Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

имам си нова зарибявка - фрийролчета :)

хем се кефя на покера, хем може и някой лев да падне :D

 

 

 

You clicked 171 times in 30 seconds.

знаех си аз, че мишката на раотата е зле :D

 

психар, що така?

не убивай мойте мечти да забогатея, чешейки го и с бира в другата ръка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не може да си правел 140 на игра при условие, че само да натискаш цтрл + 1 и цтрл + 2 (от навика) ти е близо 80 апм... Апм-то не се формира само от клика на мишката...
Знам добре, че не се формира само от клика на мишката. Възможно е да има разлики от начините на изчисление. Аз моето apm (както и това на коейците)съм го извличал с BWchart...
Link to comment
Share on other sites

You clicked 176 times in 30 seconds.

Your caffeine level for today is:

 

Insanely High - A vibrating crackhead

 

А колкото до кликовете на Midex нали знаете за мишките дето имат копчета, които като ги натиснеш веднъж го брои за double или triple click :P :D :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вече има състезания кой ще напиша първия пост в страницата ли? Къде да се запиша :lol:

Link to comment
Share on other sites

ееееее, темата на мимиту/набор 74/ затворена :angry1

точно исках да и пиша във връзка с парите от кликане в сайтове...ще я цаня на няква работа у нас :woot

...сега трябва на лс :lol:

Link to comment
Share on other sites

За мен е чест да допринеса за спама в тази тема, особено на 600-та страница.

А иначе днес не беше толкова зле... Валя, хладничко, чок мангиз направих ( платиха ми за последните 3 дни ) и те така... ;]

Link to comment
Share on other sites

Аз пък днеска кви яки кюфтаци сготвих не е истина. Като се има предвид, че беше сефте не е за вярване направо. Баси кефа. Ракията, кюфтетата в тигана и салатката отстрани, Кво му трябва на човек :) Xciter, готов съм да посрещам гости и да правя демонстрации как се готви вкусно в Лондон :) Минава ми че е време за една две бири за приспиване :)

Link to comment
Share on other sites

То тука има подправки всякакви :) Български имам предвид. Уарна кво те притеснява не знам :) Като си караш нормално дали е 60% или нула все тая. Няма да ти го махна че ще искат и другите пък не всички заслужават да им се маха :) Мусака не знам как се прави, но ако се науча да я правя и ако почна да си правя сам свирки, жена не ми трябва :D Тва от някъв виц беше, ма не помня вица ся :) Та, така ...

Link to comment
Share on other sites

Ем така като гледам ще си дойда за 3-4-5 дена към края на август или в най-лошия сличай началото на септември. Такъв е плана ама какво ще стане не знам :)

Link to comment
Share on other sites

Със 601-ва страница удряш и 12000-я пост , помисли си :D

Link to comment
Share on other sites

Със 601-ва страница удряш и 12000-я пост , помисли си :D

 

...а сега някой нумеролог ако ги разтълкува тия числа и каже има ли смисъл да се борим за тях :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно време едно поверие - колкото поече постове, толкова по - голяма пишка.

Дон_Чефо тогаа тряа да има най - голямата, заради формула1 форума, нали? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно време едно поверие - колкото поече постове, толкова по - голяма пишка.

Дон_Чефо тогаа тряа да има най - голямата, заради формула1 форума, нали? :lol:

 

Ако тва е вярно той трябва да върви с една банка кръв в Пунтото, като му дотрябва, че с неговите 15000 поста, не е майтап работа :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако тва е вярно той трябва да върви с една банка кръв в Пунтото, като му дотрябва, че с неговите 15000 поста, не е майтап работа :lol: :lol: :lol:

 

Шса Убиждаме ли :lol: :lol: . Почти 19000 :rolleyes: :lol: Бройката расте главоломно. А първАТА е с 34000 :woot

 

15000 бяха юни месец :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...