Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе странно е да се замъкнеш рано сутринта в Министерството на финансите, ама да не знаеш, че е Министерство на финансите. Поне са много разбрани хора, а аз съм овца.

Link to comment
Share on other sites

Абе странно е да се замъкнеш рано сутринта в Министерството на финансите, ама да не знаеш, че е Министерство на финансите. Поне са много разбрани хора, а аз съм овца.

 

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

 

Е събудих се от раз! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе странно е да се замъкнеш рано сутринта в Министерството на финансите, ама да не знаеш, че е Министерство на финансите. Поне са много разбрани хора, а аз съм овца.

 

:blink: :laughing1: :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахах, не, нямах такова намерение.

Друго ми е в тиквата. Как може да говорите за глупави клипове, без да се спомене този:

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахах, не, нямах такова намерение.

Друго ми е в тиквата. Как може да говорите за глупави клипове, без да се спомене този:

 

:lol:

 

А това - Dream Evil - My number one

барабнистът ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Абре като заговорихме за клипове, някой може ли да ми цъкне Fintroll - Trolhamarjen ама с хубаво качество?

Link to comment
Share on other sites

кога най-сетне ще преоткриете чат-каналите да си се обсъждате на воля?! при илядите налични възможности за размяна на съобщения, емоции, линкове и простотии що точно у форумъ?

минават ми разни мисли за разни групи ексхибиционистични чекиджии, ама няма да ги споменавам, щото ще земе некой да се засегне и да се оплаче на мама си, пък после и нея ш'тря'а да я ....успокоявам, а ме мързи.

Link to comment
Share on other sites

"ексхибиционистичен" Чудя се какво означава тази засукана на мозъка ми дума.. ?? Някой на помощ ! :)

 

Edit: Curunir благодаря за обяснението ! :) Понятието кърти ! :) .. А пък особено с "чекиджия"!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

:blink: Един ръководител на българска държавна институция отказа да участва в предаването ни, защото го било срам. Съвсем сериозно, така е казал. Ми, като те е срам, си подай оставката, бе, нещастник! Ама няма да си я подаеш и ще си кюткаш още няколко години на поста. Мамка им безскрупулна. :pirate
Link to comment
Share on other sites

:blink: Един ръководител на българска държавна институция отказа да участва в предаването ни, защото го било срам. Съвсем сериозно, така е казал. Ми, като те е срам, си подай оставката, бе, нещастник! Ама няма да си я подаеш и ще си кюткаш още няколко години на поста. Мамка им безскрупулна. :pirate

ета как тръгват слуховете ;)

ти не си го чула, а някой ти е казъл, че той бил казъл, че го е срам...звучи смешно да се твърди нещо толкова сериозно от втора, а може и 'найста ръка ;)

работиш в медия, би трябвало да знаеш, че ако има нещо, което директор/политик да може да прави, то това е да се изказва по един много добър начин, успявайки да говори доста без да каже нищо...и сега ти ми заявяваш тука, че подобен човек е казъл в прав текст, че го било срам ;)

както казваше един от големите приживе - "Айде нема нужда"

Link to comment
Share on other sites

Понякога се чудя колко смешни и посредствени са хората в опитите си да бъдат различни. И кому е нужно това? Just be yourself, дето казват англоезичните ни братя.

Трудно ли е дда се чувстваш добре в кожата си и да не се стараеш всячески да се самоизтъкваш?... Нейсе :)

 

От друга страна тия дни преоткрих колко е хубаво да съм си вкъщи. Хубава книжка и чаша Ассам Мангалам FTGFOP1 :music

 

И отправям публична покана за по чаша чай към копчето и прилежащата и половинка.

Link to comment
Share on other sites

ТЕЛЕШКИ САЛАМ!!! <33333

Link to comment
Share on other sites

If Jesus loves you, I guess I can love you too! :music

 

Това е... фантастично добро, чак ми е сложно да повярвам, че е наше, и като музика и като текст. Това е нещо като Джарвис Кокър, чифтосан с ранен Radiohead. :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...