Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В какъв свят живеем...

 

Телефона в офиса ми звъни - гледам някакъв нереален номер с огромен международен код отпред. Вдигам, обажда ми се чужденец, който говори на английски с акцент, но грамотно. Обяснява ми се, че се обаждал от някакво европейско подразделение на ФИФА. После поиска да говори с Христолов. Казах му, че е сбъркал номера, той: "О, това не е ли централата на Ботев Пловдив?" :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
В какъв свят живеем...

 

Телефона в офиса ми звъни - гледам някакъв нереален номер с огромен международен код отпред. Вдигам, обажда ми се чужденец, който говори на английски с акцент, но грамотно. Обяснява ми се, че се обаждал от някакво европейско подразделение на ФИФА. После поиска да говори с Христолов. Казах му, че е сбъркал номера, той: "О, това не е ли централата на Ботев Пловдив?" :blink:

ееее, що не поговори първо да видиш за какво става въпрос...и английски знаеш ;)

ся щеше да имаш новината :D

...по някое време винаги можеш да му кажеш, че е сбъркал номера :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нещо горя в захарна фабрика. Бая пушек имаше. Двете пожарни щяха да прелетят до там но го позагасиха вече. Иначе си беше сериозно..

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо си помислих, че оставам без работа, и изведнъж се появиха едни неприлични предложения... не знам дали да приема... хъммм, сутрешен блок, been there already, от друга страна - мой си сутрешен блок... какво да правя?

Link to comment
Share on other sites

Ставам , врата ме боли , отивам да си сипя кафе , сядам пред компютъра да погледна форума ... добър ден на всички .

:)

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм знаел, че жените не правят разлика между необходима самоотбрана и убийство по особено жесток начин.

Link to comment
Share on other sites

Простооо, мамицата им мръсничка! :pirate

 

Поне има една добра новина - Ал Ди Меола ще идва в Пловдив... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Направих си експеримент. Игнорирах няколко души от по - редовно пишещите във форума, защото ми бе любопитно дали нещо ще се промени. Странно но факт - НИЩО.

Link to comment
Share on other sites

Взех си фармакологията!! :punk

Ти какво учиш (ако не е тайна де ) ?

Започвам да си прежалвам сливиците дано да устискат 2 седмици !

Link to comment
Share on other sites

Направих си експеримент. Игнорирах няколко души от по - редовно пишещите във форума, защото ми бе любопитно дали нещо ще се промени. Странно но факт - НИЩО.

Тогава игнорирай всички , ако това не помогне , игнорирай себе си , а ако това също не свърши работа ... може да си изключиш компютъра и повече да не го пускаш .

:D

Link to comment
Share on other sites

Стенли, човекът има известно право. Щом ти реагираш значи си знаеш, че най-вероятно има предвид теб. Това не е обида към интелигентността ти или към характера на постовете ти, никой не е длъжен да поства така, че да е интересно едновременно на всички. Проблема вероятно е по-скоро, че ти пишеш без особена диалогичност, всеки твой пост е достатъчен сам в себе си, не коментира нищо писано от друг човек и рядко предизвиква коментар от друг човек. Не се заяждам, просто предполагам защо става така.

Link to comment
Share on other sites

А сега де! То оставаше и обида да е това, че някой си бил игнорнал някой си и не усещал липсата му!

Да, ако просто се изказва по дадена тема, не се заяжда, не предизвиква отговорите на величията във форума, то няма как да се усети липсата! Друго ще си е, ако липсват по 30тина поста, еднородни и предимно глупави, тогава ще се усети липса ;)

Или пък просто някой си се опитва да убеди някой друг колко е безполезен, с това, че уж го игнорва и съвсем случайно споменава това ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да си правиш труда да игнорираш някого ?

Психар, нямаш ли си и други работи та си влагаш толкова усилия в един социален рисърч :)

Link to comment
Share on other sites

Стенли, човекът има известно право. Щом ти реагираш значи си знаеш, че най-вероятно има предвид теб. Това не е обида към интелигентността ти или към характера на постовете ти, никой не е длъжен да поства така, че да е интересно едновременно на всички. Проблема вероятно е по-скоро, че ти пишеш без особена диалогичност, всеки твой пост е достатъчен сам в себе си, не коментира нищо писано от друг човек и рядко предизвиква коментар от друг човек. Не се заяждам, просто предполагам защо става така.

Не знам дали е имал на предвид мен .

Пък и не очаквам моя пост да бъде коментиран .

Просто си пиша разни нещица и щъкам на воля .

Знам , че не се заяждаш ... няма нужда да се повтаряш няколко пъти все пак .

:)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ходя на панаира... Само като си помисля какъв ад ще е и ми става лошо.

А, и ще вдигам скандал в Глобул. 40 дни в ремонт телефона - според Закона за защита на потребителя съм можел да изискам да ми върнат парите или да ми дадат нов. Днес ще видим как е...

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ходя на панаира... Само като си помисля какъв ад ще е и ми става лошо.

А, и ще вдигам скандал в Глобул. 40 дни в ремонт телефона - според Закона за защита на потребителя съм можел да изискам да ми върнат парите или да ми дадат нов. Днес ще видим как е...

Искай си нов...на мен от Вега ми дадоха нов,когато ми се развали W810-то ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да си правиш труда да игнорираш някого ?

Психар, нямаш ли си и други работи та си влагаш толкова усилия в един социален рисърч :)

Тийф, имам достатъчно други неща за правене. Просто вечерта, преди да заспя, ми остава време и за това. :) И не можеш да повярваш колко интересна статистика извади тоя рисърч! :)

@Lil`st... Не си само ти, спокс. :)

@Римисън, що скачаш кат ужилина, уа?

Link to comment
Share on other sites

Да, ако просто се изказва по дадена тема, не се заяжда, не предизвиква отговорите на величията във форума, то няма как да се усети липсата!

 

Психаря по-веротяно има предвид хора, чиито постове са предимно: "днес си подстригах. след малко ще си направя айрян. сърби ме лявата мишница" и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Тези постове, които Курунир цитира са толкова незначителни, че дори да не ги игнорваш с бутона, мозъкът ти автоматично го прави. Не мисля, че Психи ще им отдели някакво внимание и време да търси да ги игнорва...По-интересно е ако игнорваш никове, които са топ спамери дали нещо ще се промени....Май тогава ще останат тези със сърбежите тук и там,а? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Тези постове, които Курунир цитира са толкова незначителни, че дори да не ги игнорваш с бутона, мозъкът ти автоматично го прави.

При мен е обратното :) Някакси точно те ми се набиват на очи и ме изнервят с абсолютната си безсмисленост. Досадното на игнорването е, че трябва да си логнат, което отнема цели 3-4 секунди :D

Link to comment
Share on other sites

То и аз си боднах 4-5 човека в игнора....Ми тъпо ми стана, няма кой да ме забавлява със завоалирани изказвания по мой адрес...Тъй че пак ги махнах.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...