Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бре, новият Батман оглави класацията на IMDB с оценка 9,6/10 при 70000 гласували! Време беше някой да детронира The Godfather! Този уикенд ще се ходи на кино :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не мога да разбера защо има хора, които се бъркат там, където не им е работа :angry1 Ми като не ти допада темата, не я чети! Що трябва да плюеш срещу хората, които пишат в нея и да се заяждаш с тях! Ай, мааааа му стара! Все в на другия канчето се гледа! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо има хора, които се бъркат там, където не им е работа :angry1 Ми като не ти допада темата, не я чети! Що трябва да плюеш срещу хората, които пишат в нея и да се заяждаш с тях! Ай, мааааа му стара! Все в на другия канчето се гледа! :angry1

Канчето на другия е много важно нещо...и някои хора се мислят за единствено меродавни за всичко и навсякъде...сега чакам нареждане да закрия темата като тъпа. :ph34r:

 

П.П. Това долното май вече съм го помествал някъде, но не пречи още един път... :P

 

kupuvam hard drive do 40-80 gb 0877015147 skype major_junior
namerih si zakriyte foruma

 

Айдеее....който продавал, продавал...от утре - другаде. :lol:

Link to comment
Share on other sites

За к'во всички работодатели искат да им се работи за без пари???

Link to comment
Share on other sites

В темата за кафе машината на Дядо Мраз, откакто се предложи писалите да минат на гости за тестове и той спря да пише там, а участва активно във други теми на форума ;)

Link to comment
Share on other sites

За к'во всички работодатели искат да им се работи за без пари???

 

Не е вината в тях! За успокоение разгледай ситуацията през неговите очи и ще разбереш! ГУШ!

 

А това е специален поздрав за PITT BULL и всички кафе-манияци: ТЕСТ за кофеин

Моят резултат е 170 кликвания за 30 сек.: ниво Extremely High - Excessive Energy, Spastic! Пила съм само сутрешното си мокачино :wacko: !

Link to comment
Share on other sites

За к'во всички работодатели искат да им се работи за без пари???

 

щото колкото повече имаш, толкова повече не ти се дава...доказан от приятел нагледно факт ;)

 

...ето защо, чакам д нетърпение момента, когато ще изляза на свободна практика и сам ще съм си шеф :D

 

ама само каква стартова заплата съм си подготвил ако знаете :woot

 

бонуси, командировки в чужбина и на морето...абе шефче да си си :D

 

 

 

 

 

едит: datonik, 170...как успя...аз направих 75, а днес съм по принцип в кондиция :wacko:

 

едит2: имам май нещо сбъркано в мишката...не може толкова малко за 30 секунди-почти по 2 на секунда, бахти, аз да не съм бавен дейба :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да можеше и ние да си имаме един бутон,подобен на шът даун(или поне стенд бай),нямаше да е зле-за известен период никакви мисли,никакви действия,а съзнанието да ни е...имаше един философски лаф 'tabula rasa' ,демек 'чиста дъска' (ако греша израза,коригирайте,разбира се)

Ей така...просто едно голямо нищо...

 

пробвай с алкохол , количеството изпит алкохол ти увеличава времето в което не мислиш , само да не се шътдаунеш завинаги :lol:

Link to comment
Share on other sites

You clicked 166 times in 30 seconds.

Your caffeine level for today is:

 

Extremely High - Excessive Energy, Spastic

 

 

Имам тренинг от цъкането на статове в МУ-то , преди да аднат стат адъра на сайта.. до колкото помня играх в на KILLERINCHO съвръра :lol:

Link to comment
Share on other sites

Всичко е в разположението на предмишницата и в ъгъла на китката момчета...

И вероятно в това на кое кафе си... :ph34r:

 

You clicked 186 times in 30 seconds

Link to comment
Share on other sites

Цепи ме глава, цепи ме глава, цепи ме глава, цепи ме глава,цепи ме глава.

 

 

Писането на това не ми помага.

 

220клика

Link to comment
Share on other sites

You clicked 157 times in 30 seconds.

Your caffeine level for today is:

 

Extremely High - Excessive Energy, Spastic

 

Без да пия кафе, колата брой ли се?

 

Бре, новият Батман оглави класацията на IMDB с оценка 9,6/10 при 70000 гласували! Време беше някой да детронира The Godfather! Този уикенд ще се ходи на кино

 

Не е възможно филм за батман да е по-добър от Кръстника!

Link to comment
Share on other sites

При 300-320 APM в добрите стари дни, сега имам резултат от 221 за 30 сек. А там се изчисляваше за 20 минутен мач (средно). Скорпиона, и той, тряа да удари тавана.

Link to comment
Share on other sites

При 300-320 APM в добрите стари дни, сега имам резултат от 221 за 30 сек. А там се изчисляваше за 20 минутен мач (средно). Скорпиона, и той, тряа да удари тавана.

 

хахах, малко се изхвърли. Теб едно време всеки те мажеше на уор-а. Ама айде да не ти оронвам рейтинг-а :D

Link to comment
Share on other sites

хахах, малко се изхвърли. Теб едно време всеки те мажеше на уор-а. Ама айде да не ти оронвам рейтинг-а :D

 

Не е вярно мен и преди, и сега се ме маже :lol:

Link to comment
Share on other sites

127 - Не близвам кафе. :rolleyes:

 

оф дано захладнее..

 

Когато слънцето се скрие зад камбаните и в манастира се промъквам през оградите... :music

Link to comment
Share on other sites

хахах, малко се изхвърли. Теб едно време всеки те мажеше на уор-а. Ама айде да не ти оронвам рейтинг-а :D

ЕДИТ: Едитвам си поста, щот модераторите ми тряат постовете за щяло и нещяло тоя месец. И само ще ти кажа - мда, мега слаб бях.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, намали малко apm-то. 300 правят корейците :) С такова apm щеше да си по WCG-тата :)

На тоя тест направих 185. Което е нормално, като се има в предвид, че игри не съм играл от няколко месеца...

Иначе аз си правех средно 140 на игра, което е долната граница за toss...

Link to comment
Share on other sites

Не може да си правел 140 на игра при условие, че само да натискаш цтрл + 1 и цтрл + 2 (от навика) ти е близо 80 апм... Апм-то не се формира само от клика на мишката...

 

 

@midex WTF

Link to comment
Share on other sites

пробвам вече за 5ти път , последните 2 кликам като откачен и повече от 95 не мога да направя..... има няква друга магия

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...