Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сега се замислих колко верни жени има на тоя свят и колко малко са те...А не като някои пачи...Та за какво става въпрос: в другия ми роден форум има раздел "Издирва се".Там една съпруга пише, че мъжът и е заминал по време на втората чеченска война, командировката му е трябвало да свърши към 2001.Но тъй като човекът работел в секретно подразделение, тя не знае нищо за него, той още не се е върнал...Беше дала имена и още някой работи, като цялото писание завършва така - "Мили, аз те чакам, не искам да повярвам, че си загинал.По цели нощи не спя, защото чакам да отвориш врата и да ме прегърнеш.А синът ти вече е голям."

 

снимка на изчезналия

 

Е как да не изпиташ уважение към такива жени?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

колебая се довечера дали да пия водка или уиски..... пак се заформя голяма дилема .... ма май към водката клоня с уискито не върви салатка пък с водката.... малииии..... имам още 1 час да помислия.....

Link to comment
Share on other sites

Върбова?

...

Днес на кръстовището на гарата забелязах необяснимо неадекватни действия на шофьорите. Първо - средното разстояние между спрелите коли беше около метър и нещо (по не до там точния ми окомер), което ужасно много разтяга самото задръстване (и пречи на опитващите се да се престроят автобуси и маршрутки), второ - времето за реакция е доста под допустимото. Тоест предния тръгне, тоя зад него докато си дочопли топчето, онзи зад него пък е прекалено зает с курсовете по блеене във фа-мажор, онази след тях пък е прекалено заета в образа си в огледалото и по-точно художественото му оформление и така... се губи прекалено много време...

Лошо, лошо, ниско капеде на системата ;]

Link to comment
Share on other sites

gepili sa mi kapa4kite na ventilite na kolata koito v4era kupix za 2lv ot pazara mami4kata im skapana ra4i4kite da im isahnat , tiq kapa4ki na kamani v babrecite im da se prevarnat ......

 

и в маалата половината коли нямаха капачки на винтилите. ЗАЩО? Никой не знае. Кой ги тафи? Никой не знае :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Че то всичко се разбира и без да знаеш.... :unsure:

Така си мислиш щото знаеш :D .Аз с моите бегли познания ги хващам работите и някой познат като ми каже че нищо не разбира и ми е чудно О-о

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли форума не ще да зареди темата, след като съм пуснал мнение. Почва да ми върти ли върти. А ако отворя форума в нов таб излиза, че мнението ми е постнато

Link to comment
Share on other sites

gepili sa mi kapa4kite na ventilite na kolata koito v4era kupix za 2lv ot pazara mami4kata im skapana ra4i4kite da im isahnat , tiq kapa4ki na kamani v babrecite im da se prevarnat ......

 

Добре дошъл в клуба! :) Аз дадах 8 лв. бааааахти.... огледай колелата на лапетата някой ги крадат да си ги слагат :punk

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли форума не ще да зареди темата, след като съм пуснал мнение. Почва да ми върти ли върти. А ако отворя форума в нов таб излиза, че мнението ми е постнато

Не , и при мен е така :|

Link to comment
Share on other sites

Shitallica не могат да се сравняват

Айде само да не богохулстваш a :angry: Не стига, че пичовете ти идват 2 пъти на крак и то баш там, където живееш...за това, че са едни от най-великите музиканти в историята и днес ,мисля е излишно да споменам - сешсе...

Link to comment
Share on other sites

Абе Васил преди малко ми се оплака че е сам в Занзибар с литър марково уиски и нямало кой да му помогне ХАХАХАХХАХАХАХАХ

 

------------

 

К's Choice - I'm not an addict...................

Link to comment
Share on other sites

Мразя , когато ме събуждат рано сутрин и ми сервират неотложна работа , която няма как да не я свърша .

" Ало спиш ли ? " - нормалн , че не спя вече събуди ме

" До 1 час ще трябва да дойдеш " - супер мен само събуждането ми е 30 мин .

Дано вечерта да не е такава ши*ана .

Link to comment
Share on other sites

Мили тийнове, моля ви, послушайте поне малко музика, а пък после ми говорете колко 'велики' музиканти били Металика :D

Имаше един музикант в тая група и той умря. Иначе нивото им винаги ще си остане като на средностатистическа гаражна група.

Това, че са ваши любимци, никак, ама никак не е критерий за музикалните им способности. Някак несериозно е да кажеш, че Ларс Улрих е най-добрият барабанист. Та дори Ринго Стар се представя по-добре на моменти.

 

Такива 'по-по-най' спорове са обречени на неуспех, нали се сещате?

Защото сантиментът, който изпитвате към тях, е нещо много хубаво. Но е адски смешно и несериозно да трърдите, че Металика са най извън вашите собствени възприятия за музика.

 

ПС - Намерих начин да се справям със съседите :devil

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми преведе какво значи това - Corvus Rutilus egressus ?? :rolleyes:

 

 

Нещо от рода на "Леко и безаварийно", но не съм сигурен. Еми не значи това. Да са еба, corvus е гарван, значи..нещо в смисъл: червения гарван излезе...Ама не виждам смисъл...Деба тоя латински...

 

Отде я изкопа тая фраза?

Link to comment
Share on other sites

Нещо от рода на "Леко и безаварийно", но не съм сигурен.

Мерси :)

 

П.П. В moto-zone един човек я пише често и ми стана любопитно какво означава

 

П.П.Той го използва винаги в края на постовете си...може и това да значи :)

Link to comment
Share on other sites

Мили тийнове, моля ви, послушайте поне малко музика, а пък после ми говорете колко 'велики' музиканти били Металика :D

Имаше един музикант в тая група и той умря. Иначе нивото им винаги ще си остане като на средностатистическа гаражна група.

Каза ли нещо?

 

С издаването на първия си студиен албум 'Kill 'Em All' Metallica популяризират траш метъла и го въвеждат в музикалния мейнстрийм, като този албум през това време се е смятал за най-тежката музика, издавана някога. В началото на 90-те Металика показват на света един напълно нов звук и връщат метъл жанра в музикалния мейнстрийм.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...