Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

@tomahawx, Отива му, нали?

Откроява латино-американската черта в него.. :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
За 2ри път през живота си съм на 1во място в топ10. Ко ми са прайш! Ша ти изпия бирата! :lol:

  1. Ти през ден си на първо място в топ10 ;) А разправяше, че тая седмица имаш много работа, явно работиш върху статистиката ти :D
  2. Не си такъв професионалист за да изпиеш толкова бира :lol:

Link to comment
Share on other sites

Той си е психар , както и да му викаш няма да го направиш по-психясъл от това .

И да питам , защо сред "манияци на игри" ... аз не съм такъв ?

Впрочем почти не ги играя , а само инсталирам и след това ги трия .

Ама , не е вярно и мъжете ги интересува външният им вид (не всички и не по този начин) и все пак обичам за пред хората да съм спретнат и да изглеждам прилично .

Иначе когато съм си в нас гледам да се чувствам комфортно , но не съм спретнат , защото повечето пъти съм близко до природата , само по кърпа или халат се разкарвам .

п.п. Като говорим за бира , по-миналият ден сготвих хек и си взех едно шуменско , от много време на сам да пия алкохол просто защото си върви с яденето , а не заради празник или да има някакъв специялен повод за това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кога аз съм бил в топ10 през ден?! А?! Я ми виж мнения/ден в профила?! Ей така кат почнеш да говориш и така ме нервиш!!!! Кога ша порасниш?!

Link to comment
Share on other sites

Кога аз съм бил в топ10 през ден?! А?! Я ми виж мнения/ден в профила?! Ей така кат почнеш да говориш и така ме нервиш!!!! Кога ша порасниш?!

 

Имам 2 пъти по-малко мнения от теб на ден и съм към 5-6 пъти първи в топ10. Просто не мога да ти дам шотове, за да видиш и сам, може да питаш и брат ми ако не вярваш.

През ден беше образно казано ;) Не приемай все пак всичко буквално

Link to comment
Share on other sites

Сашко, а какво ще се случи ако, както е тръгнало, в петък вечер вали като из ведро? Няма ли да им угасне предварително пиротехниката :lol: (образно казано)? Като гледам няма опция за преместване на закрито, тогава?

Да се надяваме, че такъв филм няма да се получи.Нали знаеш - когато страшно мнооого хора на едно място силно желаят нещо,то обикновено се случва - демек дъжд няма да има :P

 

Ванка,то в нашия випуск(2008) от всеки клас има минимум по двама Сашовци...но и аз имам подозрения коя всъщност е elle_89 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И да питам , защо сред "манияци на игри" ... аз не съм такъв ?

Впрочем почти не ги играя , а само инсталирам и след това ги трия .

Ама , не е вярно и мъжете ги интересува външният им вид (не всички и не по този начин) и все пак обичам за пред хората да съм спретнат и да изглеждам прилично .

Иначе когато съм си в нас гледам да се чувствам комфортно , но не съм спретнат , защото повечето пъти съм близко до природата , само по кърпа или халат се разкарвам .

:laughing:

 

Значи сигурно си какво...леймъъъъър :lol: И ша занимаваш тука целия свят, я! :ghost

Абе аз съм виждала и СПРЕТНАТ мъж по халат/хавлия... Хм, ти май се държиш в постоянна готовност за гост...енки, а? ;)

 

Сашо, стискам палци да е незабравимо! Ако вали поне знам, че скара-бира ще има! Добре де, ай разкривайте я най-после, или да чакаме до следващия епизод :wacko:

Link to comment
Share on other sites

днес беше тежък и ползотворен ден. чувствам се изтощен, но си заслужаваше.

 

работата облагородява :D

Link to comment
Share on other sites

Не се държа в постоянна готовност , просто се чувствам добре с по-малко дрехи .

А , то гаджето на брата е в нас много често и не се разкарвам така по цял ден .

По принцип съм само с панталони , колан и тениска .

п.п. Не знам как е при вас , на мен ми харесва да съм възможно най-близо до хубава природа , тишина и като цяло да разпускам , защото съм постоянно нервен и се дразня от всичко и за всичко покрай мен .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

:smile:

 

Имам една курсова работа, която е омагьосана. С нея си взех ... четири изпита. След първия изпит я "ъпгрейднах", защото преподавателят ми беше наистина така добър да посочи слабостите й. След втория изпит професорът ме накара да участвам с нея в едно семинарче. Третият изпит не беше толкова очарователен, но пак изкарах 6. На четвъртия път преподавателката ми я прие за основание да ми пише отличен, въпреки че нямаше нищо общо с предмета й. Мамка ми, понякога ми върви, дори когато полагам огромни усилия в обратната посока.

Link to comment
Share on other sites

Фродо,утре няма ли пак да заминаваш за морето,батка :lol:

ако ти кажа, че един приятел от ст. загора ме вика :laughing: :wacko:

ама йок пари капълдъ ;)

...дилемата при мен е бира или едно патронче :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че се нахраних мъжката и сега ме чака кучешка разходка.

А как само ме мързи, направо не ми се мърда никаде но трябва да си изкарам гадовете.

Link to comment
Share on other sites

Салами, бира Warsteiner, яко музичка и мн снимки да оправям ... идилия :lol: И рано лягане, че утре по тъмно шсе става за влак за Metallica :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Салами, бира Warsteiner, яко музичка и мн снимки да оправям ... идилия :lol: И рано лягане, че утре по тъмно шсе става за влак за Metallica :punk :punk

И да не правите навалица

като в Пловдив на Металика.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Какъв влак бе момче! Толкова ли няма някой с кола? Поне рейс хвани...

Ако имах място аз щях да те взема...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...