Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Че само луди хора могат да си разхождата кучетата по нощите.

Понеже преди около 20 минутки докато пушех на терасата видях пред блока един господин разхождащ кучето си. И се замислих дали и аз бих направилл това, понеже и аз имама куче?

Е не никога е отговорът за мен. Само някой луд може да направи това.

:D

доста хора си ги разхождат "нощем"...а и няма как да е иначе, като работят до тогава...примерно ;)

...някой ще намери ли entheogenics на какъвто и да е формат :bgrin:

имах няколко албума, но се затриха, а не помня от къде ги дръпнах :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Че само луди хора могат да си разхождата кучетата по нощите.

Понеже преди около 20 минутки докато пушех на терасата видях пред блока един господин разхождащ кучето си. И се замислих дали и аз бих направилл това, понеже и аз имама куче?

Е не никога е отговорът за мен. Само някой луд може да направи това.

:D

Обоснови се.
Link to comment
Share on other sites

Студено=>Топло=>Студено=>Топло=>Студено=>Топло кво става с тва време ? :confused

 

 

Има разстройство.

Link to comment
Share on other sites

Във всички хора ли е заложено да са боклуци, като опре до пари, или само в българина?

Сависи около кфи хора има около теб ;) .Лично аз с мойте приятели не сме имали проблем...когато на някой му тряат пари-другите му дават...и така.Дори не си ги връщаме-просто ако някой има нужда му сипваме кеш :D (е естествено не става дума за някфи трицифрени суми.... :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

Сависи около кфи хора има около теб ;) .Лично аз с мойте приятели не сме имали проблем...когато на някой му тряат пари-другите му дават...и така.Дори не си ги връщаме-просто ако някой има нужда му сипваме кеш :D (е естествено не става дума за някфи трицифрени суми.... :wacko: )

Толкова си далеч от смисъла, на това което казах, че дори ще прескоча коментара.

@Ифчо, А дали е щот няма пара?

Link to comment
Share on other sites

Някаква буря пак се задава , лошо , човек не може да си включи компютъра от това време , ще трябва да си взема лаптопче и да седя при някое вифи "спот" за да съм свързан постоянно вече .

За парите и отношението на хората ... пак ли тази тема ?

Мен парите не ме интересуват до толкова , че да се правя на шут като стане на въпрос , освен ако не съм закъсал за нещо , обаче тогава имам мозък за да се смятам за изключение от това което спомена .

п.п. Вие все някакви уникално философски теми подхващате , затормозявате хората още от обяд сега .

:D

Link to comment
Share on other sites

Някаква буря пак се задава , лошо , човек не може да си включи компютъра от това време , ще трябва да си взема лаптопче и да седя при някое вифи "спот" за да съм свързан постоянно вече .

За парите и отношението на хората ... пак ли тази тема ?

Мен парите не ме интересуват до толкова , че да се правя на шут като стане на въпрос , освен ако не съм закъсал за нещо , обаче тогава имам мозък за да се смятам за изключение от това което спомена .

п.п. Вие все някакви уникално философски теми подхващате , затормозявате хората още от обяд сега .

:D

малкия стенли, стараеш ли се да пишеш така - като слагаш "вече", "сега" и т.н. задаължително в края на 99% от изреченията или пък се опитваш да подражаваш на йода...някой тук питал ли те е вече за това сега или как го възприемаш после, нарочно ли го правиш по-принцип или само в този форум тук.

no offence, всички виждаме, че си леко странен и няма нищо лошо в това, просто ми е интересно.

Link to comment
Share on other sites

чертежи , спецификации и всякакви подобни бумаги, неръждаема ламарина, аспирин, чистачки... вземе да свърши този ден най-накрая че в главата ми е адска каша :(

Link to comment
Share on other sites

чертежи , спецификации и всякакви подобни бумаги, неръждаема ламарина, аспирин, чистачки... вземе да свърши този ден най-накрая че в главата ми е адска каша :(

за мен свърши, след 10 минути си тръгвам, а в къщи ме чака малко останала ягодова ракийка от бачково :music

че и мачле довечера :zzz

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...