Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Снощи беше най-напрегнатото преживяване в автомобилната ми "кариера": Пловдив - София на тъмно и на дъжд. Когато не ме заслепяваха от насрещното платно, виждах само стоповете на колите пред мен и малко от бялото на линиите. Както се изрази копчето: "през целия път мигнах към 3 пъти" :)

 

Въпреки неприятните условия някои профучаваха с поне 160 (аз карах с 90-100). Трябва да си или мега уверен в уменията и колата си, или мега тъпо парче!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Жена с три цици, бахти кефа :lol:

Ъъъ...да бе...къ'в кеф след като нямаш 3 ръце... :sick ....то и в "Зов за завръщане" имаше една такава мутирала... :allien

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ...да бе...къ'в кеф след като нямаш 3 ръце...

 

 

Сега мисля да се разровя, все някъде го има описан тоя медицински случай.Интересно ми е каква мутация е това.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки неприятните условия някои профучаваха с поне 160 (аз карах с 90-100). Трябва да си или мега уверен в уменията и колата си, или мега тъпо парче!

 

умен човек си , сети се кое е вярното.........

 

Жена с три цици, бахти кефа :lol:

 

Забранено за малолетни

 

 

Ебати кефа и аз искам такава с 3 боцки ....... :tongue

Link to comment
Share on other sites

вчера почистих ловната ми пушка , адреса ми мога да ти го дам на ПМ и да дойдеш когато се почувстваш наистина готова да дръпнеш спусъкъъъъъъъ........ само дано да не дойдат всичките ти любови да те спрат..... или поне да се уверят че наистина си си теглила ножа

 

 

 

ЕДИТ : извинявам се на всички принцеси и принцове че се принизяват до нивото на един такъв идиот като мене да ми прочитат просташките постове.......

 

 

едит 2 : Абе тука що няма иконка с кланящо се човече ?

 

 

едит 3 : защо да си сложиш в колата кученце с клатеща се глава е проява на лош вкус ? В смисъл ено време на дядо москвича като е имал такова куче (порода лайка) с клатеща глава и седалките са били покрити с болана е бил яко вървежен , пък ся кожи подгряване ..... ебати реотаните да не би да топлят повече от боланата......едва ли

Link to comment
Share on other sites

на zlobil глупостите край нямат :ph34r: изчетох му всичката помия,искам да се гръмна :pirate

 

Ама пусни клипче как дърпаш спусъка

Link to comment
Share on other sites

след 6 бири малко и около 30секунди размисли стигнах до извода че съм работохолик или поне само холик , е глей нямам кво да правя и се побърках пиша само разни тъпотии и форумната фолк звезда ме нарежда че щяла да се гръмне заради мене ..... ма кво да прайш съдба ........ чувал съм че на повечето жени им действам убийственно ама не точно в тоя смисъл де.....

Link to comment
Share on other sites

след 6 бири малко и около 30секунди размисли стигнах до извода че съм работохолик или поне само холик , е глей нямам кво да правя и се побърках пиша само разни тъпотии и форумната фолк звезда ме нарежда че щяла да се гръмне заради мене ..... ма кво да прайш съдба ........ чувал съм че на повечето жени им действам убийственно ама не точно в тоя смисъл де.....

 

Цъкнал си се обедно с бирички хаха няма лошо :D

Link to comment
Share on other sites

мраза понеделниците и не мога да си измисла по добро занимание ........

 

 

 

едит : ихааа аз съм ебати спамера :lol:

 

 

edit 2 : абееее тука в тоя форум няма ли кой да ме модерира.......

 

едит 3 : или понеее да ме моделира.... ? :lol:

 

едит 20030023 серия 52432 сезон 234534 : Пак съм аз , извинявам се че ви притеснявам ама ще може ли пак да ми направите уарна на 40% че така не съм свикнал да си го гледам :wir

Link to comment
Share on other sites

форумната фолк звезда ме нарежда че щяла да се гръмне заради мене.

:lol: :lol: :lol:

 

Бе най-добре си чукнете една среща довечера...може и да стане нещо ,а Злобиле...пък после ще я почерпиш ,след като я убедиш да не се самоубива :devil

Link to comment
Share on other sites

по принцип да общувам с такива възвишени същества като фарел ми е почти толкова интересно колкото да си бъркам сутрин в ПЪПЪ , така че не мисля че ще се получи.......

 

 

едит : някои може ли да ми прати 1 цигара онлайн че бая ми са пуши пък не ми са слиза до магазина

 

едит 2 : пак ми трият постовете в лиринчото отклонение ебати дискриминацията........ кво ние обикновенните хора не можем ли да се опитаме да съчиним някво романтично такова ? :cry

Link to comment
Share on other sites

едит : някои може ли да ми прати 1 цигара онлайн че бая ми са пуши пък не ми са слиза до магазина

 

едит 2 : пак ми трият постовете в лиринчото отклонение ебати дискриминацията........ кво ние обикновенните хора не можем ли да се опитаме да съчиним някво романтично такова ? :cry

 

 

Злобиле, дръж цигарката. камел е, че неам други.

Ей,чшш модиратурчиту, що трийш в лиричнуту бря? Биа ли тъй,ся?Аз аку ришъ дъ пуснъ малку кинефна пуезия, ша я затрийш ли?

Link to comment
Share on other sites

Tя може да реши да ползва екплозив. :)

 

Ще и продам, никакъв проблем :) Тъкмо ще съм сигурен, че ще гръмне.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам Zlobil със своите 27 поста (засега) за президент или кмет или модератор като преди това почерпе подобаващо в кръчмата :bgrin: . Аз ще поръчам песента Братя Кулинови - Кмете , кмете .

Link to comment
Share on other sites

Сега станах и пъвите ми думи бяха , закуска ... чак след като всеки ме изгледа с уникално странен поглед разбрах , че не е сутрин , а закуска няма , обаче хапнах ориз от който се чувствам гадно в момента .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...