Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е тва е лесно :) Взимаш една от магазина, печеш 15-20мин и готово :) Мене даже ми омръзнаха вече нищо че много обичам пици. Ся се мъча и аз да готвя обаче понякога стават страшни работи. Под страшни, имам предвид наистина страшни. От друга страна тия дни купувам едно барбекю и съм таковал мамата на готвенето. На скарата съм про. И някви салати и айдеее, нема да готвя :) Тва е напълно достатъчно за моя строен и атлетичен организъм. Витамини и протеини. И мисело кляко чат-пат и някое и друго яйце. Белтъчини демек. Друго нямам нужда за да живея :) Кафета, цигари, ракия и бира също са важни, но те не отнемат време да се набавят :) Минава ми през главата, че живота е хубав понякога :) И си струва човек да живее точно заради това понякога :)

 

Относно пиците - аз пък спрях да ги оливам с квото и да е било след като бях при един ителианец пицар. :):)

 

А за готвенето - по-лошо е да те подсети алармата против дим ли пожар ли, че правиш ориз :lol:

 

не че искам да ви убивам самочувствието на готвачи ама гювече всеки може да прави , просто се слага всичко каквото намериш в хладилника , запичаш , чукваш едно яйце, печеш още 5 минути и ето че вече имаш гювече :D

 

те тава е :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Е тва е лесно :) Взимаш една от магазина, печеш 15-20мин и готово :) Мене даже ми омръзнаха вече нищо че много обичам пици. Ся се мъча и аз да готвя обаче понякога стават страшни работи. Под страшни, имам предвид наистина страшни. От друга страна тия дни купувам едно барбекю и съм таковал мамата на готвенето. На скарата съм про. И някви салати и айдеее, нема да готвя :) Тва е напълно достатъчно за моя строен и атлетичен организъм. Витамини и протеини. И мисело кляко чат-пат и някое и друго яйце. Белтъчини демек. Друго нямам нужда за да живея :) Кафета, цигари, ракия и бира също са важни, но те не отнемат време да се набавят :) Минава ми през главата, че живота е хубав понякога :) И си струва човек да живее точно заради това понякога :)

Епа храната там си е безвкусна, за каквото и да става дума. В нас като готвехме трябваше да слагаме умопомрачително количество подправки за да е ядлива. Аз пък аз си мисля да полегна, че беше тежка вечер...

Link to comment
Share on other sites

Писна ми днеска в офиса. Що ли не си зех кинта, да ида, да си купа количка и шоколадче... Имам чувството, че умирам тука. Климатика бичи на 23, стола е удобен, няма раота, скука, да си е*е мамата, и се унасям... И унасям...

Link to comment
Share on other sites

Друго си е какичката нали :tongue?

 

Бухахахаа, да, то 17-годишните не могат и не знаят всичко :D B)

 

Писна ми днеска в офиса. Що ли не си зех кинта, да ида, да си купа количка и шоколадче... Имам чувството, че умирам тука. Климатика бичи на 23, стола е удобен, няма раота, скука, да си е*е мамата, и се унасям... И унасям...

 

 

Пляс, пляс - събуди сеееее, вземи живота си в ръцеееее, врътни едно кафееееее :D

Link to comment
Share on other sites

Абе Ванчо - що на Life Club-a му викат Universe и почти всички го знаят така.Тва старото име ли му е...и ако да вероятно и имиджът му е бил друг или.. :unsure:

 

Това ми минава през главата.

Link to comment
Share on other sites

Бива ли новата маска на Кори Тейлър да е тооооолкова малоумна..

Link to comment
Share on other sites

Е Psychosocial пак е по-добре от All Hope is gone , ама ще чуем всичко като излезе албума , дано да не е някво огромно разочарование..

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата как някои от писалите тук си нямат друга работа освен да изливат чуствата си и даказват на другите за своите воли и неволи.Защото хората търсят внимание което нямат.Пример за това е 596 страници лични излеяния.Поне някои от тук написал ли е минава ми през главата как да изчисля уравнение.Чудно ми е как някои не е написъл как ли ще ми миришъут газовете които ще пусна след малко.

Link to comment
Share on other sites

Ееее, днес работих само 7 часа, обаче съм в пъти по-леш от петъка. Успях и да се изгоря ;(.

Иначе днес ми беше причеслен данък "Роднина", вклюкващ ДДС, ДОД, НОИ и 15% за ток и материали :D.

 

Абе Ванчо - що на Life Club-a му викат Universe и почти всички го знаят така.Тва старото име ли му е...и ако да вероятно и имиджът му е бил друг или..

 

Това ми минава през главата.

 

Юнивърс беше най-имбавата ПЦ зала, хахаахах xD. От ония компове тръба за кенеф не ставаше, честно. Като бях на 9-10 ходехме да плякаме ЦС там, най-малкото защото Неото зад моста беше далеч. Но си останах влюбен в неото :>.

Link to comment
Share on other sites

Хаха - НЕО-то ако не друго поне беше хладно...в онези подземия.Култова работа :bgrin:

 

ние навремето SPEED-a на центъра къртихме.2 лв => 3 часа всеки ден :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ееее... там рядко се мяркахме, ама помня кат бях на 13-14 отиваме на нощна с още 1 и почваме, имаме 1 нощ да превъртим Dungeon Siege на co-op. Култово беше.

Иначе респект за Нео-то, там ми беше първият сблъсък със саут парк xD.

Link to comment
Share on other sites

Ееее... там рядко се мяркахме, ама помня кат бях на 13-14 отиваме на нощна с още 1 и почваме, имаме 1 нощ да превъртим Dungeon Siege на co-op. Култово беше.

Иначе респект за Нео-то, там ми беше първият сблъсък със саут парк xD.

Eх, момци, май не помните най-култовия Спийд, залата на Драган Цанков между бул. Руски и второто колело. Много компютри и яка мрежа, а мястото наричаха "Хангара" заради големината на залата.

 

Ама то това е било през далечната 1996-7-8 :)

 

Тогава и администраторите извършваха услиги "запис на софтуер" срещу 1-2 лева слагаха каквото пожелаеш на 1 диск - софтуер, игри, ала-бала... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Доколкото аз помня, Speed се появи доста след 4К, което пък се появи някъде 98ма. Помня го, защото беше малко след като си взех компютър вкъщи, но на моята машина никакви игри не вървяха, та ходех там. А иначе за истински култ, ако искате да си говорим, питайте бате ви Краси за Geo...

Link to comment
Share on other sites

А да 4К беше преди SPEED-a ама за разлика от него и сега я бива :lol: иначе и аз съм си губил нощите в 4К-то на DIABLO ,CS,BROOD абе славни времена бях :P :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

култовата зала за нас беше вудуто :love

еееех, колко нощни и колко проспани дни след това :laughing:

бтв-всяка седмица ходихме по на една нощна...за повече нямаше пари :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

fart.gif
Отдъхвам си спокойно. Все още не е изобретен smell-blaster, или устройство, което да възпроизведе смрадта, която изпусна с поста си...
Доколкото аз помня, Speed се появи доста след 4К, което пък се появи някъде 98ма. Помня го, защото беше малко след като си взех компютър вкъщи, но на моята машина никакви игри не вървяха, та ходех там. А иначе за истински култ, ако искате да си говорим, питайте бате ви Краси за Geo...
Култова зала беше X-Ray. Къде другаде можеш да видиш как участник на няколко WCG-та (ZeeRaX, чушката) майка му го прибира с шамари, как админа гони от залата проверяващ за лицензен софтуер, барабар с униформения полицай, как първия hc pala в европа (и победител в няколко регионални и национални турнира по Quakе2 и Delta Force) изригва в най-нечовешкия смях, който болното ти съзнание не може да роди... Шанса да видиш гейм-елита на Пловдив що за кретени са :)
Link to comment
Share on other sites

@Killer Алкохола.... Жени има. Но последно време пия малко.

 

Ами пий бе аз ли да дойда да ти наливам :) Виден ко се мота, че не те вкара в правия път не знам :)

 

Относно пиците - аз пък спрях да ги оливам с квото и да е било след като бях при един ителианец пицар. :):)

 

А за готвенето - по-лошо е да те подсети алармата против дим ли пожар ли, че правиш ориз :lol:

те тава е :lol:

 

Аз не съм италианец бате, и даже пиците не са италиански :) Правим каквито можем по желание на клиента :) Иначе едно време запалих кухнята докато пържех картофи ииии после всичко трябваше да се боядисва и т.н. :) Нема да коментираме че щях да запаля едно бунгало заради едно барбекю. Ама тва са ми подпалваческите изпълнения :) Ся вече съм Про, нарочно така с голяма буква :D

 

Епа храната там си е безвкусна, за каквото и да става дума. В нас като готвехме трябваше да слагаме умопомрачително количество подправки за да е ядлива. Аз пък аз си мисля да полегна, че беше тежка вечер...

 

Начи не можете да готвите :) Храната си е добре, самите продукти са добре. Поне квото съм си правил да ям досега ми е ставало вкусно. Пропускам нали, неуспешните експерименти :) Като дойдеш пак в Лондон ще ми дойдеш на гости да видиш че не е безвкусна храната :)

 

Минава ми през главата как някои от писалите тук си нямат друга работа освен да изливат чуствата си и даказват на другите за своите воли и неволи.Защото хората търсят внимание което нямат.Пример за това е 596 страници лични излеяния.Поне някои от тук написал ли е минава ми през главата как да изчисля уравнение.Чудно ми е как някои не е написъл как ли ще ми миришъут газовете които ще пусна след малко.

 

Какво да ти кажа на тебе не знам. Каквото и да ти кажа просто няма смисъл, щото няма да стоплиш за какво пиша, така че най-горещо ти препоръчвам да ми прочетеш подписа. Ако не го разбереш от първия път, чувствай се свободен да го четеш колкото пъти е нужно, докато ми разбереш мисълта.

 

П.С. С това мнение те провокирам да ме обидиш за да мога да те банна. Няма да си играя повече като с Галка :D Тя поне показа малко снимки, ти и снимки не си показал, така че сигурно циците са ти малки и няма за какво да си играе човек с тебе.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...