Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бха, заровил съм се в творенията на Сашо Павлов... Култова личност, халал на тия, които знаят за кого говоря :D

Вечната фраза:

"Няма по-голяма нужда от срането"

 

 

 

Сашко,Сашко,Сашко! Никакъв Сашо, той си е Сашко! :laughing: Колко бира сме измлатили с него в Коневръза на ПУ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

„Всички командири на разведчасти и подразделения незабавно в края на деня да предоставят следните данни: колко личен състав с нетрадиционна сексуална ориентация, набор от периода пролет 1994, с явни признаци на зоофилия служат в подразделенията.Как се използва личния състав, провежда ли се разяснителна работа, какви мерки са приети за привличане на посочения състав към обществена и културна деятелност”

 

Не мога, докато го превеждам се насирам от смях!!!Сашо Загорцев е ИЗРОД!!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гледам... целия форум показва ника на zlobil, който е мотивирал цялата си същност, да ни докаже, че образа на Бай Ганю не само, че не е умрял, ами е еволюирал - достигнал е нови висини. Ако може Алеко да види какви ги е народила българска майка просташка - сигурно в момента би се въртял с висока скорост в гроба си... Бях виждал кретени, бях виждал мутри, бях виждал "добре облечени бизнесмени", поп-фолк баровци, но туй просто е черешката на тортата. Направо да те обземе нихилизъм и отчаяние от човечеството...

 

бих ти отговорил подобаващо но съм на мод режим...... така че живей в илюзия че си някъв........

Link to comment
Share on other sites

за една седмица намразих всички немци!

 

E хайде сега. Разбирам да кажеш всички индийци ами ти немците. Повечето от тях са доста точни хора. Аз специално нямам никакви проблеми с тях... освен че не искат да ми дават толкова пари колкото искам и затова бачкам с американците :) Обаче индийците тяхната мама циганска - не мога да ги трая - такъв некадърен софтуер пишат че не е истина (има изключения колкото да потвърдят правилото)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм жив заспал, а моето жена ме вика след работа да сме пиели бира с цаца със съквартирантката й и нейния приятел. Ако не заспя в рейса и не си пропусна спирката... :wir

 

Майчице, едвам натискам клавишите. От диетата е! Но не мога да продължа да съм такъв кит! Където няма храна, там има ОЩЕ ЦИГАРИ И КАФЕТА! Бучкай стимпака и ръш! :D

Link to comment
Share on other sites

Майчице, едвам натискам клавишите. От диетата е! Но не мога да продължа да съм такъв кит! Където няма храна, там има ОЩЕ ЦИГАРИ И КАФЕТА! Бучкай стимпака и ръш! :D

 

 

Съжалявам те. И аз минах на диета, че с тоя гъз, нещо не ми харесва перспективата да засядам в тесняците, докато се науча...По-добре малко по-слабичък. А колко кафе и цигари? И колко километра бягане? И колко един път ядене на ден? :)

 

 

Починал е пианистът на Пинк Флойд :(

Link to comment
Share on other sites

Вие пък сега тръгнахте да пазите диети , аз зимата без такива работи смъквам всичко , което съм качил , около пет килограма (само на супички карам) ... просто трябва с цигари и кафета да допълвам за да нямам апетит после .

:)

Link to comment
Share on other sites

И аз! Кат ги гледам кви са безгрижни...

Ааа яд ли ва е гадни студенти :lol: .Е тфа е даскалото-бичи айляк нон стоп :D .Чат пат тряа са сяда да са поучва пък и когато в класа си имаш само малоумни задръстеняци е малко кофти ама карай :lol: .

 

 

Anteres-за мен пък по-голям пич от zlobil в тоя форум няма :punk ... също и по-горе цитирания от мен Психар-как нарежда наляво надясно :D

Link to comment
Share on other sites

Curunir wins! Fatality!

Човека с най-много странни мисли в главата :D

 

Who posted in: Какво Ви минава през главата

Curunir 1038

The`ScorpioN 602

Psihara^^ 569

Link to comment
Share on other sites

Много ми се играе на нещо... Гледам си iso-тата и не си харесвам нищо, гледам си старите дискове и не си харесвам нищо, гледам Doom 2 (!) и пак нямам мерак, гледам торенти с игри и пак не си харесвам нищо...

 

Ако това е порастването, plz върнете ми парите :(

 

[Edit] Fuck that! Rockin like it's 1992! :punk

 

 

Instant time machine! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Наистина , ако това е порастване , значи съм порастнал много рано по акъл , записвам си игри и после само гледам иконките без да ги играя ... чувството е същото иначе .

Имам уникално много игри и не съм пуснал една за да е поиграя .

Само като ги запиша и минавам първото ниво , като на демо версия или само да видя колко си струва играта .

п.п. Намерих човек като мен в това отношение , така се радвам сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

Много ми се играе на нещо... Гледам си iso-тата и не си харесвам нищо, гледам си старите дискове и не си харесвам нищо, гледам Doom 2 (!) и пак нямам мерак, гледам торенти с игри и пак не си харесвам нищо...

 

Ако това е порастването, plz върнете ми парите :(

 

[Edit] Fuck that! Rockin like it's 1992! :punk

 

 

Instant time machine! [/Edit]

 

Знам какво ти е :( и аз съм така... даже и wow не ми се играе... :cry

Link to comment
Share on other sites

Че само луди хора могат да си разхождата кучетата по нощите.

Понеже преди около 20 минутки докато пушех на терасата видях пред блока един господин разхождащ кучето си. И се замислих дали и аз бих направилл това, понеже и аз имама куче?

Е не никога е отговорът за мен. Само някой луд може да направи това.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...