ама поне 1 място за мен да има.. НЕ!!!! всичко плътно заето и никой не го е*е...после кога България ше се оправи.... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

кога България ше се оправи....

Когато хората си осигурят място за паркиране преди да тръгнат да си купуват кола. Това че си сложил чакъл не прави мястото твое ;).

Link to comment
Share on other sites

Аз кола имам много преди да напреава това място,а и тия дето спират изникнаха след това.А и не става въпрос за мое или твое място,а за съобразителност и съседско разбирателство.Същото е и с надуването на силна музика от 2 до 4.Стаа въпрос за разбиране и уважение,не за "мое" място!!

Link to comment
Share on other sites

....................

 

Аз на твое място знам какво да направя че да не спират там. Много бързо ще ги отуча даже :devil

 

Иначе вярно е - мястото не може да се определи като твое освен чрез силови методи :bgrin:

 

По принцип пред всеки блок "си знаят" кое петно на кой вход е, че даже се и препират понякога, но какво по-добре от това някой наготово да ти сервира чакълирано място...

 

Може да си платиш общинската такса и верно да стане твое или да минеш от тъмната страна и да действаш по тъмно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добре, Джаур, как става тая бе, мама му.

 

Това е конспирация! :cry

 

Ами аз от време на време не пиша.

 

Естествено, че е. Забравяш кой съм :P

Link to comment
Share on other sites

Аз кола имам много преди да напреава това място,а и тия дето спират изникнаха след това.А и не става въпрос за мое или твое място,а за съобразителност и съседско разбирателство.Същото е и с надуването на силна музика от 2 до 4.Стаа въпрос за разбиране и уважение,не за "мое" място!!

Не ме разбра мисля. Какво значи съобразителност. Ти казваш че няма място за всичките. Следователно винаги ще има хора които да са прецакани и да трябва да спрат някъде другаде. Нали не очакваш, че никой няма да заеме мястото понеже си сложил чакъл?

Link to comment
Share on other sites

а ако задълбаем малко в проблема ще почнем да се питаме дали като си сложил нейде чакъл под него е имало нещо може би? и ако тва нещо е било "зелена площ" или "тротоарна ивица" дори и само в регулативните планове на общината, на твое място хич и не бих си признавал за незаконния строеж....

 

иначе винаги можеш да изнаглееш и да си фалшифицираш една табелка за платено паркомясто, след което да си турнеш някакъв собствен заключващ се механизъм. само дето ако попаднеш на зъл съвестен гражданин, ша земе да те поосъди лекичко да махнеш всичко за собствена сметка + глобите + наказателна отговорност за самоуправство и незаконно разпореждане с обществена собственост.

Link to comment
Share on other sites

Добре, Джаур, как става тая бе, мама му. Цял ден се старая да пиша смислени постове, вечерта пак лъсвам над теб на върха на спамърите за деня. Това е конспирация! :cry

Явно ключовото словосъчетание в изречението ти е "цял ден". :excl:

Старай се половин ден, примерно, и може да успееш....

Link to comment
Share on other sites

След безкрайно търсене намерих песента на Шато Валон.

Хубаво си я намерил, ама що не виждам линк за сваляне :confused

Link to comment
Share on other sites

/me отново е в скорпионските си настроения...

Мисля да полея случая с известно количество пещерска гроздова... Нито веднъж не съм се напивал сам. Всяко нещо си има първи път, нали?

Link to comment
Share on other sites

Мирка, ето ти и версия с по-хубав normalize, щото другата леко глъхне на мойте колони:

 

Цвък!

 

[Edit] Скорпус, давай смело! Моя пръв и май единствен път беше някъде далече, далече, последна година в гимназията мисля, нашите заминаха да празнуват никулден някъде, аз отворих едно касисово вино и едно домашно кампари и ... лелиии! Правех серенада по Yahoo Msnger на разни хора, купон в irc, беше разцепия! :D На другата сутрин установих, че по стената си имам петно с цвят на... касисово вино... Не бях успял да взема виража за тоалетната достатъчно бързо... :D но беше забавно! Просто не започвай да пиеш с лошо настроение, това е като тия дето друсат халюциногени, създай си позитивна, приятна и весела обстановка, пусни си една чалгия, налей си, па пий! Но не прекалено, за събота ми трябват съмишленици за мастика, да не осмърдявам сам цялата маса! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

/me отново е в скорпионските си настроения...

Мисля да полея случая с известно количество пещерска гроздова... Нито веднъж не съм се напивал сам. Всяко нещо си има първи път, нали?

 

А пък ако знаеш колко по-приятно е да се напиваш с 12 годишно уиски :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...