Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
А пък ако знаеш колко по-приятно е да се напиваш с 12 годишно уиски :)

Тва е за лекарство, бе или ако решиш да се отрежеш културно. То за битов алкохолизъм и домашната пърцуца ти стига, все едно на другият ден няма да имаш чуството, че дестина циганета са ти кендзали в устата ! Важен е крайният ефект !

Link to comment
Share on other sites

Еее зарибихте ме с песничката от Шатовалон. Бая време си я бях търсил ама после забравих за нея. Сега само нея слушам. :music

Link to comment
Share on other sites

ебахти тва жените са най-странното "нещо" на земята...

стои пред мене миналата седмица приятелката ми , облечена в адско белио , мене само едни такива мисли ми влизат в главата как да го сваля и целия съм станал само к.р и тогава изниква гениалният въпрос "Абе не съм ли надебеляла"...... та аз стоя и лигите вече ми капят викам "Неее бее как супер си" при което тя отвръща "Казваш го само защото искаш да правим секс"..... нацупи се и си замина в другата стая аз е така седа и гледам като теле ... ....хуууу преглътнах го , неска не е ден за секс..... Вчера пак облякла друго белио аз съм още по настървен мад**е са ми станали като на аец Козлудуй турбините ....... иии пак същият въпрос "Май съм надебеляла....какво мислиш...?!?!?" и аз кво да си мисла сетих се предния път като казах че не е кви сръдни бяха и тоа път бат ви Васко подготвен (поне така си мисля) викам и...... "Миии да леко си понаедряла" и добавям "Ама така си още по-хубава" При което се почват едни викове една истерия че била станала като прасе и че трябва да свали някое от ВСИЧКИТЕ СИ 47кг-ма При което се отчаях обърнах се и заспах ...... и Тука питам КАКВО ДА МУ ЕБА!@#!@@#(І)!@#()І ()()І@#! І) ИСКАТ ТИЯ КИФЛИ ?!?!?@#!@?#??

Link to comment
Share on other sites

ебахти тва жените са най-странното "нещо" на земята...

 

Абе Василе!!! Докога да ви учи човек бе! Толкова ли не можеш да си креативен?

 

На тоя въпрос ВИНАГИ се отговаря с въпрос!

 

"Ти защо така реши?", "Къде го видя това?", класическото "Откъде ти хрумна тази дивотия?"

 

Оттам нататък до три изречения ако си достатъчно умен и си вън от опасност! Тия овце иначе нямат угодия както се вижда.

 

Я подай насам да я видим тая 47кг дето се мисли за дебела... Да не е 137 см? :devil

Link to comment
Share on other sites

Абе Василе!!! Докога да ви учи човек бе! Толкова ли не можеш да си креативен?

 

На тоя въпрос ВИНАГИ се отговаря с въпрос!

 

"Ти защо така реши?", "Къде го видя това?", класическото "Откъде ти хрумна тази дивотия?"

 

Оттам нататък до три изречения ако си достатъчно умен и си вън от опасност! Тия овце иначе нямат угодия както се вижда.

 

Я подай насам да я видим тая 47кг дето се мисли за дебела... Да не е 137 см? :devil

 

абе на теория го знам маа на практика нещо все се дъна.....

 

Абе вий що не спите бе?

 

оти вчера пихме 3 виагри кЪт мислехме чи ша праим йебън ама греда и ся още ми е станал пъ не можем да спим по гръб.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз ти виках , че това не е тик так , обаче ти не , за свеж дъх пии няколко ... (ама има си и чар да сочиш мацката с която говориш) сега ходи надървен .

п.п. От понеделника съм на работа , трябва да мина към заведението ако се уредят нещата за да черпя от радост съфорумци или след първата заплата .

:)

Link to comment
Share on other sites

ебахти тва жените са най-странното "нещо" на земята...

стои пред мене миналата седмица приятелката ми , облечена ............

 

Ахахахахахахаха охохохохо........... пич, как можа да го напишеш тва откровение, разбудих съседите заради тебе :)

 

 

 

оти вчера пихме 3 виагри кЪт мислехме чи ша праим йебън ама греда и ся още ми е станал пъ не можем да спим по гръб....

 

Да не стане като вица за онзи дето искал 3 виагри 'щото щели да му идват 3 шведки на гости а на следващия ден отишал до аптеката за крем за ръце щото шведките не дошли и се протрил леко :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, събудих се в прекрасно настроение.

 

Поздрав за всички с Асен Масларски - Някъде

 

"Вън вали, нека валииии...

Където и да сляза, ще намеря хора като мен

и подслон, ще пием - до кога, не знам, а после

пак в товарния вагон"

 

:music

Link to comment
Share on other sites

САЩ си губи статута на суперсила. Сомалийски пирати са нападнали американски военен кораб :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз ти виках , че това не е тик так , обаче ти не , за свеж дъх пии няколко ... (ама има си и чар да сочиш мацката с която говориш) сега ходи надървен .

п.п. От понеделника съм на работа , трябва да мина към заведението ако се уредят нещата за да черпя от радост съфорумци или след първата заплата .

:)

 

наистина ли смяташ че съм пил виагри ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

САЩ си губи статута на суперсила. Сомалийски пирати са нападнали американски военен кораб :lol: :lol: :lol:

за това ли става въпрос?

Pakistani troops fire on US helicopters at border

http://www.dailynews.com/news/ci_10559839?source=rss

http://www.nytimes.com/2008/09/26/world/as...amp;oref=slogin

 

дай линк...

Link to comment
Share on other sites

Абе Василе!!! Докога да ви учи човек бе! Толкова ли не можеш да си креативен?

 

На тоя въпрос ВИНАГИ се отговаря с въпрос!

 

"Ти защо така реши?", "Къде го видя това?", класическото "Откъде ти хрумна тази дивотия?"

 

Оттам нататък до три изречения ако си достатъчно умен и си вън от опасност!

 

Идва ми да те изплющя зад вратЪ. Жените ако не знаеш още могат да четат форуми. Също така могат и да си говорят една с друга! Имаше една серия на приятели където Рос научи Чандлър как като заспи Моника на ръката му да я избутва настрани... Е същата работа сега. Бива ли на всеослушание да обясняваш тези неща.

 

Между другото много по-добра работа върви ако изобщо не отговориш на въпроса а направо се захванеш с някои неща и покажеш "намеренията си" - също толкова красноречиво е за тях колкото половин часово обяснение колко са слаби, красиви, сексапилни и прочее. (Сега сам се изплющявам по вратЪ профилактично).

 

 

 

Тия овце иначе нямат угодия както се вижда.

 

Я подай насам да я видим тая 47кг дето се мисли за дебела... Да не е 137 см? :devil

 

Ама наистина май ти е доскучал живота :) Като знам някои хора колко зорко следят въпросния форум...

Link to comment
Share on other sites

че даже и в момента чете....

 

 

снощи сънувах нова стратегия като ми зададе някъв такъв тъп въпрос аз ще се направя на ядосан и ще се развикам "Как ше си дебела кът не мойш си опържи 2 яйца ма мАма ти @!#%$#%#%^%^........123!@#!$^%&*&*&".......... :lol: :lol: :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

Добре, че чета :D иначе щях да ви обвиня, че ми говорите зад гърба :laughing:

 

Васко, направо ме разби! А що не я пита за какво го е сложила това бельо-трепач, дали не е за сваляне!? Пък и по добре се проверява на голо дали е надебеляла или не... ;)

 

Аз се чудя тоя новия "модилатор" какво толкова модерира до късна доба, а не дойде да провери дали и аз не съм качила някое килце!? :laughing: :lol: ;) :wub:

Link to comment
Share on other sites

Пък и по добре се проверява на голо дали е надебеляла или не... ;)

 

 

то и с него си беше почти "на голо" :lol:

 

едит : от 2 дни обмислям да завъря отгоре на аудито ми тромби като тираджийските , ебати бибитката ми е супер силна и пак никой не ебева като бибиткам , ше ги зашия тия тромби и някой ако ма засече като му бипна да му падат пломбите....... движението вече е ужасно трябват радикални мерки.....

 

 

отивам да работя :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

за това ли става въпрос?

Pakistani troops fire on US helicopters at border

http://www.dailynews.com/news/ci_10559839?source=rss

http://www.nytimes.com/2008/09/26/world/as...amp;oref=slogin

 

дай линк...

 

 

Тц. За това --> http://www.spec-naz.org/forum//index.php?s...ost&p=52333

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...