Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
И аз забравих, че ти си по WoW :D

Не е само до WoW бе куре , кажи ми в кое RPG ще се оправиш без мангизи?

Link to comment
Share on other sites

В RPG-та, които не са тип Diablo с безкраен циклеж за предмети и пари за още предмети :D

 

Виждал ли си как на Fallout изнасилваш човек с power armor само с две голи ръце или с много добре премерен изстрел в слабините? :P

Link to comment
Share on other sites

И тука идва глупавото , аз ше си ходя по боксерки и ще се натреса на два елитни паладина с плейт армър и ще се надявам на опита да ме спаси , нали :) Lame.

Link to comment
Share on other sites

На нищо ли не са те научили Wu Tang? 36 chambers of death! :D

 

А ако тръгнем по твоята плоскост на мислене, защо изобщо срещаш паладини в плейт армър, като това е ужасяващо нереалистично...

Link to comment
Share on other sites

По-реално ли е да си адваш шперцове с програма? :)

Link to comment
Share on other sites

Току-що забелязах, че единият от карабинерите ми има същия номер, като номера на автомата ми :blink:

 

Nov 15 2003, 16:34

 

Problemut mi e takuv:kak da otvorq *.sfv failovete i s kakvo?Vqrno,mnogo lamerski zvu4i,no vse pak "ato ne znae6-pitai" nali? I zatova i az pitam:kak se procedira sas *.sfv failove?

Molq da mi otgovorite,za6toto edva li sam edinstveniq koito si zadava tozi vapros. cry.gif

 

 

Първият ми пост в този форум :D Почти 5 години усилен спам.

Link to comment
Share on other sites

Ами нз за вас но мен това време ме изнервя. Незнам дали причината е глобалното затопляне ли е какво е, но през нощта 8 през деня 25 ?! Това не е нормално дори и за есента е баси. Не съм голям на години (20) но от както се помня само през последните 2 години го забелязвам това.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами нз за вас но мен това време ме изнервя. Незнам дали причината е глобалното затопляне ли е какво е, но през нощта 8 през деня 25 ?! Това не е нормално дори и за есента е баси. Не съм голям на години (20) но от както се помня само през последните 2 години го забелязвам това.. :wacko:

Еми...имаме 2 варианта.Или сутринта ти е топличко и на обяд се чудиш къде да си завреш якето,или слагаш някфи не много дебели дрешки и сутринта ти е хладно обаче пък през деня ти е добре.Аз съм фен на втория(сигурно затфа съм болен :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Виждал ли си как на Fallout изнасилваш човек с power armor само с две голи ръце или с много добре премерен изстрел в слабините? :P
eusa_shhh.gifДа бе да... с какво, с Gauss Rifle ли? Или Rocket Launcher? Sniper Rifle от екран и половина?

Не, моля те, искам филмче как излизаш по гащи, въоръжен с твоето брилянтно кунг-фу, срещу гард в кораба, който е въоръжен с bozaar, gattling laser или improved flamer... Flame on, bitchez ;] Е, разбира се, Сулик ще скочи на меле и ще поеме демиджа, докато ти му правиш гъдел :]

Не зависи от левела - зависи от коя страна и на каква дистанция от Bozaar-а се намираш :)

 

Но извинявай, забравих, че ти не си свикнал да играеш игрите, които излизат от гейм-студията, ти обичаш да ги "правиш по-интересни". Няма да те питам с какви едитори си постигнал описания от теб абсурд, просто защото не ги ползвам.

gg...

Link to comment
Share on other sites

Антарес разстреляй се! :D

 

Тоя път дори няма да споря.

Надушваш загубата , нали :D

Link to comment
Share on other sites

И глухия ще настоява , Куре.. плюс тва аз споря , щото няма кво да правя и ми е забавно да се ям с някой , RPG предпочитанията ни с тебе са коренно различни така че.. :*

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички!!След като изгледах "Покорители на камъка" 5 се убедих, че единствените прегради за човешкия дух, са тези, които той сам си постави!

Link to comment
Share on other sites

Страх, Наско, страх... Това е преградата обикновено.

 

...блажено, примижавайки с очи поглъщам първите глътки кафе :)

 

Иначе добро утро на всички и от мен :] Весел, слънчев и ухилен ден ви желая :Р

Link to comment
Share on other sites

Страх, Наско, страх..

 

 

Пешо, става въпрос за трима пича - единият е сляп, другият е парализиран от кръста надолу, а третият е с протези вместо крака.И се катерят, като си помагат един на друг.А се катерят на такива места, дето може да ти се изправи козината...

 

И друго: един приятел от Русия има син!!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...