Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Невъзможно, аз бях 1 клас, когато за първи път играх в мрежа, а това е било преди 12 години и нещо. И играх в Спийд-а, следователно не е било след 1998.

 

Да не се бъркате и да мислите, че първият Спийд в историята е този на бул. Руски до втора градска?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе, Курунире, в Обливиън може ли да се готви ве? И ако да, как става това :Ь?

Link to comment
Share on other sites

П.С. С това мнение те провокирам да ме обидиш за да мога да те банна. Няма да си играя повече като с Галка :D Тя поне показа малко снимки, ти и снимки не си показал, така че сигурно циците са ти малки и няма за какво да си играе човек с тебе.

Е то тва май е мъжко , по-хубаво да не си показва циците. :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.С. С това мнение те провокирам да ме обидиш за да мога да те банна. Няма да си играя повече като с Галка :D Тя поне показа малко снимки, ти и снимки не си показал, така че сигурно циците са ти малки и няма за какво да си играе човек с тебе.
Това беше шега, нали?
Link to comment
Share on other sites

абе мисля си за изпита в ПУ-то по информатика, защо не го правят с компютри и не мога да си го обясня.

По-лесно е както за нас, така и за тях.Все пак като пишеш програма, предимстовото да я напишеш на компютър е че имаш възможност да е оптимизираш по всяко време.

Не казвам че задачата беше трудна , напротив - още като я прочетох и я реших на ум.

Но честно като стигнах някъде на 2/3 от писането на беловата се чувствах страшно изморен , да гледам скобите коя къде свършва - гадно е да обръщаш листа...

 

Както и да е , аз бях 1я който си предаде работата и бях писъл програмата.

Квесторите прелистиха листовете и накрая тя сваршва със }; и квесторката БАМ листа на бюрото и "КАКВИ СА ТЕЗИ ЗНАЧИ" и сочи }; на което аз просто нз какво да кажа и викам функция :bgrin:

 

Това да пишаш програма на бял лист хартия, е много трудно !@#$%

Все едно да пишеше тема по литература и да нямаш произведението, да решаваш задачи по мат без справочник....Не е честно.

 

Бях чел в някой др форум как от същия изпит се оплаква един човек , че ако напишеш програмата доста добре = сложен сорс и проверяващите не го разберат; а не вярвам да пробват да я компилират , ще ти намалят оценката.....

Link to comment
Share on other sites

Това да пишаш програма на бял лист хартия, е много трудно !@#$%

Все едно да пишеше тема по литература и да нямаш произведението, да решаваш задачи по мат без справочник....Не е честно.

По-скоро да пишеш литературно произведение в бинарен код... Ужас... никога не се бях замислял как се провежда изпита по информатика...

"Където свършва логиката - там започва България"

Link to comment
Share on other sites

Ванка,много готини сервитьорки в тоя Life Club a.k.a Universe бре...определено бият в това отношение Escape :) .И пиците им са доста по-хубави.А на бара като гледам и момиченца от Френската бачкат сега през лятото :punk

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата как някои от писалите тук си нямат друга работа освен да изливат чуствата си и даказват на другите за своите воли и неволи.Защото хората търсят внимание което нямат.Пример за това е 596 страници лични излеяния.Поне някои от тук написал ли е минава ми през главата как да изчисля уравнение.Чудно ми е как някои не е написъл как ли ще ми миришъут газовете които ще пусна след малко.

 

имаме си ЕМО във форума сууууперрррррррррррр :pirate

 

 

 

едит:

 

Май трябва да го посетя тоя лайф клуб , аре някой да ме светне къде се намира :D

Link to comment
Share on other sites

По-скоро да пишеш литературно произведение в бинарен код... Ужас... никога не се бях замислял как се провежда изпита по информатика...

"Където свършва логиката - там започва България"

Не си мисли, че по другите места на компютри пишат. Белите листове стават за програмиране навсякъде. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Култова зала беше X-Ray. Къде другаде можеш да видиш как участник на няколко WCG-та (ZeeRaX, чушката) майка му го прибира с шамари.

ахаха - спомням си на една нощна как майка му дойде да го прибере към 12 ама не успя. После в 1 пак дойде и СТИ го изгони, че му писна да се разправя. Ама Чушката към 4.30 пак цъфна - сигурно майка му беше заспала и се беше възползвал.

Link to comment
Share on other sites

едит:

Май трябва да го посетя тоя лайф клуб , аре някой да ме светне къде се намира :D

Звъниш и отиваме. :)

@Саше, ти хвана 2рата смяна. Тряаше да видиш 1вата... Ако съберат от 1вата и 2рата смяна хубавите момичета, и ги оставят само 2ра смяна, а грозните - 1ва - то посещението ще удари тавана! Щот на сутрешно каеве кой ти гледа... Докато вечерта - коктейлчета, уискита, а, у... :)

Link to comment
Share on other sites

Да можеше и ние да си имаме един бутон,подобен на шът даун(или поне стенд бай),нямаше да е зле-за известен период никакви мисли,никакви действия,а съзнанието да ни е...имаше един философски лаф 'tabula rasa' ,демек 'чиста дъска' (ако греша израза,коригирайте,разбира се)

Ей така...просто едно голямо нищо...

Link to comment
Share on other sites

А ще остаряваме ли, докато сме шътдаунати? :)

Е,чак пък да остаряваме :) Идеята ми е да имаше начин да спрем да мислим поне за час например,да няма квито и да било помисли...щото нали има и един лаф,че от много мислене глава боли....

Оффф,нещо искам да кажа,ама май и и аз не знам как :lol:

Иначе онтопик-навън много ми харесва времето :)

Link to comment
Share on other sites

89 да мислиш за шътдаун... ще ти помине с годините, просто явно имаш още много объркване на мисли в главата, това те изморява. А шътдауна не можете да го правите, защото сте жени (ууу, какъв съм гаден сексист! :laughing: ). Мъжа го прави чрез алкохол или 12 часа нонстоп RPG, от това по-пълен шътдаун не мисля, че има.

Link to comment
Share on other sites

89 да мислиш за шътдаун... ще ти помине с годините, просто явно имаш още много объркване на мисли в главата, това те изморява. А шътдауна не можете да го правите, защото сте жени (ууу, какъв съм гаден сексист! :laughing: ). Мъжа го прави чрез алкохол или 12 часа нонстоп RPG, от това по-пълен шътдаун не мисля, че има.

А какъв е проблемът '89 да си мисли за шътдаун,'84? :)Или на теб шътдаун ти звучи като някоя емо мисъл? Относно объркването-може и това да е или просто струпване на много такива.

Почвам вече да си мисля,че ако бях някоя куха лейка животът би бил песен направо.

Айде чакам си анализа,'84 :P

Link to comment
Share on other sites

89,84... къде по дяволите са 47 и 007?!

Link to comment
Share on other sites

Ето бе, анализа идва! :D Не бих казал, че ми звучи като емо. Ако са ти прекалено много мислите, значи имаш прекалено много време да ги мислиш. Повечето ангажираност пропорционално намалява мислите, които се блъскат една в друга. Като малко по-малък и аз много мислех за живота, вече почти не. Не че сега съм по-доволен, напротив. Но просто така стана (става?).

 

А ако се научиш и да играеш Oblivion, ще видиш, че светът може да е толкова хубав, колкото искаш :P Но както започнах в предния пост, на жените им липсва способността за силна абстракция на възприятията. Докато са като цяло способни на едно що годе прилично абстрактно мислене, те много мразят да си абстрахират сетивата и възприятието (т.е. да играят компютърни игри, които изискват отдаване на вниманието и пренасяне на сетивата в друга реалност, т.е. компютърни игри, които се простират отвъд натискането на 1 бутон на мишката).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...