Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

:angry1

 

НЕ, да му е*а майката, няма да си стоя кротко и да слагам ПАК игнор на тоя австралопитек, който живее, за да дразни другите, няма да се правя, че не съществува, само защото разбирате ли, той се хранел от вниманието на другите.

 

Не искам подобна кирлива пяна да плува постоянно из интернет пространството ми и където и да се обърна да ми мирише от него. Дори да оставим настрана формалните основания за мод режим или бан, т.е. "намери си нов приятел или си смени батериите на вибратора", насочено към един от най-свястните хора в тоя форум, та, дори да оставим това настрана, това трябва да се прекрати и да се измисли някакво трайно решение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Странни мисли ли са не знам к;'во са ама се чудя защо по дяволите направихте така постовете.... супер неудобно е

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че не ми се наложи да влизам в старите релси, защото определено нямаше да премълча отговора си за вече несъществуващия пост. Подобни индивиди връщат вярата ми в смъртното наказание, евтаназията и аборта, като пък към по-добро общество...

Link to comment
Share on other sites

Не, това не беше интересно. Това беше противно. Прави си сам изводите, щом го казвам аз... Дори и аз имам някакви граници...

 

Редакция: Предположението е, че е Ицо. Аз имам подозрения, че е нова звезда, стараеща се да блесне на небосклона, излъчвайки ужасна смрад.

Link to comment
Share on other sites

:angry1

 

НЕ, да му е*а майката, няма да си стоя кротко и да слагам ПАК игнор на тоя австралопитек, който живее, за да дразни другите, няма да се правя, че не съществува, само защото разбирате ли, той се хранел от вниманието на другите.

 

Не искам подобна кирлива пяна да плува постоянно из интернет пространството ми и където и да се обърна да ми мирише от него. Дори да оставим настрана формалните основания за мод режим или бан, т.е. "намери си нов приятел или си смени батериите на вибратора", насочено към един от най-свястните хора в тоя форум, та, дори да оставим това настрана, това трябва да се прекрати и да се измисли някакво трайно решение.

ov3rm4n има една хубава мисъл в подписа си, за това кой кого и кога контролира. Така, че не му обръщай внимание.

Ся, че на ицето някоя от личностите в главата е решила да влиза под новия си ник Краси.Михов и да продължава с глупостите, няма какво да се направи. Като пише глупости бан и айде. Чакаме поредната личност да изскочи. Болно е детето и избива някви комплексчета тука.

Link to comment
Share on other sites

Не си прав Мирка, на тая логика дай някой като дойде из улиците и ти се изплюе в лицето, ти ще му кажеш, че няма да се поддадеш на опитите му да те провокира ли? Има граници на търпимост.

Link to comment
Share on other sites

Курунире, прекалено много се вживяваш в тоя форум, така ми се струва :lol: Лошото сега е, че огладнях и не знам кво да ям, а и не е добре толкова късно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Куру такъв смях ми прави <като скача всеки път като ужилен след всеки пост на Ицето и тотално оревава орталъка - детска му работа - все едно са му взели камиончето и се сърди на целия свят около него. :D То бива бива хленч ама...давай Куру - дерзай, че току-виж някой ти е отнел титлата "шут на форума" :lol:

Link to comment
Share on other sites

и такива като курунир трябва да има, че то само едната страна да е напушена не върви за сейра :D

 

Иначе, 1 пилешка пържола с ориз и тика масала + лека салатка домати и краставици влиза доста добре като за по това време :)

Link to comment
Share on other sites

Курунире, прекалено много се вживяваш в тоя форум, така ми се струва :lol: Лошото сега е, че огладнях и не знам кво да ям, а и не е добре толкова късно :lol:

 

Е хайде сега не знаеш... като не знаеш винаги може да си изпържиш 2 яйца за нула време, или ако искаш по-леко - някаква салата - домати, краставици... в тоя ред на мисли - ракийка... :P

Link to comment
Share on other sites

Е хайде сега не знаеш... като не знаеш винаги може да си изпържиш 2 яйца за нула време, или ако искаш по-леко - някаква салата - домати, краставици... в тоя ред на мисли - ракийка... :P

То вярно, че проблемът е по-скоро в тъпата диета, която правя, отколкото в чуденето какво да хапна. Иначе направо се изстрелвам до дюнерите и им давам 5лв за манджа :lol:

Thief, то хубаво пилешка пържолка, ама от де по тва време :D

Link to comment
Share on other sites

Ами 'щото каза че нямало откъде та реших да те осведомя. А и ми изглеждаше че имаш желание всъщност :)

Правилно си забелязал, че желание има и ако не си легна скоро ще му се отдам :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не си прав Мирка, на тая логика дай някой като дойде из улиците и ти се изплюе в лицето, ти ще му кажеш, че няма да се поддадеш на опитите му да те провокира ли? Има граници на търпимост.
Куру той живее и се храни от такива като теб :) Какво се вързваш на някакво смешно човече :) Не е баш като да ти се изплюе в лицето на улицата щото там може да му счупиш главицата :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...