Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Шса Убиждаме ли :lol: :lol: . Почти 19000 :rolleyes: :lol: Бройката расте главоломно.

 

 

Ние тук такава реклама ти направихме, че....

 

не съм виждал :lol:

По тая логика тя трябва да се вижда от далеч :evil

Link to comment
Share on other sites

Ние тук такава реклама ти направихме, че....

По тая логика тя трябва да се вижда от далеч :evil

 

демек на почерпка го избива след таквази реклама :rolleyes: , а кой ще черпи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Who posted in: Нестандартни въпроси

Poster Posts

zlobil 393

R_a_p_t_o_R 293

w00x 272

Aquila 267

 

TOP 4 знайковци у форума :lol:

 

 

EDIT: @frodo - скийш ли липсата на раота до кво води. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво , че е студено времето , но тук от вчера някакви черни облаци прехвърчат и само гърми , а дано отмине бързо , защото пак ще трябва да спирам всичко и после не се знае кога ще мога да го включа отново ... ама май ще трябва да спирам всичко .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че това време освен за сън и секс не става за друго.

Но сега съм изправен и пред дилемата кое от двете да избера, че преди малко се прибирам от работа.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е показателно за интернета като цяло, че за web (не image) търсене на "pikachu", Google дава картинка със Симба от Цар Лъв и още едно лъвче, които ръфат и драскат с нокти едно мъртво Пикачу, което лежи в локва кръв...

Link to comment
Share on other sites

Явно гугъл си знае работата .

Това показва колко добре е направен .

Ти търсиш пикачу , а то ти намира неговата смърт направо .

Тук бурята спря и сега се чудя какво да правя .

п.п. Абе курунире ти нали си падаш по конзоли и емулатори .

Кажи някоя добра игра ГБА или СНЕС , че сега си сложих емулаторче на телефончето и се кефа много на някои игрички (краш бандикуут , ТМНТ , НФС , Каселвания) ама повечето съм ги играл на компютъра и не ми са забавни толкова ... драсни един ом ако се сетиш за нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кажи някоя добра игра ГБА или СНЕС , че сега си сложих емулаторче на телефончето и се кефа много на някои игрички (краш бандикуут , ТМНТ , НФС , Каселвания) ама повечето съм ги играл на компютъра и не ми са забавни толкова ... драсни един ом ако се сетиш за нещо .

:laughing:

 

Първо, мразя те, защото имаш емулатор за GBA и SNES на телефона си!

 

После... За SNES - Super Mario World 2 (Yoshi's Island), Chrono Trigger, Lufia 2, Street Fighter 2 Turbo

 

За GBA - Super Mario Advance 4, Castlevania - Aria of Sorrow

Link to comment
Share on other sites

Аз пробвах за GBA Guilty Gear X , но ще си строша клавиатурата на телефона докато направя някаква магия .

Еми то всеки човек с по-нов телефон може да си сложи емулатор .

Чудно за НЕС не ми тръгна , но СНЕС и ГБА вървят .

В темата за гсм-и бях постнал цели 3 емулатора за НЕС , ако те интересува и за СЕГА мастър систем мога да ти напиша .

Не ме мрази или ме мрази , защото явно дразня хората с тези постове ... хехехе и ако някой се интересува да ми пише лично съобщение как да си сложи емулатор на телефона !

Ти какъв гсм имаш ?

п.п.

ГБА, СНЕС / СИС - Нокия

НЕС, СЕГА / ДЖАВА - Сони ериксон, Моторола, Нокия и някои други марки телефони с повече памет

:laughing:

Smirnoff - come sir, let us duel! :D

 

Едно мулти на SF2? Нямам бутане! :P

Вие с каилера ли играете , аркада или плейстейшън ... аз да се включвам в турнира ?

И в кой сървър ?

Не мога да играя на сф2 , но това не е проблем ?

Извод - Нокийте РОКС!

Еми от към функционалност да , но на повечето ме дразни дизаина .

Пак се почна Game чата... Вземете си направете един IRC канал вече или тема в раздела за игри "ОБЩИ ПРИКАЗКИ", примерно :angry1

Еми на нас само това ни минава през главата явно .

Link to comment
Share on other sites

Пак се почна Game чата... Вземете си направете един IRC канал вече или тема в раздела за игри "ОБЩИ ПРИКАЗКИ", примерно :angry1

Link to comment
Share on other sites

Пак се почна Game чата... Вземете си направете един IRC канал вече или тема в раздела за игри "ОБЩИ ПРИКАЗКИ", примерно :angry1

 

Raptor-е, пак подпали! То няма лошо и там да го направим, но там не чете никой, тука просто има повече народ, затова.

Link to comment
Share on other sites

Усещам , че @Curunir ми е жестоко обиден заради поста ми ... хехехе .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

е, чак пък толкова да ти е обиден :) кажи някой емулатор за СНЕС за симбиан, че моя не помня къв беше и съм го затрил, че сега имам само за нес и си цъкам супер марио :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че времето вчера и днес е все едно женският месец. Ту е мрачно, ту пече, ту вали а след дъжда пак слънце.

Link to comment
Share on other sites

Еми единствен е vSun , но кажи на какъв симбиан ще го слагаш , моя е с60в3-9.2 ... кажи си модела на телефона и ще намеря кракната версия на програмата .

При мен програмата не вади никакъв звук , но игрите вървят .

И релиизовете в този сайт са добри и всичко е обеснено как се прави .

В случея само връщаш датата на телефона на зад (при мен беше така) и инсталираш , след което си е връщаш пак обратно както си е .

п.п. Сайта е дотсис.ком и да кажа още някой неща .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

“Металика” ще посетят за втори път България този петък. За концерта им на стадион “Васил Левски” Джеймс Хетфийлд и компания идват с петнадесет тира техника и оборудване. Само осветлението им тежи около 40 тона. Организаторите на събитието разкриха, че групата идва и с изумително много пиротехника, която ще огрее десетките хиляди души на стадиона.Сцената, която ще бъде построена за концерта, е с размери 25 метра широчина, 14 метра дълбочина и 3 метра висока

 

Минава ми през главата, че в петък ще станем свидетели на втора Нова година :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...