Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Уморени крила, небето не достигат,

те угасват над бяла дъга.

Уморени крила под слънцето заспиват,

а дъгата топи се в мъгла...

 

Яд ме е, че лятото свърши...искам пак да е топло и да ходя на море. Там, вечер, при вълните...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За едно проучване ми трябват хора, живеещи в София, които да карат някой от следните джипове:

 

Toyota RAV4

Mitsubishi Outlander

Hyundai Santa Fe

Suzuki Grand Vitara

Nissan X-trail

Folkswagen Tiguan

 

Предложения?

Link to comment
Share on other sites

Сори за двойния пост.

 

 

П.П. Хубава ли е поне? Че последно време съм смъкнал (да бе да) критериите :D

Има много яки синьо-зелени очи, можеш да се празниш в тях

 

значи прави хубави свирки няма друго реално обяснение......

Не знам, не искам да пробвам.

 

или да има хубаво тяло и да обича да се разхожда по прашки :lol:

Ми...за съжаление не.

Link to comment
Share on other sites

Ставам с усещането , че ми трябва парацетамол и една кана кафе ... не ми е добре нещо (не съм много изморен или явно грип ме погва покрай другите) днес .

:)

Link to comment
Share on other sites

Оф, баси... Вдървен съм. вчерашния "уарез" мач ми костваше доста сериозна мускулна треска ;]

 

Редакция: Въобще не бях обърнал внимание... благодаря за корекцията, отбелязана е ;]

Link to comment
Share on other sites

антарес, добре е да избягваш повторенията на 1 дума в две последователни изречения. В смисъл, че е лошо от стилистична гледна точка :D

Link to comment
Share on other sites

dee aye el ee em em ey

 

Нищо сериозно :bgrin:

 

Направиха ми едно твърде неприлично предложение. Вместо тези пет работни дни седмично, ще имам три (или в краен случай - два), но при по-голямо натоварване. До тук добре.

 

Има два варианта за оползотворяване на останалите четири (пет) дни:

а) намирам си втора работа, с оглед на запълване на свободното време и трупане на парички за землянката 'на село';

б) тези четири (пет) дни прекарвам на палатка, чоплейки каквото/колкото мога по тези заветни 11 дка.

 

Всеки един от вариантите ще ми предвижи проекта напред, но пък по различен начин...

Link to comment
Share on other sites

No gold = no items! Ма забравих , че ти си по модовете :P

Link to comment
Share on other sites

Закон на Морг

 

Спасител без каска - глупак.

 

Разяснение на Смит

 

По-добре липса на каска, отколкото липса на застраховка.

 

Възражение на Хумболт

 

Със застраховката дупката в главата не ще запушиш.

Принцип на Бочковски

 

Трябва да се работи така, че вашите трупове винаги да се отличават от труповете на другия спасителен отряд.

 

мда!

Link to comment
Share on other sites

Атанасе, тъкмо вчера обяснявах как да ми разпознаят трупа, ако някога се наложи, та ми казаха: Освен ако не станеш жертва на някой от нарко средите, ще мога да те позная лесно :lol:

 

Едит: жалко, че няма емотикон с големи уши :cry

Link to comment
Share on other sites

Като изключим отличителните ти белези в средния слой кожа, ако те затиснат няколко тона камъняк, или след стабилно престояване на горещо място...Няма да си особено лесен труп...

 

Между другото, доколкото съм запознат хората от АСО почти никога не попадат на лесни за разпознаване трупове...

Link to comment
Share on other sites

От заклет геронтофил се превърнах в абсолютен враг на December-May връзките. То било много лесно, само трябва да познаваш глупав мъж над 40 г.

Link to comment
Share on other sites

От заклет геронтофил се превърнах в абсолютен враг на December-May връзките. То било много лесно, само трябва да познаваш глупав мъж над 40 г.

 

По-добре късно отколкото никога! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В панаира има невероятно яки промоутърки и коли, чак по едно време се чудих къде да гледам :woot

Link to comment
Share on other sites

Много се дразня, като си харесам нещо, и да ми го купят под носа!!Пак трябва да поръчвам раници...

Link to comment
Share on other sites

В панаира има невероятно яки промоутърки и коли, чак по едно време се чудих къде да гледам :woot

 

Аааа... Аз пък живея на 500 метра от панаира и не мога да отида до магазина от коли, how cool is that?

Тея тъпаци харабия спират където си искат, щом баща ми гледа по време на панаир по-рядко да се движи с колата, значи е serious business.

Link to comment
Share on other sites

Изложенията на коли са като изложенията на жени - за какво да ги зяпаш, като не можеш да ги покараш...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...