Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Вкусни, топли ,току-що направени закуски има точно при минаването на прелеза след ресторант "Стадиона".

 

Естествено в неделя не работи като всички други общо-взето :)

Бахти баничките...те пияните хора си купуват банички в неделя :lol: .Иначе и аз до там бях ама беше затворено...помислих че го е сполетяла същата участ като баничките на кръстовището(пак на ресторант Стадиона)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Marilyn Manson - The Fight Song [slipknot Remix]

I'm not a slave to a god that doesn't exist

I'm not a slave to a world that doesn't give a shit

:punk

Link to comment
Share on other sites

Marilyn Manson - The Fight Song [slipknot Remix]

I'm not a slave to a god that doesn't exist

I'm not a slave to a world that doesn't give a shit

:punk

Текста е железарски :punk

 

Аз пък ми минава през главата, че след малко заминавам за София и утре почвам да уча :) Яко кланье ша има :lol:

Link to comment
Share on other sites

1/2 кило домашна ракия от Крушево :bgrin:

 

Ех мръсни гадинки.Следващият път аз не съм шофер искам да пия :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо по дяволите Дони спря да пее??? А правеше толкова хубави песни като "Утринна сянка", "Сляпо момиче" и т.н....

Д***а тая Нети, ша и чупа главата... :bgrin: К'во ли не правят жените с хората

Link to comment
Share on other sites

Ех мръсни гадинки.Следващият път аз не съм шофер искам да пия :lol: :lol: :lol:

Що не си взе за у вас :lol:

 

Ебати дъжда, ебати и чудото - добре, че ме хвана точно, когато се прибирах :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Що не си взе за у вас :lol:

 

Верну, как не се сетих?!?!?!?Една малка ракийка трябваше да си зема :D

 

Минава ми през главата че заспивам на клавиатурата. :bgrin: Отивам да къртя :)

Link to comment
Share on other sites

Ако беше завалял по-рано щеше да измие колата но уви . Дано утре ако вали да го хвана , че да я изплакне малко :)

ЕЙ бях забравил взех си попрафките и вече съм записан в II курс , а утре е 1-я учебен ден също като учениците сме .

Link to comment
Share on other sites

Ееех, де да почвах и аз пак от утре... :cry

Кфо пък толкова ви кефи даскалото???Аз 200 пъти предпочитам да бачкам и да съм независим отколкото да искам секи ден пари от майка за баничка и кафе :bgrin: .Ходиш,бачкаш,оправяш се сам!Ходиш на даскало-лежиш на чужд гръб ;)

Link to comment
Share on other sites

и мойта споко , подозирам че няма умни сестри....... :lol:

 

Ти що не си казал, че имаш сестра - да я преслушаме???? :devil

 

Верну, как не се сетих?!?!?!?Една малка ракийка трябваше да си зема :D

 

Минава ми през главата че заспивам на клавиатурата. :bgrin: Отивам да къртя :)

 

Жоро - хем ти показах бидона в мазето - над 100 литра има вътре хахахах. Стефчо виж как вкара доволно :P

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че оня динозавър над мен, дето се е регнал 2 години преди мен, има хиляда и кусур поста по-малко от мен....следователно аз съм по-голям спамер от него.

Да, ама като се замисля frodo се е регнал година след мен, а вече ме е преварил с 300 поста...и к'во излиза - всичко на този свят е относително...и винаги те изпреварват разни личности...хубаво е измислил Айнщайн 'Теорията на относителността' - вярно, човекът друго е имал предвид, ама и в моя случай пасва идеално... :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че оня динозавър над мен, дето се е регнал 2 години преди мен, има хиляда и кусур поста по-малко от мен....следователно аз съм по-голям спамер от него.

:laughing:

 

 

Вече умиращ за сън мога само да кажа:

 

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на РУМЕН :punk

Link to comment
Share on other sites

Да му е честито на човека , много здраве му пожелавам ... а парите чак след това .

Здравето е с приоритет , за някой хора .

Откачам , та се чудя дали пак да не почна със спама , обаче пък тогава ще ми омръзне да пиша , а след това няма какво да се прави вече .

п.п. Днес не съм правил нищо , целият ден си го проспах .

:)

Link to comment
Share on other sites

Ако не ме домързи, ще довършя двете части на разказчето...Засега само снимки ще пусна, може да кача и малко клипове с простотиите под земята и във въздуха :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кво става днес?!?! Кви са тея задръствания от колелото до техномаркет и обратно?!?!? Да не би папата да идва??? Баси зора...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...