Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сега станах и пъвите ми думи бяха , закуска ... чак след като всеки ме изгледа с уникално странен поглед разбрах , че не е сутрин , а закуска няма , обаче хапнах ориз от който се чувствам гадно в момента .

:)

 

А, ака ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Въх , забравих ... човек сега какво ще правя или чакай да не се паникъосвам .

Не съм обаче .

Явно не му е дошло времето .

п.п. И това ще стане .

:)

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос към целия форум: Мое ли некой да кажИ дъли ако си най-отпредИ на колонатЪ автомОбили, ти й най-голямЪ п*шкатЪ?

Link to comment
Share on other sites

умен човек си , сети се кое е вярното...
Няма вярно - има ги и двата типа!

 

Пффф... днеска щях да направя красива катастрофа на Цариградско... Късмет, рефлекси или нещо друго - отървах се... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Запушил съм си ушите и нищо не ми минава през главата! :D

 

Уф, Antares, пак ми напомни. Миналата седмица, как седях навлязъл в кръстовището и чаках за ляв завой и как едните още не се изтеглили, други да навлизат с голяма скорост, май и на червено-жълто, някои правят завои от средната лента в последния момент. И как не ме блъснаха. Чист късмет!

 

Имам един въпрос към целия форум: Мое ли некой да кажИ дъли ако си най-отпредИ на колонатЪ автомОбили, ти й най-голямЪ п*шкатЪ?

 

Твърдо: НЬЕ - най-малка ти е!

Link to comment
Share on other sites

Гледам... целия форум показва ника на zlobil, който е мотивирал цялата си същност, да ни докаже, че образа на Бай Ганю не само, че не е умрял, ами е еволюирал - достигнал е нови висини. Ако може Алеко да види какви ги е народила българска майка просташка - сигурно в момента би се въртял с висока скорост в гроба си... Бях виждал кретени, бях виждал мутри, бях виждал "добре облечени бизнесмени", поп-фолк баровци, но туй просто е черешката на тортата. Направо да те обземе нихилизъм и отчаяние от човечеството...

Link to comment
Share on other sites

Що бе? Злобил... не изглежда да е чак толкова лошо момчето?

 

Уф! Дано е спрял дъждът, че най-после да не ме мързи да си тръгвам. :D От 18:30 седя и пиша глупости по форума заради тоя дъжд... :) ...че ще ми се намокри лапатопа... не за друго. :P

 

 

Кой пък се интересува от тая глупост, която написах току що? :lol:

Link to comment
Share on other sites

на zlobil глупостите край нямат :ph34r: изчетох му всичката помия,искам да се гръмна :pirate

Уж нови модератори имаме, които спят във форума и пак се търпи едни и същи хора само да спамят. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Гледам... целия форум показва ника на zlobil, който е мотивирал цялата си същност, да ни докаже, че образа на Бай Ганю не само, че не е умрял, ами е еволюирал - достигнал е нови висини. Ако може Алеко да види какви ги е народила българска майка просташка - сигурно в момента би се въртял с висока скорост в гроба си... Бях виждал кретени, бях виждал мутри, бях виждал "добре облечени бизнесмени", поп-фолк баровци, но туй просто е черешката на тортата. Направо да те обземе нихилизъм и отчаяние от човечеството...

Не знам защо, но четейки това се сещам само и единствено за теб. И не мога да го свържа със Злобил... Много си далеч от истината, детето ми. Жалкото на цялата история е, че приемаш собственото си мнение за Истината.

Link to comment
Share on other sites

Уж нови модератори имаме, които спят във форума и пак се търпи едни и същи хора само да спамят. :unsure:

Аз не знам какво лошо и не по темата е казал Злобил?!Все пак това му минава през главата в момента - такова е и заглавието на темата :)

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам Zlobil със своите 27 поста (засега) за президент или кмет или модератор като преди това почерпе подобаващо в кръчмата :bgrin: . Аз ще поръчам песента Братя Кулинови - Кмете , кмете .

 

Все още ли ви впечатляват 27 поста на ден или на 10 мин. :lol:

 

Гледам... целия форум показва ника на zlobil, който е мотивирал цялата си същност, да ни докаже, че образа на Бай Ганю не само, че не е умрял, ами е еволюирал - достигнал е нови висини. Ако може Алеко да види какви ги е народила българска майка просташка - сигурно в момента би се въртял с висока скорост в гроба си... Бях виждал кретени, бях виждал мутри, бях виждал "добре облечени бизнесмени", поп-фолк баровци, но туй просто е черешката на тортата. Направо да те обземе нихилизъм и отчаяние от човечеството...

 

Тва му било на КБД-то, тва казал човека. А по принцип ти какъв герой си :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Бха, заровил съм се в творенията на Сашко Павлов... Култова личност, халал на тия, които знаят за кого говоря :D

Вечната фраза:

"Няма по-голяма нужда от срането"

Link to comment
Share on other sites

Antares, кво ти става напоследък бе, човек. Тая София хич не ти се отразява добре, вземи си яла малко в Плд пък да поцъкаме малко футболче :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Стенли, знаеш ли от кога ми се е приритало :) Края на Септември мисля да се прибера в Пловдив и ако са ми се оправили ребрата - определено ще дойда да поритаме :]

 

П.П. От сега казвам - ще съм несравнимо дърво, не съм барвал топка от последния ми warez мач (края на пролетта)...

Link to comment
Share on other sites

П.П. От сега казвам - ще съм несравнимо дърво, не съм барвал топка от последния ми warez мач (края на пролетта)...

Е, ти пак си добре, аз от 2 години не съм играл :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гледам... целия форум показва ника на zlobil, който е мотивирал цялата си същност, да ни докаже, че образа на Бай Ганю не само, че не е умрял, ами е еволюирал - достигнал е нови висини. Ако може Алеко да види какви ги е народила българска майка просташка - сигурно в момента би се въртял с висока скорост в гроба си... Бях виждал кретени, бях виждал мутри, бях виждал "добре облечени бизнесмени", поп-фолк баровци, но туй просто е черешката на тортата. Направо да те обземе нихилизъм и отчаяние от човечеството...

 

Ся сигурно ще кажеш, че пак се заяждам но...

 

прекалено насериозно вземаш форумите и мненията си. Това забелязвам е подразнило (силно казано) не само мен.

Link to comment
Share on other sites

Ся сигурно ще кажеш, че пак се заяждам но...

 

прекалено насериозно вземаш форумите и мненията си. Това забелязвам е подразнило (силно казано) не само мен.

В интерес на истината не го приемам като заяждане. И определено ми хвърляш щрихи за размисъл ;] За което благодаря.

 

Тази сутрин, идвайки на работа видях една 50-60 годишна жена, с чисто нова фанелка на Children Of Bodom. Жената беше тип "лелчето от лафката"... разхождаше някакво джобно куче...

Link to comment
Share on other sites

Е... Надолу с какво беше? Ако е била с някви домашни дрехи, нищо чудно да е грабнала 1вата възможна. (може да е била на сина й) Но може да се, че действително е лелчето от лафката... Тогаа требе да разберем коя е лафката. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...