Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Все още не , да няма някъв по-сериозен бъг нататък да знам дали да си губя времето?

 

Аз я врътнах отдавна и нямах никакви проблеми, така че давай смело ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Толкова време да дебна копчето да си напише мнението в другата тема, а то... :cry

 

Иначе в понеделник ще слушам Боби МакФерин, във вторник по някое време потеглям към Пловдив, стоя там едно ЕЕГ време и потеглям към морето. Ако видите на някой плаж същество с размерите на кашалот, не бързайте да звъните на спасителните служби. Има голяма вероятност да съм аз :D

Link to comment
Share on other sites

Ако видите на някой плаж същество с размерите на кашалот, не бързайте да звъните на спасителните служби. Има голяма вероятност да съм аз biggrin.gif

 

 

 

А ако видите на някои плаж 2 клечки забити в картоф значи съм аз. А ако видите 4 с два картофа значи сме двамата. :D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Човек , едва ли аз ще се оглеждам за картофи по плажа ... благодаря за информацията все пак .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако видите мен на плажа - пуснете ТОТО!

Мразя морето. Средно веднъж на четири-пет години се случва някой да узпее да ме излъже да ида на море...

Link to comment
Share on other sites

Ако видите мен на плажа - пуснете ТОТО!

Мразя морето. Средно веднъж на четири-пет години се случва някой да узпее да ме излъже да ида на море...

 

Харабия... И аз го мразя в червата си. Предпочитам на планина. За кво да седя да се пържа на някъв плаж като мога да съм на 15-20 градуса :].

Пък и дядо ми и баба ми живеят в Бургас, така че като малък като отскачах натам съм се преситил на морета и такива работи.

И на бухтичките на баба ми съм се преситил.

Link to comment
Share on other sites

Мм ако се намери човек , който да направи бухтички на Xciter , за мен да прави палачинки.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Охх бухтички. Някой да изявява желание да ми направи?

 

 

Мм ако се намери човек , който да направи бухтички на Xciter , за мен да прави палачинки.

 

а нещо друго :rolleyes: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мм ако се намери човек , който да направи бухтички на Xciter , за мен да прави палачинки.

Минава ми през главата една случка от началото на брачния ми живот. Жена ми се беше пробвала да ми направи палачинки (за пръв път), ама не й се получиха нещо...даже хич. :P

Та...седи тя и ме гледа как ще реагирам докато ги ям...аз гризвам една оттук-оттам и нали съм си прям - отивам до кофата и изплювам това, дето съм се излъгал да хапна. На което тя (подозирайки, че е оляла нещата още при приготвянето) ми вика "- Не се мъчи...като не ти харесват - ще ги хвърлим в кофата...", на което пък аз й отговорих "- Да бе...какво са ти виновни уличните котки, та ще ги хвърляш в кофата!" :lol:

Ама после се научи да ги прави де...щото и аз доста обичам палачинки... :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата една случка от началото на брачния ми живот. Жена ми се беше пробвала да ми направи палачинки (за пръв път), ама не й се получиха нещо...даже хич. :P

Та...седи тя и ме гледа как ще реагирам докато ги ям...аз гризвам една оттук-оттам и нали съм си прям - отивам до кофата и изплювам това, дето съм се излъгал да хапна. На което тя (подозирайки, че е оляла нещата още при приготвянето) ми вика "- Не се мъчи...като не ти харесват - ще ги хвърлим в кофата...", на което пък аз й отговорих "- Да бе...какво са ти виновни уличните котки, та ще ги хвърляш в кофата!" :lol:

Ама после се научи да ги прави де...щото и аз доста обичам палачинки... :)

Бухаха, евала на жена ти - много други жени биха изпаднали в нервна криза при подобни брутализми :)
Link to comment
Share on other sites

Като заговорихме за манджи, аз направих мусака. Женският пол вече има едно средство по-малко, с което да упражнява контрол над мен... :)

Link to comment
Share on other sites

И аз почвам да ставам все по-голямо про в кухнята , направих си пица.

Link to comment
Share on other sites

Едно шефче (шефче = БМВ, Къща, Красива жена, Яка раота) си кара у градо и изведнъж отзадзе - редовното - някъв пич с Рено 5 спира в него. Слизат 2мата, хващат се за главите, но уви - пича с рендето няма гражданска, няма нищичко.

- Ко ша прайм, ся? - пита шефчето.

- Ко, ко... Абе, може да не повярваш, имам решение на проблема! Тука, в багажника, имам 1 бобър. Тоя бобър прай НАЙ - ЯКИТЕ свирки на света! - казал пича.

- Свирки? Бобър? Ебаваш ма. - не вярва шефчето...

Ама да не остане валат от цялата раота, взел бобъра... И си казал "Абе що да не пробвам?" и ... Опитал.

1 час по - късно се прибира вкъщи, отваря врата с гръм и трясък и се провиква:

- ЖЕНА! НАУЧИ БОБЪРА ДА ПРАЙ МУСАКА И БЯГАЙ ПРИ МАЙКА ТИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Двамата коментатори на Тур дьо Франс-а по Евроспорт са забележителни... седят по три часа, бистрят някакви глупости нон-стоп, обиждат горките колоездачи, обиждат и хората, които им пишат, бъркат имената и според мен "злоупотребяват". И си пускат тъпи бъзици. :tongue Вчера се опитваха да изброяват марките на енергийни напитки за велосипедисти: "перформАнсе", "сУпле", "поуер" и т.н. :lol:

 

Току-що казаха, че "тън-мън няма в това отношение", имайки предвид договора на един български колоездач с отбора му.

Link to comment
Share on other sites

Това беше сигурно най - безсмисленото ти мнение във форума... Аз си пиша редовно с тях, имам удоволствието да познавам и 2мата лично... Иди ти да говориш 6 часа, да та вида ко ша прайш! Работиш в телевизия, big fuckin deal. Нямаш представа колко им е трудно на тия момчета. Още поече, че Камен може да ти е пра-пра-дядо! И на всичкото отгоре ти дават информация, която даже в Гугъл не можеш да намериш!

Брех, как се изучихте всички да коментирате и обиждате!

Аз си падам по такива коментатори, а не някви дървени малоумници!

Link to comment
Share on other sites

Това беше сигурно най - безсмисленото ти мнение във форума... Аз си пиша редовно с тях, имам удоволствието да познавам и 2мата лично... Иди ти да говориш 6 часа, да та вида ко ша прайш! Работиш в телевизия, big fuckin deal. Нямаш представа колко им е трудно на тия момчета. Още поече, че Камен може да ти е пра-пра-дядо! И на всичкото отгоре ти дават информация, която даже в Гугъл не можеш да намериш!

Брех, как се изучихте всички да коментирате и обиждате!

Аз си падам по такива коментатори, а не някви дървени малоумници!

:blink: не виждам как изказването ми имаше нещо общо с работата ми. Прощавай, че обидих твои познати, но това е личното ми мнение за коментарите им и наистина вчера сричаха етикетите на английски. Ако беше независим зрител, мисля, че и ти щеше да го напишеш, ама аре, живи и здрави.

 

ред.:

Гледам предаването с баща ми, който работи конструктор в завод, а не в телевизия, и е запален колоездач, не е профи, но пък рядко говори глупости, и мисля, че и двамата сме на едно мнение, с тази разлика, че той ги репликира малко по-често. Не съм коментирала колоездаческите им способности, разбирам, че поне единият е бивш състезател, треньор и т.н., ама не става само с ядене, трябва и пиене.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...