Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Какъв влак бе момче! Толкова ли няма някой с кола? Поне рейс хвани...

Ако имах място аз щях да те взема...

Ем няма нищо аз съм навит на сякъв превоз честно казано :D Тъпото е, че май с някви рейсове ша на возат от някъде си заради тоя влак дето са запали преди 3 дена.Абе ша видим, важното е да са иде в София и да са махнат 50 000 глави :lol: :lol: А кола няма за съжаление :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ем няма нищо аз съм навит на сякъв превоз честно казано :D Тъпото е, че май с някви рейсове ша на возат от някъде си заради тоя влак дето са запали преди 3 дена.Абе ша видим, важното е да са иде в София и да са махнат 50 000 глави :lol: :lol: А кола няма за съжаление :(

Няма с никакви "рейсове" да ви "возат", влаковете си пътуват съвсем нормално. Най-много да се порадвате на останките на вагончетата по пътя, ако все още стоят. Зловещи са си :)

Link to comment
Share on other sites

Няма с никакви "рейсове" да ви "возат", влаковете си пътуват съвсем нормално. Най-много да се порадвате на останките на вагончетата по пътя, ако все още стоят. Зловещи са си :)

Е значи сичко е точно :lol: Жалко, че няма да мога да си взема апарата евентуално да ги снимам останките, ама тва да е зора ...

Link to comment
Share on other sites

Днес осъзнахме, че моят адаш е един от много малкото в компанията със тъмни очи. Което е ултра странно...

Link to comment
Share on other sites

Свалих си два сезона на Mindfreak на Крис Ейнджъл - очаква ме "магичен" уикенд :)

 

ам пък нещо съм се зарибил да си търся пс2 или пс3 под наем и да разпоря 24часа нон стоп гейминг + бири + чипс - сън :D

 

иначе днеска съм пълен айляк - колегата е в отпуск, компа му трябва да работи, за да принтя аз...следователно аз няма да работя :woot

Link to comment
Share on other sites

Grumotevici mi minavat prez glavata!!! Inache - baxti, tolkova li e trudno da se smeni edna sound xcard, ta trea da chakam 3 dni? :angry1

Link to comment
Share on other sites

В онлайн музикален магазин видях да продават класическа флейта за 7000 Евро ??? :confused

 

аз видях столче за дете в кола за 1368 евро - без доставката :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Еб*ти сънищата сънувах тази нощ майна... Сигурно са най -реалните ми през целия ми живот до сега.

Link to comment
Share on other sites

Жалко, че го няма Афекс, да ти каже колко си елементарен! :lol: Това са подбрани хора, и тн. Това са от скъпите измислици в "ХоливуТ". Фотошоп и тн..

Link to comment
Share on other sites

Психозис, всички виждаме, че за видяното няма логично обяснение. Щом си привърженик на логиката, няма ли да се съгласиш, че единствения логичен изход от необяснимата ситуация е нелогичното и необяснимото - магия/паранормални действия?

 

Ти си интелигентен, голям човек, как за всичко ще има обяснение. Има немалко книги за неща без обяснение, голяма част от тях писани от западни професори, не булевардни сеирджийско-феноменални драсканици. А и защо изобщо го дискутираме, като можеш да видиш как Астор си влиза в залата с живата, говореща глава под мишница?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...