Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Спокс, ша е много тъп. :lol:

И аз така мисля. Направиха ми много лошо впечатление на Пинкпоп фестивала.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че трябва да хапна.Какво? - М де да знам.. просто тряа да ям..

Link to comment
Share on other sites

Еми единствен е vSun , но кажи на какъв симбиан ще го слагаш , моя е с60в3-9.2 ... кажи си модела на телефона и ще намеря кракната версия на програмата .

При мен програмата не вади никакъв звук , но игрите вървят .

И релиизовете в този сайт са добри и всичко е обеснено как се прави .

В случея само връщаш датата на телефона на зад (при мен беше така) и инсталираш , след което си е връщаш пак обратно както си е .

п.п. Сайта е дотсис.ком и да кажа още някой неща .

:laughing:

 

Ама наистина ставате нахални с Курунир и Смирноф :angry1 Нали затова си открихте и такава тема в съответния раздел - пишете си там, тук само се препращайте. Няма ли модери бре! :devil

 

Минава ми през главата, че в петък ще станем свидетели на втора Нова година :punk

 

Сашко, а какво ще се случи ако, както е тръгнало, в петък вечер вали като из ведро? Няма ли да им угасне предварително пиротехниката :lol: (образно казано)? Като гледам няма опция за преместване на закрито, тогава?

Link to comment
Share on other sites

Това така и така е най-спамерската тема като цяло във форума, защо да има ограничения на това, което ни минава през главата? :)

Има си тема за ядене и пиене, има си музикална тема и какви ли още не теми, което не пречи на писането на подобни неща тук. Защо да е различно за игрите?

Link to comment
Share on other sites

Не, момчета! Ама ми е адски тъпо да вляза в темата с огромната надежда да прочета някакъв бисер на мисълта :excl: и с огромно разочарование да съм принудена да скролвам две страници разговор за игри между трима души. В раздела Games не влизам, щото не ме интересува, но вие ме принуждавате да чета неща, които са за друго място. Психозис, спамът в този случай е доста тематичен и в ограничен кръг, което автоматично не го прави спам, а разговор на всеослушание и на МНОГО висок глас. Антарес както винаги е в чудесно настроение, дано и R_a_p_t_o_R да е в такова!

Link to comment
Share on other sites

Сега защо обвиняваш другите хора за интернет разочарованията си, аз ако всеки път, когато очаквах нещо интересно от тоя форум, а не намирах, се ядосвах, нямаше да имам един здрав нерв в мозъка си. Интернета идва без гаранция, всичко е as-is, гадно е наистина като цъкнеш тема и видиш постове, които са ти тъповати и скучни, но c'est la vie.

Link to comment
Share on other sites

Датоник, не знам защо приемаш тази тема толкова сериозно - за мен тя е най, ама най-безсмислената в целия форум, точно защото всеки пляска абсолютно рандъм спам.

Не ми се занимава да събера всички неща от последните 10 страници, които не представляват интерес за мен - много ще са. Като няма "бисер на мисълта" - няма, голям праз. Не мисля, че е основателно да се палиш. Просто преминаваш на следващото мнение и толкова. :)

Link to comment
Share on other sites

Айдеееее, разритах гнездото с осите и почнаха да бръмчат :P Ех, защо няма повечко момичета, с които да си лафим в тази тема за маникюр, педикюр и ....кЮр... Сега с кого да споделя за новия си лак - никой няма да ме забележи сред толкова интересните игри и програми, пък какво остава и да ми отговори...Галя ми липсва, можеше и за вафлиране на косички да си полафим...Скукааа :cry

 

А какво е "ламер"?

 

Едит: Подозирах, че е нещо геймърско...

Link to comment
Share on other sites

Ламер е нещо като калеешкия поет Ламар, но с "е" :D

 

Но сериозно, нещо като "кьопав" или "слаб" в играенето на някакви игри, компютърни, телевизионни и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Айдеееее, разритах гнездото с осите и почнаха да бръмчат :P Ех, защо няма повечко момичета, с които да си лафим в тази тема за маникюр, педикюр и ....кЮр... Сега с кого да споделя за новия си лак - никой няма да ме забележи сред толкова интересните игри и програми, пък какво остава и да ми отговори...Галя ми липсва, можеше и за вафлиране на косички да си полафим...Скукааа :cry

 

А какво е "ламер"?

 

Едит: Подозирах, че е нещо геймърско...

що бе? и сред мъжките потребители може да има геюви или поне метросексуалисти, които да ти помогнат със съвет или да те осведомят за някой последен крясък на модата (винаги съм се чудил тая жена кво толко я мъчат, та пищи и крещи постоянно). или пък дори и да са нормални мъже, все ще се намери кой да ти ... хмм... влезне в положението (ехааааа, колко обичам двусмислициииии!).

Link to comment
Share on other sites

Бе ти се занасяш, ама аз применро живо се интересувам в козметичните салони могат ли да ми таксуват маникюр само на едната ръка и ще ми направят ли 50% отстъпка от цената, щото ми трябва само на дясната, за китарата, лявата я изрязвам колкото мога по-дълбоко да не си драскам грифовете с нокти. Бих си ги пилил сам но с лявата ръка съм магично кьопав и все не стават както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Ахааа, мерси - научих все пак нещо ново :D

 

що бе? и сред мъжките потребители може да има геюви или поне метросексуалисти, които да ти помогнат със съвет или да те осведомят за някой последен крясък на модата (винаги съм се чудил тая жена кво толко я мъчат, та пищи и крещи постоянно). или пък дори и да са нормални мъже, все ще се намери кой да ти ... хмм... влезне в положението (ехааааа, колко обичам двусмислициииии!).

 

Ами аз затова ЧЕТА преди да пиша (реплика за Антарес), но никой не изявява интерес в тази насока. А всички се правят на непораснали момченца с тея игрички навсякъде :lol: :laughing: :lol: Крият сеееее...

 

Бе ти се занасяш, ама аз применро живо се интересувам в козметичните салони могат ли да ми таксуват маникюр само на едната ръка и ще ми направят ли 50% отстъпка от цената, щото ми трябва само на дясната, за китарата, лявата я изрязвам колкото мога по-дълбоко да не си драскам грифовете с нокти. Бих си ги пилил сам но с лявата ръка съм магично кьопав и все не стават както трябва.

 

Да, ще ти направят! Могат и само на пръста, с който дърпаш струните да ти направят и така ще ти го калкулират, или да му нарисуват нещо... ;) А това, че не можеш да си направиш дясната ръка автоматично прави ли те леймър в ноктоподдържането :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

Автоматично! :D

 

А на мен ми трябва на всички пръсти, мъча се уж да ги ползвам всички, въпреки че засега реално ползвам не повече от 2-3.

Link to comment
Share on other sites

А , останалите ... с двата пръста и у коша .

Минава ми през главата , болка .

Но , времето е хладно и постепенно отминава .

п.п. Еми по-точно ме болят очите от незнайно какво , явно сутрин не ми понася светлина .

п.п.п. Каква сутрин говоря , аз станах в 10 / 11 или 12 не си спомням вече и амнезия ме гони та даже ме настига .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Автоматично! :D

 

А на мен ми трябва на всички пръсти, мъча се уж да ги ползвам всички, въпреки че засега реално ползвам не повече от 2-3.

 

Това, че не ги ползваш не значи, че не трябва да ги поддържаш (жените ги гледат тези неща :excl: ). Внимавай - ще ти хареса :devil

Link to comment
Share on other sites

Айдеееее, разритах гнездото с осите и почнаха да бръмчат :P Ех, защо няма повечко момичета, с които да си лафим в тази тема за маникюр, педикюр и ....кЮр... Сега с кого да споделя за новия си лак - никой няма да ме забележи сред толкова интересните игри и програми, пък какво остава и да ми отговори...Галя ми липсва, можеше и за вафлиране на косички да си полафим...Скукааа :cry

 

А какво е "ламер"?

 

Едит: Подозирах, че е нещо геймърско...

DaToNik,сподели с къФ лак си де?Аз съм една от малкото женски сред това преобладаващо, мъжко,геймърско,леймърско ако щеш племе :P

За да не спамя разбира се се замислих за тази Галка...ми аз като гледам постовете и споровете й тя е вдигнала ръце от вас бе! Грубияни! :lol:

 

П.С. Чакам си нападките :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...