Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Искам половинатa коли от София да изчезнат и да викнат Мълдър и Скъли да разследват и да ме черпят сладолед... а вместо това ще почвам магистратура... поне сам ще се почерпя сладолед...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мани, мани. Снощи с Пешо си припомнихме как Лаури разправяше неговата история, на кръглата маса в Азия, и сме умряли от смях...

 

 

Колко сме простяли.... :cry

Link to comment
Share on other sites

Защо псуваш някого, когото е казал истината?!?!??!?!?!??!?!?!!!

 

А ти не се ли замисляш какво следва, ако е казал истината?!?!?!?!?!??!??!?!??!???!??!?? :blink: Като го е срам от това, че никаква работа не е свършил, защо още е на поста си вече три години? Наистина има от какво да се срамува. Но мен, като гражданин и гласоподавател, трябва ли да ме просълзява неговата лична драма? Мен лично ме ядосва това отношение. Не само са корумпирани търтеи, ами и се изкарват човечни. Стига глупости...

 

ета как тръгват слуховете ;)

ти не си го чула, а някой ти е казъл, че той бил казъл, че го е срам...звучи смешно да се твърди нещо толкова сериозно от втора, а може и 'найста ръка ;)

работиш в медия, би трябвало да знаеш, че ако има нещо, което директор/политик да може да прави, то това е да се изказва по един много добър начин, успявайки да говори доста без да каже нищо...и сега ти ми заявяваш тука, че подобен човек е казъл в прав текст, че го било срам ;)

както казваше един от големите приживе - "Айде нема нужда"

 

Този, дето ми го каза, говори с него лично и нямам абсолютно никакво основание да се съмнявам, че го е казал точно по този начин. Впрочем, политиците изобщо не говорят иносказателно по телефона с журналисти, особено с някои журналисти, с които си говорят всеки ден.

Абе, дявол да го вземе, защо на мен ми скочихте? Може би трябваше да отидем да го погалим по главата оня? Или да му се извиним, че го караме да говори пред публиката, пред която по закон е отговорен?

Link to comment
Share on other sites

Абе, дявол да го вземе, защо на мен ми скочихте? Може би трябваше да отидем да го погалим по главата оня? Или да му се извиним, че го караме да говори пред публиката, пред която по закон е отговорен?

Не сме ти скочили, Копче. Просто сме любопитни. Ти скачаш на нас, ако трябва да съм откровен. Ша кажа на Борето! :cry

Link to comment
Share on other sites

Може пък да го е срам да се появява в долнопробна телевизия?

А за отговорността - определено не е отговорен към медиите, отговорен е към хората. Много държа двете да се разграничават. Медиите са средство за нагласяне, доизкусуряване и нагаждане на информацията. Копче, не ми се обиждай - такова ми е мнението за всичките български медии. За западните нищо не казвам, защото за тях нямам достатъчно информация.

Link to comment
Share on other sites

Всички самотни мъже ли ги е яд, че Борьо е с Копчето и индиректно се опитват да си го изкарат на него, като се заяждат с нея или я обиждат?

 

Мен ме е яд на Борьо, че яде в салатени барове, вместо в някое чеверме и че не харесва новия албум на Slipknot, но кометрари като "Може пък да го е срам да се появява в долнопробна телевизия?" са откровено и грубо заяждане. С Копчето ли, с кой, вече не знам.

 

Не бъдете каруцари поне.

Link to comment
Share on other sites

аз съм на мнение, че в България няма медии. доказа се и след полу-убийството на главният редактор на електронното издание "Фрог Нюз" - Огнян Стефанов...свобода на словото :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Айде без заяждания, че ще има нюклиъ лоонч дитектид :)

 

Иначе след обстойно преслушване на Black Symphony на Within Temptation мога да заявя, че това е групата с най-добрите live изпълнения!

 

А Slipknot в момента са ми толкова недодялани, че и старите им албуми не ми се слушат...

Link to comment
Share on other sites

Всички самотни мъже ли ги е яд, че Борьо е с Копчето и индиректно се опитват да си го изкарат на него, като се заяждат с нея или я обиждат?

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

1. Не ни е долнопробна телевизията и не го казвам само защото ми плаща заплатата. Нямаме репортажи за стринки и байчета.

2. Аз не мога да се сетя за по-обективна журналистика от интервю на живо с един-единствен събеседник. То просто няма как да го изманипулираш. А и да има - интервюираният може да се защити веднага.

3. Взимам си бележка за озлоблението, напоследък прекалявам с Д-р Хаус и ми идват налудничави идеи, които мога да реализирам само онлайн, защото ако ме познавате в "живия живот", ще знаете, че съм прекалено кротка и любезна :smile:

4. Даже не съм журналист :smile: в специалността, която завърших, журналистиката е падение, позор и символ на престъпно невежество. :P

 

блаблаблаблаблабла

Link to comment
Share on other sites

3. Взимам си бележка за озлоблението, напоследък прекалявам с Д-р Хаус и ми идват налудничави идеи

Добре, че не прекаляваш с Dexter :ph34r:.

Link to comment
Share on other sites

Чшшшшт, за Доктор Халз да не съм чул лоша дума, той учи на нормално човешко отношение. А дъ пърфект бленд оф ирония и хумор просто хвърля неговите събеседници в тъча.

Link to comment
Share on other sites

Айде без заяждания, че ще има нюклиъ лоонч дитектид :)

Като прочетох това се сетих за

Link to comment
Share on other sites

Я да ставам да се мащам....Сега като му прасна една студена бира с домашни пържени картофки, а после кат натиснем луканката с ракията...Мали, щях да си са удавя в лигите, само кат се сетих...

Link to comment
Share on other sites

Я да ставам да се мащам....Сега като му прасна една студена бира с домашни пържени картофки, а после кат натиснем луканката с ракията...Мали, щях да си са удавя в лигите, само кат се сетих...

2бири с чипс с 2те серии на героите :D

сега се замислям сериозно за още 3-4 бирки в еврото + пердах на лайфа :music

Link to comment
Share on other sites

Може би ако не се оплюваше толкова брутално всеки български изпълнител (в личен и професионален план), музиката ни нямаше да е на толкова примитивно ниво ;)

Малко късно отговарям...еми на Румънеца и Енчев "чара" им беше в това че пееха на български и малко или много имаха свой собствен стил...спирайки да пеят на български губят собствения си стил и започват да подражават на изпълнителни,чието ниво няма да стигнат

Link to comment
Share on other sites

2бири с чипс с 2те серии на героите :D

Епизодите са толкова интересни, че не можеш и една да изпиеш от вълнени, още повече да ядеш нещо, ще изтервеш сюжетната линия :)

Link to comment
Share on other sites

Сериали не гледам. От време на време/ако не ме домързи/ си дърпам "Окопна истина" със Сергей Шнуров, ама това не е сериал.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...